تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - arshad91 - 29 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ)hadi-ah نوشته شده توسط:  سلام من با نفر آخر قبولی ۱۱ نفر فاصله دارم دانشگاه شهریار شهر قدس.امیدی به قبولی هست.
خواهشا جواب؟

شما چه رشته ای اونجا زدید؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۲۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ)hadi-ah نوشته شده توسط:  سلام من با نفر آخر قبولی ۱۱ نفر فاصله دارم دانشگاه شهریار شهر قدس.امیدی به قبولی هست.
خواهشا جواب؟
قبولی جانم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ

دوستان من شنیدم هرساله تا دوبرابر پذیرش در مرجله اول‌، حتمی در تکمیل قبولن،مثلا اینجا که ۲۸ نفر گرفته تا ۵۶ نفر بعدی هم امکان قبولی بالاست که میشه تا رتبه ۵۶+۲۸= ۸۴ میتونن رو تکمیل مهر حساب کنن، حالا به نظرتون امکانش هست از ۸۴ به بالا هم در جایی قبول بشن یا نه کلا دیگه بالای رتبه ۹۰ نباید به قبولی امید داشته باشن؟!!!

تهران یا شهرستان آخرین رتبه هایی که شنیدین یا دوستاتون قبول شدن چند بوده؟!!!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ

دوست عزیز‌، هر احتمالی هست!
لطفا یک هفته دیگه هم صبر کنید! الان هر چی ما بگیم دروغه !

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  دوست عزیز‌، هر احتمالی هست!
لطفا یک هفته دیگه هم صبر کنید! الان هر چی ما بگیم دروغه !

دوست عزیز‌، من دروغ نمی گم مدارکش موجوده

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - sogol67 - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ

من انتخابم علوم تحقیقات بوده تو تکمیل ظرفیت مهر بازم ممکنه تهران شمال یا جنوب بیفتم ؟؟؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  من انتخابم علوم تحقیقات بوده تو تکمیل ظرفیت مهر بازم ممکنه تهران شمال یا جنوب بیفتم ؟؟؟
بله، ترازتون به واحد خودتون نخوره اول توی واحد های تهران و بعد با واحد های شهرستان سنجیده میشید
من اینطوری نشنیدم و محاسبه ای که میکنید لا اقل با پارسال جور نیست
مثلا نرم افزار پارسال تهران ۷۴ تا گرفته و توی تکمیل ظرفیت شده ۱۶۶
طبق حرف شما باید تکمیل ظرفیت ۳ برابر بگیره

که ۷۴+۱۴۸=۲۲۲

و با ۱۶۶ سال گذشته همخونی نداره

فرض رو هم بگیریم که منظورتون شهرستان‌ها هم باشه
من کسی رو میشناسم(و کارنامه شم گذاشتم) که با رتبه‌ی نزدیک ۳۰۰ تو تکمیل ظرفیت مهر قبول شد و باز هم هیچ جوری با محاسبات شما همخونی نداره

به نظر من که نگران نباشید
طبق حرف خودشون اوایل هفته جوابا میاد

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  من انتخابم علوم تحقیقات بوده تو تکمیل ظرفیت مهر بازم ممکنه تهران شمال یا جنوب بیفتم ؟؟؟
بله، ترازتون به واحد خودتون نخوره اول توی واحد های تهران و بعد با واحد های شهرستان سنجیده میشید
من اینطوری نشنیدم و محاسبه ای که میکنید لا اقل با پارسال جور نیست
مثلا نرم افزار پارسال تهران ۷۴ تا گرفته و توی تکمیل ظرفیت شده ۱۶۶
طبق حرف شما باید تکمیل ظرفیت ۳ برابر بگیره

که ۷۴+۱۴۸=۲۲۲

و با ۱۶۶ سال گذشته همخونی نداره

فرض رو هم بگیریم که منظورتون شهرستان‌ها هم باشه
من کسی رو میشناسم(و کارنامه شم گذاشتم) که با رتبه‌ی نزدیک ۳۰۰ تو تکمیل ظرفیت مهر قبول شد و باز هم هیچ جوری با محاسبات شما همخونی نداره

به نظر من که نگران نباشید
طبق حرف خودشون اوایل هفته جوابا میاد

ممنون مریم خانم،میشه اون کارنامه که میگین رو برام بفرستین؟
تشکر Tongue

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ

توی صفحه‌ی ۵ همین تاپیک پست یکی مونده به آخر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ق.ظ

مهران جان من نگفتم کسی دروغ میگه!
گفتم گمانه زنی‌، زیادش هم خوب نیست! اما گویا بچه‌ها دوست دارن حدس بزنن و صبر ندارن !
به امید قبولی عزیزان.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  توی صفحه‌ی ۵ همین تاپیک پست یکی مونده به آخر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی مریم جان من فکر کردم شهرستان رو میگی
الان دوست من با تراز ۵۸۰۰ رتبه ۶۹ شهرستان گرفته،حالا به نظرتون کدوم بهتره؟ دوست شما با رتبه ۲۹۱ و تراز ۶۲۰۰ یا دوست من با تراز ۵۸۰۰ و رتبه ۶۹؟!!!

دوستان هرچی فکر کنیم بدتره،ما که کلی صبر کردیم پس این چند روزم میصبریم....
راستی اگه خدای نکرده کسی در تکمیل چند روز دیگه قبول نشه،دوباره برای تکمیل بهمن شرکت داده میشه یا نه؟!!!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - arshad91 - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۷ ق.ظ

فکر کنم بشه دیگه..نشه پس کی شرکت داده بشه؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ق.ظ

کارنامه‌ی دوست من مال پارساله‌ها .. با تراز و رتبه های امسال مقایسه نکنید .. Wink
-=-
آره هر کی قبول نشه دوباره شرکت داده میشه

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ب.ظ

من دیگه دل تو دلم نیست کاش این جوابای تکمیل ظرفیت بیاد ما از این وضعیت سر در گم نجات پیدا کنیم.دست دلم به هیچ کاری نمیره رفتم واسه تابستون کلاس شبکه ثبت نام کردم دو هفته دیگه امتحانشه کلی‌ام هزینه کردم اونوقت حتی یک نگاه بهش نکردم .... Sad

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ

دوست عزیز نگران نباشید تا چند روز دیگه تکلیف همه مشخص میشه
امیدوارم همگی قبول بشیم