تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - رزا - ۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ

بدیش اینه که آدم دست ودلش به هیچ کاری نمیره انگار جهان متوقف شده همه چی بستگی به نتیجه کنکور داره،آره بچه‌ها گفت جواب پنجشنبه میاد خیلی بد شد
ولی یکی از آشناها که اونجا کار میکنه گفت:امسال خیلی به قبولی خوشبین باشید.یعنی به نسبت پارسال جای بهتری قبول میشید!

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  بدیش اینه که آدم دست ودلش به هیچ کاری نمیره انگار جهان متوقف شده همه چی بستگی به نتیجه کنکور داره،آره بچه‌ها گفت جواب پنجشنبه میاد خیلی بد شد
ولی یکی از آشناها که اونجا کار میکنه گفت:امسال خیلی به قبولی خوشبین باشید.یعنی به نسبت پارسال جای بهتری قبول میشید!

خدا از دهنتون بشنوه .............. Big Grin

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  بدیش اینه که آدم دست ودلش به هیچ کاری نمیره انگار جهان متوقف شده همه چی بستگی به نتیجه کنکور داره،آره بچه‌ها گفت جواب پنجشنبه میاد خیلی بد شد

منم شنیدم افزایش ظرفیت دارن امسال،درسته؟!!!
ایشالله که تک تک بچه های اینجا قبول بشن....Blush

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hadi-ah - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ

سلام یکی هم به من دلگرمی بده تراز آخرین قبولیه شهریار(شهرقدس)۴۶۷۰ بوده و تراز من۴۶۱۸ هست و فقط ۱۱ نفر با آخرین نفر فاصله دارم.امیدی به قبولیه منم هست؟اگه واقعا اطلاع دارید جوابمو بدید.تشکر.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ)hadi-ah نوشته شده توسط:  سلام یکی هم به من دلگرمی بده تراز آخرین قبولیه شهریار(شهرقدس)۴۶۷۰ بوده و تراز من۴۶۱۸ هست و فقط ۱۱ نفر با آخرین نفر فاصله دارم.امیدی به قبولیه منم هست؟اگه واقعا اطلاع دارید جوابمو بدید.تشکر.

قبولی به امید خدا............... Tongue

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ب.ظ

هادی جان‌، شهریار چه رشته ای بوده ؟! چقدر تراز آخرین فرد قبولیش پایینه..
__
با توجه به اینکه جاسبی گفته دانشگاه آزاد میخواد کلا کنکور کارشناسی رو برداره و دانشگاه شده مسخره بازی‌، امیدوارم هممون قبول شیم و در این وضعیت افتضاح مدرک‌، یه فوقی بگیریم !!!!!!!!!!!!
واقعا دست به دامن خدا باید بشیم‌، همه مدرک دار شدن!!

آزمون ورود به دوره کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی از سال آینده تحصیلی حذف می‌شود!!!

دکتر عبد‌الله جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر در گفت‌و‌گویی با رادیو اظهار داشت: حذف آزمون ورودی دانشگاه آزاد اسلامی با هدف هموار کردن راه ورود جوانان به دانشگاه در برنامه کاری دانشگاه قرار گرفته است.
خبری که ز رئیس دانشگاه آزاد اعلام کرد پیش از این نیز بارها از زبان عبد‌الله جاسبی بیان شده بود.
جاسبی حذف کنکور را خدمت بزرگی به جوانان و خانواده‌ها توصیف کرده است تا از میزان استرس و نگرانی آنان کاسته شود.
اما حذف کنکور دانشگاه آزاد اسلامی پنج سال زودتر از وعده‌های رئیس این دانشگاه محقق می‌شود، چرا که جاسبی عقیده دارد راه توسعه کشور از مسیر توسعه دانشگاه و توسعه نیروی انسانی می‌گذرد. پس اگر می‌خواهیم کشور به قدرت علمی تبدیل شود باید تلاش کنیم همه جوانان بتوانند به دانشگاه و تحصیلات عالیه دسترسی داشته باشند و زیربنای هر گونه توسعه‌ای، توسعه نیروی انسانی است.
وی در عین حال اظهار داشته است گره زدن تحصیلات عالی با اشتغال اشتباه بزرگی است، اما باید رشته‌های تحصیلی به سمت نیازهای کشور جهت‌گیری داشته باشد.
به گزارش همشهری تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از دانشگاه آزاد اسلامی فارغ‌التحصیل شده‌اند و بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانشجو نیز در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.
همچنین محمود فرشیدی وزیر آموزش و پرورش از طرح جدیدی مبنی بر حذف کنکور در این وزارتخانه خبر داد و اظهار داشت: این طرح به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه شده است.
طرح جدید آموزش و پرورش برای حذف کنکور
فارس: وزیر آموزش و پرورش از تهیه طرح جدید حذف کنکور در این وزارتخانه خبر داد و گفت: این طرح به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه شده است. محمود فرشیدی افزود: آموزش و پرورش معتقد است که با امتحانات خوب و با استانداردهای بالایی که برگزار می‌کند می‌تواند مبنای حضور دانش‌آموزان را در دانشگاه نیز فراهم کند. وی ادامه داد: در صورتی که نیاز باشد آزمون دیگری نیز به‌جز امتحانات دروس آموزش و پرورش برگزار شود، این توانایی را داریم که این آزمون در مدارس برگزار شود.
فرشیدی اظهار داشت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز با حذف کنکور موافق است اما این‌که مبنا چه چیزی باشد در حال بررسی هستیم. وی افزود: با طرح تأثیر کامل امتحانات آموزش و پرورش در کنکور، بحث یک‌بار امتحان گرفتن برای ورود به دانشگاه منتفی می‌شود و استرس‌ کنکور از بین می‌رود. از سویی عدالت واقعی برای حضور دانش‌آموزان در دانشگاه ایجاد می‌شود. پرویز آژیده، معاون نظری و مهارتی وزارت آموزش و پرورش نیز در این باره گفت: این‌که سوابق تحصیلی در کنکور لحاظ شود، مد نظر تمام طرح‌های پیشنهادی درباره حذف کنکور است اما در خصوص کیفیت برگزاری امتحانات سؤالاتی مطرح است. وی ادامه داد: آموزش و پرورش و آموزش عالی طرح حذف کنکور خود را به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه دادند و منتظر بررسی مجلس هستیم.
کنکور برخی رشته‌ها در مناطق محروم حذف می‌شود
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: جهت‌گیری وزارت علوم این است که در مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته‌های کم متقاضی خصوصاً در مناطق محروم، آزمون کنکور حذف شود. حسن خالقی با اشاره به اینکه حذف کنکور در مناطق محروم با توجه به افزایش ظرفیت‌های پذیرش در دانشگاه‌های کشور طی سالهای اخیر صورت می‌پذیرد، افزود: از سال آینده برخی ظرفیت‌ها در دانشگاه‌های غیرانتفاعی، آزاد، پیام‌نور و جامع علمی کاربردی در مناطق محروم به پذیرش بدون کنکور دانشجو می‌پردازند.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  بچه‌ها امروز زنگ زدم مرکز آزمون گفتن نتیجه‌ها پنجشنبه میاد متاسفانه

رزا جان بعید میدونم با توجه به اینکه رسما اعلام شده سوم تا پنجم مهر نتایج میاد دیرتر اعلام بشه
کمااینکه من ۲ هفته‌ی پیش در همین رابطه تماس گرفتم مرکز آزمون گفتن آخر مهرماه نتایج میاد
ایشالا هممون به نتایجی که به مصلحتمونه برسیم.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mojgan - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ

راستی فهمیدین آقای جاسبی رو می خوان عوض کنن؟!!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ

ماههاست میخوان عوضش کنن! فعلا تا ۲‌، ۳ ماه دیگه ابقا شده..

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - رزا - ۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  بچه‌ها امروز زنگ زدم مرکز آزمون گفتن نتیجه‌ها پنجشنبه میاد متاسفانه

رزا جان بعید میدونم با توجه به اینکه رسما اعلام شده سوم تا پنجم مهر نتایج میاد دیرتر اعلام بشه
کمااینکه من ۲ هفته‌ی پیش در همین رابطه تماس گرفتم مرکز آزمون گفتن آخر مهرماه نتایج میاد
ایشالا هممون به نتایجی که به مصلحتمونه برسیم.
والا نمی دونم این دوستمون که تو مرکز آزمونه اینجوری گفت بهم،امیدوارم حرفش درست نباشه و فردا پس فردا بیاد

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ

روزنامه خراسان نوشت:

گفته می شود اخیرا در نامه ای به مسئولان دانشگاه آزاد در سراسر کشور از آنها خواسته شده پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا که موضوع آنها «تبیین خدمات دانشگاه آزاد» باشد را مورد حمایت ویژه قرار داده و پاداش های نقدی تا سقف ۱ میلیون تومان یا ۳۰ درصد شهریه رساله دکترا را به محققان آن اهدا کنند.

بچه‌ها موضوع پایان نامه من مشخص شد: مکانیزه کردن خدمات دانشگاه آزاد Smile

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  روزنامه خراسان نوشت:

گفته می شود اخیرا در نامه ای به مسئولان دانشگاه آزاد در سراسر کشور از آنها خواسته شده پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا که موضوع آنها «تبیین خدمات دانشگاه آزاد» باشد را مورد حمایت ویژه قرار داده و پاداش های نقدی تا سقف ۱ میلیون تومان یا ۳۰ درصد شهریه رساله دکترا را به محققان آن اهدا کنند.

بچه‌ها موضوع پایان نامه من مشخص شد: مکانیزه کردن خدمات دانشگاه آزاد Smile

بذار وارد دانشگاه بشیم بقیش حل خواهد شد..............Big Grin

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - ساره - ۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ

بچه‌ها من از یکی از دوستام شنیدم که یکی از دوستاش تهران شمال زده بوده‌، قبول نمیشه بعد تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبول شده ..

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  بچه‌ها من از یکی از دوستام شنیدم که یکی از دوستاش تهران شمال زده بوده‌، قبول نمیشه بعد تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبول شده ..

خوب پس من که علوم تحقیقات زدم قبول نشدم امیدوارم حداقل تهران شمال یا تهران جنوب قبول شم....... Angel
بابا یکی یه کاری بکنه بگید زودتر جوابا رو بدن ما که دق مرگ شدیم...............میترسم با این همه امیدواری به قبولی اگه قبول نشم از نارحتی اگه‌ام قبول بشم از خوشحالی روانه تیمارستان بشم............ Sad

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 04 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ

بچه‌ها کسی از تراز همدان یا ملایر یا بروجرد خبر داره؟
من تهران جنوب زدم و رتبه‌ام ۶۱۱۱ شده.
نمیدونم می تونم امیدی داشته باشم برای قبولی تو این سه تا شهر؟
یه سوال دیگه؟ اگه من مثلا" ساری قبول بشم هیچ راهی برای انتقالی به یکی از این سه تا شهر وجود نداره؟
کلا" انتقالی تو دانشگاه آزاد ممکنه؟
آخه راهم دوره و شاغلم. (تهرانم به خاطر اینکه اونجا محل اقامت دارم زدم.)