تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  خوب معلومه دیگه نیلو جون. از دو حال خارج نیست. یا فردا جوابا میاد و ما اینجا در به در دنبال انتخاب واحد و استاد و اینا میگردیم! یا نمیدن و بازم یه روز دیگه به روزای انتظارمون اضافه میشه!

هم دوست دارم زودتر جوابا بیاد راحت بشم هم استرس همه وجودم گرفته... Confused

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  یعنی واقعا فردا جوابا میاد؟یعنی چی میشه؟ Sad
دعا کنین تا آخر هفته بیاد‌، فردا پیشکش !!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hadi-ah - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ

امروز من رفتم دانشگاه شهر قدس و گفتن که رشته شیمی کاربردی رو توی تکمیل ظرفیت نمیگیرن.حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
هر روز باید برم قم؟؟؟ووووووووواااااااااایییییییییییییییییییییییی دارم میمیرم میخوام خود کشی کنم خسته شدم افسردگی گرفتم. ااااااایییییییییییییییی خداااااااااااااااااااااااااا چرااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!​!!!!

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  بچه‌ها از روابط عمومی پرسیدم گفتن تکمیل ظرفیت مهر ماه همون ترم مهر میرن سر کلاس... حالا من موندم عقب افتادن این چند هفته چه جوری جبران میشه...؟؟؟
حالا ما خر رو نخریده داریم پالونشو میبندیم... یکی نیست بگه اول قبول بشو بعد حرصشو بخورBig Grin

طبق آخرین آماری که من دارم هنوز کلاسای ارشده دانشگاه آزاد شروع نشده از هفته دوم ،سوم مهر شروع میشه............................Blush

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - bahmansh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  بچه‌ها از روابط عمومی پرسیدم گفتن تکمیل ظرفیت مهر ماه همون ترم مهر میرن سر کلاس... حالا من موندم عقب افتادن این چند هفته چه جوری جبران میشه...؟؟؟
حالا ما خر رو نخریده داریم پالونشو میبندیم... یکی نیست بگه اول قبول بشو بعد حرصشو بخورBig Grin

dadash bikari bad zade be sareta
albate in fekra adam ro aroom mikone, az estres kam mikone

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  این سوال منم هست‌، کسی میدونه کلا انتقالی تو دانشگا آزاد چجوریه ؟ شنیدم اگر شهریه ثابت هر دو شهر رو بدی میتونی انتقالی بگیری.
بابا این دیگه پول زوره! چرا باید شهریه ثابت هردو تا دانشگاهو بدی؟
یکی بیاد رووووشنمون کنه!
(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  این سوال منم هست‌، کسی میدونه کلا انتقالی تو دانشگا آزاد چجوریه ؟ شنیدم اگر شهریه ثابت هر دو شهر رو بدی میتونی انتقالی بگیری.

انتقالی در دانشگاه آزاد چند تا شرط داره:
۱) خانم های متاهل (قبلا اگر قبل از قبولی ازدواج میکردن نمیشد ولی یکی دوساله دیگه اینجوری نیست...فقط متاهل باشی انتقالی میدن)
۲) چند دانشجویی
۳) فوت همسر یا یکی از والدین
۴)کارمند دولت
۵)بیماری که به تایید شورای پزشکی دانشگاه آزاد برسه
۶) پارتی از نوع گردن کلفت
۷)فرزند عضو هیئت علمی دانشگاه
بقیه شرایط رو یادم نیست.. ولی سرچ کنید میاد... یکسری از دانشگاهها هم تو سایتشون دارن مثلا تو سایت دانشگاه قزوین من دیدم...
بجز این شرایط به هیچ عنوان راه نداره انتقالی گرفتن

باید همه این شرایطو با هم داشت یا یکی باشه کافیه؟ من دو تاشونو دارم اما بقیه نه!

نه ... فقط یکی از این شرایط در هر بند را باید داشته باشی که خیلی راحت هم انتقالی میدن... من برای کارشناسی از ساوه اومدم کرج ... ظرف ۳ ساعت انتقالیم رو گرفتم ... ولی اگه این شرایط رو نداشته باشی خیلی اذیت میکنن

دوست عزیز این طور که من میدونم و تلاش دوستانم رو در سال های قبل دیدم
در مقطع ارشد چه دانشگاه آزاد و چه سراسری انتقالی نمیدن

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ

دچار استرسم ... روح و روانم تو فشاره خدا خودش رحم کنه........... Sad

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - bahmansh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  دچار استرسم ... روح و روانم تو فشاره خدا خودش رحم کنه........... Sad

mimiri!

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  دچار استرسم ... روح و روانم تو فشاره خدا خودش رحم کنه........... Sad

mimiri!

بعید نیست بمیرم نرسم به دیدن جوابا و خوشحالی قبول شدنم............... Undecided

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - elyas - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ

سلام بچه‌ها من امسال انتخاب اولم پروتز دانشگاه تهران بود ظرفیتش ۵۰ نفر بود من با آخرین فرد قبول شده ۱۰ نفر فاصله دارم به نظرتون قبول می شم تو تکمیل ظرفیت مهر؟!! تو رو خدا جوابم رو زود بدینا.در ضمن نتونستم سوال بپرسم تو پاسخ‌ها گذاشتم!
سلام بچه‌ها من امسال انتخاب اولم پروتز دانشگاه تهران بود ظرفیتش ۵۰ نفر بود من با آخرین فرد قبول شده ۱۰ نفر فاصله دارم به نظرتون قبول می شم تو تکمیل ظرفیت مهر؟!! تو رو خدا جوابم رو زود بدینا)-:

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ)elyas نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من امسال انتخاب اولم پروتز دانشگاه تهران بود ظرفیتش ۵۰ نفر بود من با آخرین فرد قبول شده ۱۰ نفر فاصله دارم به نظرتون قبول می شم تو تکمیل ظرفیت مهر؟!! تو رو خدا جوابم رو زود بدینا.در ضمن نتونستم سوال بپرسم تو پاسخ‌ها گذاشتم!
سلام بچه‌ها من امسال انتخاب اولم پروتز دانشگاه تهران بود ظرفیتش ۵۰ نفر بود من با آخرین فرد قبول شده ۱۰ نفر فاصله دارم به نظرتون قبول می شم تو تکمیل ظرفیت مهر؟!! تو رو خدا جوابم رو زود بدینا)-:

توکل به خدا دوست عزیز من فکر کنم قبولی................اگه قبول شدی بیا خبر بده ها.......... Smile

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - elyas - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ

چشم حتما میام ولی اگه قبول نشدم یقیه کیو بگیرم؟

جواب تکمیل ظرفیت آزاد کی میاد؟

این دوست عزیزی که جواب داد کجا رفت

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ)elyas نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من امسال انتخاب اولم پروتز دانشگاه تهران بود ظرفیتش ۵۰ نفر بود من با آخرین فرد قبول شده ۱۰ نفر فاصله دارم به نظرتون قبول می شم تو تکمیل ظرفیت مهر؟!! تو رو خدا جوابم رو زود بدینا)-:

والا یقه کسی نمیشه گرفت.............گویا جواب تکمیل فردا میاد...............البته گویا هنوز معلوم نیست.یکی میگه فردا یکی میگه پنجشنبه.............. Undecided

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - bahmansh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ)elyas نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من امسال انتخاب اولم پروتز دانشگاه تهران بود ظرفیتش ۵۰ نفر بود من با آخرین فرد قبول شده ۱۰ نفر فاصله دارم به نظرتون قبول می شم تو تکمیل ظرفیت مهر؟!! تو رو خدا جوابم رو زود بدینا)-:

yaghe hami niloo ro begir
be hame alaki omid mide, az rooye bikari
karesh shodeIdea

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - elyas - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ

و سوال آخر تکمیل ظرفیت آزاد که نیازی به ثبت نام ندارد؟
اون دوستی که گفته فردا میاد من کارشناسی هستم ها