تالار گفتمان مانشت
استقبال از ایده های کاری و حتی کار گروهی !!!( از هر چه بگذریم روزی حلال خوشتر است) - نسخه‌ی قابل چاپ

استقبال از ایده های کاری و حتی کار گروهی !!!( از هر چه بگذریم روزی حلال خوشتر است) - hossein63 - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ

یکی از بهترین فروم هایی که تا حالا دیدم اینجا بوده با اعضای صمیمی و بی ریا.

حالا یه بحثی خوبه داشته باشیم راجع به تولید کار در رابطه با نرم افزار و هوش و شبکه و ... برای افرادی که مثل من انگیزه بالایی برای ارشد ندارن و هم کسانی که میخوان در حین ارشد کار کنن !!

حالا بنظرتون چه کار گروهی میشه راه انداخت که اعضای این فروم ازش درآمد داشته باشن ؟
پیشنهاد من اینه که مثلا سایت تدریس آنلاین دروس ارشد کامپیوتر با استفاده از وبکم و صدا و استفاده از مهارت افراد در دروسی که مسلط هستند و رتبه های برتر ارشد .

بنظرم اگه سایت خوب طراحی بشه احتمال موفقیت وجود داره !

استقبال از ایده های کاری و حتی کار گروهی !!!( از هر چه بگذریم روزی حلال خوشتر است) - banou - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ق.ظ

به نظر من کار تحقیقاتی اینجا بیشتر جواب میده.چون بچه‌ها از هم دورند.میشه مثلا یه موضوعی انتخاب کرد و هر کسی داشته هاشو بیان کنه و با هم بحث کنند.اینجوری تنبلی مثل من هم یه کم میره دنبال تحقیق و وقت میگذاره.درضمن بار علمیمون هم بالا میره.چطوره؟کیا موافق و کیا مخالفند؟دلایلتون هم بگید.

استقبال از ایده های کاری و حتی کار گروهی !!!( از هر چه بگذریم روزی حلال خوشتر است) - hanif - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ

من هم شخصا با کار تحقیقاتی موافقم و هم فضای اینجا رو برای کار تحقیقاتی مناسب‌تر می دونم هم به خاطر شناختی که از بچه‌ها دارم و هم به خاطر بعد مسافت که جناب banou بهش اشاره کردند.