تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ

[quote='p_plusplus' pid='46400' dateline='1317025309']
بچه‌ها کسی از تراز همدان یا ملایر یا بروجرد خبر داره؟ من ۶۱۱۱ شدم. نمیدونم می تونم امیدی داشته باشم برای قبولی تو این سه تا شهر؟
یه سوال دیگه؟ اگه من مثلا" ساری قوبل بشم هیچ راهی برای انتقالی به یکی از این سه تا شهر وجود نداره؟
کلا" انتقالی تو دانشگاه آزاد ممکنه؟
آخه راهم دوره و شاغلم.
[/quote
دوست عزیز من فکر کنم تراز این سه شهر خیلی پایینه خیلی امید به قبولی داشته باش حتی ممکنه قزوین قبول بشی.........امکان انتقالت به این سه شهر با این ترازی که داری فکر کنم هست....فعلا بذار جوابا بیاد Smile

تکمیل ظرفیت ارشد نرم افزار آزاد ملایر - p_plusplus - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ

سهمیه بسیج چه تاثیری روی رتبه و تراز و اینا داره؟ میشه با مثال توضیح بدین؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  [quote='p_plusplus' pid='46400' dateline='1317025309']
بچه‌ها کسی از تراز همدان یا ملایر یا بروجرد خبر داره؟ من ۶۱۱۱ شدم. نمیدونم می تونم امیدی داشته باشم برای قبولی تو این سه تا شهر؟
یه سوال دیگه؟ اگه من مثلا" ساری قوبل بشم هیچ راهی برای انتقالی به یکی از این سه تا شهر وجود نداره؟
کلا" انتقالی تو دانشگاه آزاد ممکنه؟
آخه راهم دوره و شاغلم.
[/quote
دوست عزیز من فکر کنم تراز این سه شهر خیلی پایینه خیلی امید به قبولی داشته باش حتی ممکنه قزوین قبول بشی.........امکان انتقالت به این سه شهر با این ترازی که داری فکر کنم هست....فعلا بذار جوابا بیاد Smile

ممنون از دلگرمیت دوست عزیز. ایشاا... هممون جایی که دوست داریم قبول شیم. شماهام برای من دعا کنین. مرسی.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - ساره - ۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ

این سوال منم هست‌، کسی میدونه کلا انتقالی تو دانشگا آزاد چجوریه ؟ شنیدم اگر شهریه ثابت هر دو شهر رو بدی میتونی انتقالی بگیری.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ

نتایج دکتری رو از ساعت ۱۸ میخوان اعلام کنن احتمالا فردا نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اعلام بشه

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - bahmansh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  ترازم ۶۰۰۰ شده,آخرین فرد قبول ترازش ۶۳۰۰ شده رتبه اش هم ۲۸ هست,رتبه من ۷۶ شده,امیدی به تکمیل ظرفیت هست(مهر یا بهمن؟؟؟) راستی رشته‌ام کامپیوتر نرم افزار ملایر زدم.
ترازم ۶۰۰۰ شده,آخرین فرد قبول ترازش ۶۳۰۰ شده رتبه اش هم ۲۸ هست,رتبه من ۷۶ شده,امیدی به تکمیل ظرفیت هست(مهر یا بهمن؟؟؟) راستی رشته‌ام کامپیوتر نرم افزار ملایر زدم.

کجا رو انتخاب کردی؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  نتایج دکتری رو از ساعت ۱۸ میخوان اعلام کنن احتمالا فردا نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اعلام بشه

وای وای وای پناه بر خدا استرس دوباره شروع شد............. Confused

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  این سوال منم هست‌، کسی میدونه کلا انتقالی تو دانشگا آزاد چجوریه ؟ شنیدم اگر شهریه ثابت هر دو شهر رو بدی میتونی انتقالی بگیری.
بابا این دیگه پول زوره! چرا باید شهریه ثابت هردو تا دانشگاهو بدی؟
یکی بیاد رووووشنمون کنه!
(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  این سوال منم هست‌، کسی میدونه کلا انتقالی تو دانشگا آزاد چجوریه ؟ شنیدم اگر شهریه ثابت هر دو شهر رو بدی میتونی انتقالی بگیری.

انتقالی در دانشگاه آزاد چند تا شرط داره:
۱) خانم های متاهل (قبلا اگر قبل از قبولی ازدواج میکردن نمیشد ولی یکی دوساله دیگه اینجوری نیست...فقط متاهل باشی انتقالی میدن)
۲) چند دانشجویی
۳) فوت همسر یا یکی از والدین
۴)کارمند دولت
۵)بیماری که به تایید شورای پزشکی دانشگاه آزاد برسه
۶) پارتی از نوع گردن کلفت
۷)بقیه شرایط رو یادم نیست.. ولی سرچ کنید میاد... یکسری از دانشگاهها هم تو سایتشون دارن مثلا تو سایت دانشگاه قزوین من دیدم...
بجز این شرایط به هیچ عنوان راه نداره انتقالی گرفتن

باید همه این شرایطو با هم داشت یا یکی باشه کافیه؟ من دو تاشونو دارم اما بقیه نه!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - roozgard - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ب.ظ

دوستان من از طریق سایت مرکز آزمون پرسیدم که کی جواب تکمیل ظرفیت میاد‌، نوشته حدودا هفته اول مهر
ضمنا پارسال ۲۲ مهر اومده من توی آرشیو نتایج پارسال دیدم

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - ریحانه - ۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  نتایج دکتری رو از ساعت ۱۸ میخوان اعلام کنن احتمالا فردا نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اعلام بشه

وای وای وای پناه بر خدا استرس دوباره شروع شد............. Confused

شاید هم هر دو تاش رو با هم اعلام کردن. شما امروز هم چک کنید

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  ترازم ۶۰۰۰ شده,آخرین فرد قبول ترازش ۶۳۰۰ شده رتبه اش هم ۲۸ هست,رتبه من ۷۶ شده,امیدی به تکمیل ظرفیت هست(مهر یا بهمن؟؟؟) راستی رشته‌ام کامپیوتر نرم افزار ملایر زدم.
ترازم ۶۰۰۰ شده,آخرین فرد قبول ترازش ۶۳۰۰ شده رتبه اش هم ۲۸ هست,رتبه من ۷۶ شده,امیدی به تکمیل ظرفیت هست(مهر یا بهمن؟؟؟) راستی رشته‌ام کامپیوتر نرم افزار ملایر زدم.

کجا رو انتخاب کردی؟

نرم افزار ملایر.قبول میشم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی جواب مارو بده!ای بابا!

دوست عزیز من فکر می کنم تو مهر ماه قبولی تازه یه جایی بهتر از ملایر.................توکل به خدا Rolleyes

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ

یعنی میشه فردا هممون بیایم تو سایت و خبر قبولیمونو بدیم؟ خدا کنه....
(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  نه ... فقط یکی از این شرایط در هر بند را باید داشته باشی که خیلی راحت هم انتقالی میدن... من برای کارشناسی از ساوه اومدم کرج ... ظرف ۳ ساعت انتقالیم رو گرفتم ... ولی اگه این شرایط رو نداشته باشی خیلی اذیت میکنن
در مورد شهریه چی؟ دوستمون راست میگه باید شهریه ثابت هردوجا رو بدی؟ شما هزینه اضافی ازت نگرفتن بابت انتقال؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ

یعنی واقعا فردا جوابا میاد؟یعنی چی میشه؟ Sad

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ ب.ظ

نتایج دکتری رو دادن ولی تکمیلو هنوز ندادن Sad(( امروز من تقریبا حضور آنلاین داشتم تو سایت آزمون

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ

خوب معلومه دیگه نیلو جون. از دو حال خارج نیست. یا فردا جوابا میاد و ما اینجا در به در دنبال انتخاب واحد و استاد و اینا میگردیم! یا نمیدن و بازم یه روز دیگه به روزای انتظارمون اضافه میشه!