تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - رزا - ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)paris-arch نوشته شده توسط:  من ارشد معماری علوم تحقیقات رتبه ۱۷۵ آوردم.....آخرین فرد قبولی ۸۸ بوده............کسی میتونه بگه شانس تکمیل ظرفیت دارم یا نه؟

اول شما بگو چجوری آخرین نفر قبولی ۸۸ بوده ؟؟؟ ۲۶ نفر گرفته

معماری کامپیوتر تا ۲۶ گرفته شاید ایشون منظورشون معماریه
اقا یکی جواب مارو بده!من معماری کامپیوتر علوم شرکت کردم با رتبه ۱۱۲ امیدی به قبولیم هست؟چاش برام مهمه!میخوام بدونم اگه از تهران خیلی دوره بشینم دوباره واسه ارشد بخونم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)رزا نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)paris-arch نوشته شده توسط:  من ارشد معماری علوم تحقیقات رتبه ۱۷۵ آوردم.....آخرین فرد قبولی ۸۸ بوده............کسی میتونه بگه شانس تکمیل ظرفیت دارم یا نه؟

اقا یکی جواب مارو بده!من معماری کامپیوتر علوم شرکت کردم با رتبه ۱۱۲ امیدی به قبولیم هست؟چاش برام مهمه!میخوام بدونم اگه از تهران خیلی دوره بشینم دوباره واسه ارشد بخونم
رزا، تا هفته‌ی دیگه تکلیف معلوم میشه
بخوای بخونی هم یه هفته فرقشه
اینهمه صبر کردی یه هفته هم روش

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hadi-ah - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ

واسه تکمیل ظرفیت باید ثبت نام کرد چجوریه؟
خواهشا جواب بدین.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ

نه دوست عزیز. هفته دیگه در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نتایج میاد .
___
گمانه زنی بدتره.. به قول نفرات قبلی‌، اینهمه صبر کردین یک هفته هم روش!
___
شما سهمیه دارین و من درحالی که می تونستم سهمیه داشته باشم استفاده نکردم. نمی دونم کار درست رو کی انجام داد‌، اما کار عقلانی رو شما انجام دادین متین جان!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ق.ظ

بابا یکی به من بگه من تهران جنوب زدم، بالاخره تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شهرستانها شرکت داده میشم یا نه دیگه خبری از تکمیل ظرفیت نیست؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - banou - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  بابا یکی به من بگه من تهران جنوب زدم، بالاخره تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شهرستانها شرکت داده میشم یا نه دیگه خبری از تکمیل ظرفیت نیست؟
دوست عزیز با توجه به ترازتون فک می کنم تو تکمیل ظرفیت بهمن اسمتون بیاد.البته اینا همش حدس و گمانه.
تکمیل ظرفیت در دو نوبت مهر و بهمن انجام میشه.به نظرم اگه ترازتون خوب شده باشه در علوم تحقیقات شهرستانها شرکت داده میشید.کما اینکه دوستان گفتن کسی بوده با رتبه ۳۰۰ و در ساری قبول شده.البته فک کنم بهمن بوده.

پی نوشت‌: از بی تاب کردن پرهیز کنید.همه ما در استرس بسر می بریم.صبر داشته باشید و یه مشغولیت ذهنی مثبت برای خودتون دست و پا کنید.در ضمن جوابی که بچه‌ها می دن همه بر اساس احتمالات و عملکرد مرکز آزمون در سالهای گذشته شاید امسال رویکردشون عوض بشه.پس همه با هم صبر می کنیم تا نتایج بیان.توکل به خدا.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  نه دیگه امکان نداره علوم قبول بشین, تازه شما فقط با همون تهران شمال سنجیده خواهین شد یعنی علوم بقیه رتبه هارو سرریز میکنه در شهرستان‌ها اما شما که تهران شمال زدین سرریز هم نمیشین, فقط دعا کنین که تهران شمال تکمیل ظرفیت زیاد بگیره Shy

پس تو این مرحله دیگه تو واحدهای تهران جابجایی نیست. خدا رحم کنه علوم واحد علی آباد کتول نیفتمWink)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  آقا من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم
من رتبم ۹۰ شده انتخابم تهران شمال بوده و رشتم نرم افزار
حالا امکان داره تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبول بشم؟ یعنی منظورم اینه که با توجه به اینکه انتخابم تهران شمال بوده ممکنه توی تکمیل ظرفیت دیگه به محل انتخابی نگاه نکنن و علوم تحقیقات قبول بشم؟

بابا شما اوضات خوبه همش ۸ نفر با آخرین نفر فاصله داری. قول می دم اسمت همون تهران شمال که می خواستی در می یاد. من چی بگم که ۴۳ نفر فاصله دارمWink

شهرها و واحدهای دیگه هم گزینش می کننمن این سوال با ایمیل از مرکز آزمون کردم.Big Grin

نیلوفر جان تورو خدا راست میگی؟ فقط برای تهران شمال صادقه یا تهران جنوبم هست؟
یعنی من که تهران جنوب رو زدم می تونم امیدوار باشم تو تکمیل ظرفیت برای شهرای دیگه قبول بشم؟؟؟
مرسی از خبرت.

سلام...آره راست میگم من این سوال از واحد آزمون پرسیدم گفتن اگه ترازتون به واحد خودتون نرسید برای جاهای دیگه گزینش میشید............منم به اندازه شماها استرس دارم Confused

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mehdigazvin - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ

سلام من نرم افزار قزوین ۵۹ شدم رتبه آخرین نفر ۳۳ هست.تراز من ۶۲۰۸ نراز آخربن نفر ۶۴۷۶ است.قبول میشم؟لطفازود جواب بدین. ممنون میشم.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - p_plusplus - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ

ممنون از پاسخهاتون. منتظر نتیجه می مونیم.
خدا کنه هممون قبول شیم.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ

برو با خیال راحت بشین بخون.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mehdigazvin نوشته شده توسط:  سلام من نرم افزار قزوین ۵۹ شدم رتبه آخرین نفر ۳۳ هست.تراز من ۶۲۰۸ نراز آخربن نفر ۶۴۷۶ است.قبول میشم؟لطفازود جواب بدین. ممنون میشم.

سلام قطعأ قبولی.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)رزا نوشته شده توسط:  

اولا با اجازه کی وارد اینجا شدی ثانیا فقط اگر معماری ساختمان و در و پنجره ای قبول می شی.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  ای بابا نخود نخود هر که رود سر درس و مشق خود

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز. هفته دیگه در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نتایج میاد .
___
___
شما سهمیه دارین و من درحالی که می تونستم سهمیه داشته باشم استفاده نکردم. نمی دونم کار درست رو کی انجام داد‌، اما کار عقلانی رو شما انجام دادین متین جان!

شما هم اگه شرایط من رو داشتی همین کار رو می کردی ... من کاردانی داشتم وقتی ازدواج کردم ... سر کار هم می رفتم .. ولی تو محیط کار خیلی بهم سخت می گذشت استعفا دادم و تصمیم گرفتم درس بخونم . اون موقع پسرم ۲ سالش بود .. بطور جدی شروع به خوندن کردم و کرج قبول شدم . با معدل ۱۸ فارغ التحصیل شدم و از ترس اینکه مبادا ارشد قبول نشم تصمیم گرفتم از سهمیه استفاده کنم . با اینکه دلم راضی نمی شد. به هیچ کس هم نگفتم... حتی شوهرم... کار درست رو شما کردی نه من...

اه چه داستان غم انگیزی
(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  من رتبه‌ام ۱۱۲ معمار کامپیوتر علوم تحقیقات شده،تکمیل ظرفیت جایی قبول میشم؟کجا؟یکی جواب بده توروخدا
--------------------------------------------------------------------
علوم نه ولی کرمان همدان خراسان قبول می شی.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۵ ب.ظ

بچه‌ها خیلی خوشحالم که حدود ۱ ماه با هم بودیم و در غم و شادی و استرس با هم شریک بودیم. اگه شما نبودین این مدت خیلی سخت‌تر می گذشت. امیدوارم همگی هفته آینده اخبار خوش بشنویم.
بیاین این چند روز باقی مانده کمی آروم‌تر باشیم تا ببینیم سرنوشت چی برامون رقم زده. اگر من نرم افزار علوم تهران قبول بشم خوشحال میشم اگه کسی از این فروم رو اونجا ببینم.
مرسی از همه.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۶ ب.ظ

راستی بچه‌ها
حتما حتما نتیجه‌ها اومد بیاید بگید چی شد نتیجه تون
و هر کی هم براش ممکنه کارنامه تکمیل ظرفیتشو بذاره

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - رزا - ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ)مهران ---- نوشته شده توسط:  

برو با خیال راحت بشین بخون.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mehdigazvin نوشته شده توسط:  سلام من نرم افزار قزوین ۵۹ شدم رتبه آخرین نفر ۳۳ هست.تراز من ۶۲۰۸ نراز آخربن نفر ۶۴۷۶ است.قبول میشم؟لطفازود جواب بدین. ممنون میشم.
مرسی

سلام قطعأ قبولی.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  

اولا با اجازه کی وارد اینجا شدی ثانیا فقط اگر معماری ساختمان و در و پنجره ای قبول می شی.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  ای بابا نخود نخود هر که رود سر درس و مشق خود

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز. هفته دیگه در سایت
نتایج میاد .
___
___

شما هم اگه شرایط من رو داشتی همین کار رو می کردی ... من کاردانی داشتم وقتی ازدواج کردم ... سر کار هم می رفتم .. ولی تو محیط کار خیلی بهم سخت می گذشت استعفا دادم و تصمیم گرفتم درس بخونم . اون موقع پسرم ۲ سالش بود .. بطور جدی شروع به خوندن کردم و کرج قبول شدم . با معدل ۱۸ فارغ التحصیل شدم و از ترس اینکه مبادا ارشد قبول نشم تصمیم گرفتم از سهمیه استفاده کنم . با اینکه دلم راضی نمی شد. به هیچ کس هم نگفتم... حتی شوهرم... کار درست رو شما کردی نه من...

اه چه داستان غم انگیزی
(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  من رتبه‌ام ۱۱۲ معمار کامپیوتر علوم تحقیقات شده،تکمیل ظرفیت جایی قبول میشم؟کجا؟یکی جواب بده توروخدا
--------------------------------------------------------------------
علوم نه ولی کرمان همدان خراسان قبول می شی.
مرسی

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hadi-ah - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ

سلام من با نفر آخر قبولی ۱۱ نفر فاصله دارم دانشگاه شهریار شهر قدس.امیدی به قبولی هست.
خواهشا جواب؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ

دوست عزیز‌، خود من دو بار جوابتونو دادم