تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  بچه‌ها کجایید؟ چرا هیچکس نمیاد

دیگه دلشوره رفته بالای ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ Confused من که حال و حوصله دارم.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - ساره - ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ

آخه آدم همدان یا خراسان رضوی قبول بشه به چه دردی میخوره ..
باز هم اگه یه جایی مثل قزوین باشه که نزدیک تهرانه یه چیزی .
قبولی داریم تا قبولی .

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  آخه آدم همدان یا خراسان رضوی قبول بشه به چه دردی میخوره ..
قبولی داریم تا قبولی .
اون جاهایی می اندازند که تو دفترچه نبودند قزوین همه رو از کسایی می گیره که اونجا زدند

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ)مهران ---- نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  آخه آدم همدان یا خراسان رضوی قبول بشه به چه دردی میخوره ..
قبولی داریم تا قبولی .
اون جاهایی می اندازند که تو دفترچه نبودند قزوین همه رو از کسایی می گیره که اونجا زدند

نه اینجوری نیست من که گفتم از مرکز آزمون پرسیدم اول تو جایی که زدیم گزینش میشیم بعد تو بقیه جاها که ترازمون بخوره.... پس استرس به هم ندین احتمال قبولی تو قزوین یا شهرهایی که تو دفترچه بوده هم هست....
من که از خدا می خوام یا علوم تحقیقات ساوه قبول شم یا علوم تحقیقات قزوین یا یه جایی نزدیک تهران..... Undecided

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ب.ظ

منظور از حد نصاب چیه؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - vahdati - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ

بچه‌ها کسی میدونه با رتبه ۴۹ نرم افزار آزاد مشهد تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ

من شنیدم دانشگاه آزاد یه سال در میان تکمیل ظرفیت خوب میگیره، این درسته؟سالهای قبل هم همینطوری میگرفته یا تعداد دانشجوهای کمتری بودند که قبول می شدند؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  من شنیدم دانشگاه آزاد یه سال در میان تکمیل ظرفیت خوب میگیره، این درسته؟سالهای قبل هم همینطوری میگرفته یا تعداد دانشجوهای کمتری بودند که قبول می شدند؟

ایشالله که امسال همون بالا گرفتنش باشه: دی
بابا بچه های اینجا ماشالله همه بچه درسخون هستن، رتبه همگی ۲رقمی هست همه قبولن Tongue
اینجا کسی بالای ۱۰۰ هم هست ما دلمون خوش بشه؟: دی

دوستان به خدا توکل کنیم،من که دیگه همه چیرو سپردم به خودش،ایشالله خبر قبولی همه بچه های مانشت رو همینجا ببینیم....Big Grin

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ

اخباز جدید:
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۰ از سوم تا پنجم مهرماه

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد (عبدالله سجادی جاغرق) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کار‌شناسی ارشد این دانشگاه طی روزهای یک‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: هنوز زمان قطعی اعلام نتایج مشخص نیست و اعلام این نتایج در حال طی مراحل نهایی است.
دوستان بیاید این دو سه روزه مونده رو هی بهم امیدواری بدیم................من دیگه توان و تحمل ندارم................ Sad

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ

کلا دانشگاه آزاد‌، باید میذاشت کسایی که میخوان توی تکمیل شرکت کنن، دوباره ثبت نام کنن! من یادمه توی کارشناسی همچین کاری میکرد، زمان کنکور ما (۸۴) که اینجوری بود..
چون خیلی از کسایی که هفته بعد قبول میشن یا سراسری قبول شدن یا اصلا نمیخوان توی تکمیل ظرفیت قبول شن‌، پس باز هم صندلی خالی باقی میمونه و اینجوری حق کسایی که امید به تکمیل ظرفیت دارن خورده میشه!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  اخباز جدید:

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد (عبدالله سجادی جاغرق) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کار‌شناسی ارشد این دانشگاه طی روزهای یک‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: هنوز زمان قطعی اعلام نتایج مشخص نیست و اعلام این نتایج در حال طی مراحل نهایی است.
دوستان بیاید این دو سه روزه مونده رو هی بهم امیدواری بدیم................من دیگه توان و تحمل ندارم................ Sad
من که از اضطراب دارم میمیرم همه خانواذه‌ام دارن بهم میگن قبول نمیشی که امیدوار نباشم اما من اصلا جنبه یه سال دیگه خوندن رو ندارم

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  اخباز جدید:

من که از اضطراب دارم میمیرم همه خانواذه‌ام دارن بهم میگن قبول نمیشی که امیدوار نباشم اما من اصلا جنبه یه سال دیگه خوندن رو ندارم
منم دارم دیوونه میشم دقیقا همه بهم میگن اینقدر امیدوار نباش .... Confused

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mojgan - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ

من که فقط می دونم تکمیل ظرفیت پارسال یه بار ۲۲ مهر بوده و دفعه وم ۱ اسفند .

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ب.ظ

حالا برعکس شما هی همه به من میگن قبولی قبولی Big Grin
یا جمله هایی مث این:
وااا!!مگه میشه قبول نشی؟
کلاسات تو چند روز میشه اونوقت؟ Smile))
بخوایم بریم مسافرت سه شنبه با کلاسات تداخل نداره؟؟؟ !!! Smile))))

-=-
خدا کنه همین امشبی فردایی همین اول‌تر هفته اعلام کنه تموم شه
من که اگه قبول نشم انقدر ناراحت نمیشم که الان استرس دارم میکشم
سنجش هم که چهارم اعلام میکنه
اینا هم قبلش خدا کنه اعلام کنن تا چهارم تکلیف همه مشخص باشه

-=-
دوستان عزیز نگران نباشید ،امیدوارم همگی قبول بشیم(همون واحد هایی که میخوایم)

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ

بچه‌ها ...من که آخر انرژی مثبتم... از الان دارم رو موضوع پایان نامه‌ام تحقیق می کنم...دنبال استاد راهنما می گردم...چارت درسهای نرم افزار که تو دوره ارشد می گذرونیم رو در آوردم و حتی اینکه برای کنکور دکترا کدوم درسها میاد و ... خلاصه کلا توهم زدم که یه صندلی تو دانشگاه علوم تحقیقات ..اونهم فقط شعبه تهران... منتظرمه تا من برم روش بشینم...خدا کنه جوابا اومد تو ذوقم نخوره ;(