تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Hosein_2003 - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  کلا دانشگاه آزاد‌، باید میذاشت کسایی که میخوان توی تکمیل شرکت کنن، دوباره ثبت نام کنن! من یادمه توی کارشناسی همچین کاری میکرد، زمان کنکور ما (۸۴) که اینجوری بود..
چون خیلی از کسایی که هفته بعد قبول میشن یا سراسری قبول شدن یا اصلا نمیخوان توی تکمیل ظرفیت قبول شن‌، پس باز هم صندلی خالی باقی میمونه و اینجوری حق کسایی که امید به تکمیل ظرفیت دارن خورده میشه!
تو تکمیل ظرفیت اینا تقریبا میدونن چند نفر میان، بعدش هم انقدر زیاد میگیرن که اگه ۷۰% قبولی‌ها هم نیان به حد نساب میرسه. با چیزایی که من موقع ثبت نام دیدم مطمئن باشید همه از نتایج امسال متعجب خواهیم شد Huh

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  کلا دانشگاه آزاد‌، باید میذاشت کسایی که میخوان توی تکمیل شرکت کنن، دوباره ثبت نام کنن! من یادمه توی کارشناسی همچین کاری میکرد، زمان کنکور ما (۸۴) که اینجوری بود..
چون خیلی از کسایی که هفته بعد قبول میشن یا سراسری قبول شدن یا اصلا نمیخوان توی تکمیل ظرفیت قبول شن‌، پس باز هم صندلی خالی باقی میمونه و اینجوری حق کسایی که امید به تکمیل ظرفیت دارن خورده میشه!
تو تکمیل ظرفیت اینا تقریبا میدونن چند نفر میان، بعدش هم انقدر زیاد میگیرن که اگه ۷۰% قبولی‌ها هم نیان به حد نساب میرسه. با چیزایی که من موقع ثبت نام دیدم مطمئن باشید همه از نتایج امسال متعجب خواهیم شد Huh

حسین یعنی به نظرت امسال بیشتر میگیره؟
منظورت چیه متعجب خواهیم شد؟
اون چیزای موقع ثبت نام هم که دیدی اینجا بگو ...Big Grin

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  کلا دانشگاه آزاد‌، باید میذاشت کسایی که میخوان توی تکمیل شرکت کنن، دوباره ثبت نام کنن! من یادمه توی کارشناسی همچین کاری میکرد، زمان کنکور ما (۸۴) که اینجوری بود..

منظورتون از تعجب چیه؟یعنی خوشحال میشیم یا ناراحت؟ Confused Sad

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Hosein_2003 - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ

خوشحال خواهید شد Sleepy
خیلی کم ثبت نام کردن. تعدادشو تو پست های قبل گفتم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ

خب همیشه توی ارشد آزاد کم ثبت نام میکنن‌، مگه نه ؟!

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ

من هم تصورم اینه که آزاد کم ثبت نام کنند چون دفتر دولتی امسال و پارسال رو که مقایسه میکردم دیدم ظرفیت‌ها خیلی زیاد شده بودند.Rolleyes

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Hosein_2003 - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  خب همیشه توی ارشد آزاد کم ثبت نام میکنن‌، مگه نه ؟!
من نمیدونم‌! ولی چیزی که هفته پیش دیدم حدود ۳۰% ثبت نام کردن‌،
یه حساب سر انگشتی برای دلگرمی دوستانم:
فرض اینکه ۷۲ نفر ظرفیت نهایی نرم افزار باشه( که بیشتره) و الان حدود ۲۵ نفر ثبت نام کرده باشن، یعنی مثلا ۴۷ نفر دیگه میخوان‌، ولی این بار فرقش با اعلام نتایج ۱۰ شهریور اینه که دیگه حتما میخوان پر کنند‌، و با فرض اینکه در تکمیل ظرفیت هم نیمی از بچه‌ها ثبت نام نکنن‌، ۲ تا ۴۷ نفر یعنی ۹۴ نفر دیگه رو قبول میکنن‌، یعنی تا نفر ۱۶۶‌! تهران قبول میشه Smile
حالا اگه قبول نشدید خر منو نگیرید Big Grin

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  خب همیشه توی ارشد آزاد کم ثبت نام میکنن‌، مگه نه ؟!
من نمیدونم‌! ولی چیزی که هفته پیش دیدم حدود ۳۰% ثبت نام کردن‌،
یه حساب سر انگشتی برای دلگرمی دوستانم:
فرض اینکه ۷۲ نفر ظرفیت نهایی نرم افزار باشه( که بیشتره) و الان حدود ۲۵ نفر ثبت نام کرده باشن، یعنی مثلا ۴۷ نفر دیگه میخوان‌، ولی این بار فرقش با اعلام نتایج ۱۰ شهریور اینه که دیگه حتما میخوان پر کنند‌، و با فرض اینکه در تکمیل ظرفیت هم نیمی از بچه‌ها ثبت نام نکنن‌، ۲ تا ۴۷ نفر یعنی ۹۴ نفر دیگه رو قبول میکنن‌، یعنی تا نفر ۱۶۶‌! تهران قبول میشه Smile
حالا اگه قبول نشدید خر منو نگیرید Big Grin

پارسال تا ۱۶۶ واسه تهران اعلام کرده امسال که بیشتر از ۷۴ تا گرفته پس احتمالا ممکنه حتی به ۲۰۰ به بالا هم برسه به تهران!!!تازه امسال که تراز هر سه دانشگاه آزاد تهران یکی شده احتمال اینکه بقیه سرریز بشن تو دانشگاه های دیگه تهران هم هست یا نهایت ترازای بالا ۶۳۰۰ برن قزوین........ من اینجوری شنیدم از مرکز آزمون........اما باز استرس دارم..........یعنی چی میشه؟ Confused

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mojgan - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ

لطفا هر کی در مورد نرم افزار هما طلاعی داره بگه
مثلا اینکه تو تکمیل ظرفیت ازاد تا چه رتبه ای می گیرن یاارسال تا چند گرفتن؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - banou - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ ق.ظ

ای بابا اینجا که همه دارن دیوونه میشن.بر استرستون غلبه کنید.Big Grin

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 03 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ق.ظ

چرا نمیزنن Sad(

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  چرا نمیزنن Sad(

میخوان ملت رو دق بدن....Angry

بابا اینا اول گفتن هفته آخر شهریور باز انداختن به هفته اول مهر،این جاغرق کیه کشته مارو TongueBig Grin

آقا یکی بگه به ما تا چه ترازایی امکان قبولی هست؟!!Angel

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  

آره والا اگه خدایی نکرده بگن یه هفته دیگه هم باید صبر کنیم من که دیوونه میشم همین الانم دیوونه شدم...........بیاین به هم امیدواری بدیم..... Huh
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  

بابا اینا اول گفتن هفته آخر شهریور باز انداختن به هفته اول مهر،این جاغرق کیه کشته مارو TongueBig Grin

من فکر می کنم تراز ۶۷۰۰ به بالا ۱۰۰% تهران قبولا اما واسه ترازای ۶۴۰۰ به بالا هم توی تهران کورسوی امیدی هست ولی تو شهرستان ۱۰۰% قبولا حتی تا تراز ۵۸۰۰ هم پارسال بعضی واحدها گرفتن البته نه واحدهایی مثل قزوین، مشهد و اراک.................البته اینم بگم امسال با تغییراتی که دادن هیچ حسابی رو هیچی نمیشه باز کرد یهو دیدین اینقدر گرفتن که همه تعجب کردیم و یه جای خوب قبول شدیم یا برعکس........ Confused

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  

آره والا اگه خدایی نکرده بگن یه هفته دیگه هم باید صبر کنیم من که دیوونه میشم همین الانم دیوونه شدم...........بیاین به هم امیدواری بدیم..... Huh
(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  

من فکر می کنم تراز ۶۷۰۰ به بالا ۱۰۰% تهران قبولا اما واسه ترازای ۶۴۰۰ به بالا هم توی تهران کورسوی امیدی هست ولی تو شهرستان ۱۰۰% قبولا حتی تا تراز ۵۸۰۰ هم پارسال بعضی واحدها گرفتن البته نه واحدهایی مثل قزوین، مشهد و اراک.................البته اینم بگم امسال با تغییراتی که دادن هیچ حسابی رو هیچی نمیشه باز کرد یهو دیدین اینقدر گرفتن که همه تعجب کردیم و یه جای خوب قبول شدیم یا برعکس........ Confused

خیلی خوبه یکم امیدوار شدیم،گرچه اصلا اون چیزی که خونده بودم رو نتونستم سر جلسه پیاده کنم،و الکی الکی خراب کردیم ولی فکرشم نمیکردم تراز ۵۸۰۰ هم سال پیش جایی قبول شده باشه...Angel

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 03 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ق.ظ

من رسما دارم دیوونه می شم کاشکه اینا می دونستن با ما چی کار می کنن