تالار گفتمان مانشت
جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ - hamide.m - 15 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ

سلام
من ۶۰ درصد کتاب ساختمان داده مقسمی رو خوندم ولی اصلا راضی نیستم
به نظرتون جزوه و ویس ابراهیمی مقدم رو بخونم یا چیکار کنم بهتره؟
هرکی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

RE: جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ - hamedmohsenee - 15 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  سلام

ساختمان داده با ویس سخته فهمیدنش...کتاب خود ابراهیمی مقدم رو من پیشنهاد می کنم

RE: جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ - pooyaa - 16 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  سلام
سلام
جزوه و ویس دکتر یوسفی رو پیشنهاد میدم بهتون بعد هم تست از هرجایی پیدا کردید بزنید(کنکورها که باید فول باشید بعد هم تاپیکهای مانشت و آزمون آزمایشیها اگر وقت داشتید) بهمراه کتاب ۶۰۰مساله جهت فول شدن این درس و طراحی الگوریتم کافی هست!

RE: جزوه و ویس ابراهیمی مقدم خوبه واسه من که ۶۰ درصد مقسمی رو خوندم ولی اشکال زیاد دارم؟ - hamide.m - 16 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  سلام
سلام
جزوه و ویس دکتر یوسفی رو پیشنهاد میدم بهتون بعد هم تست از هرجایی پیدا کردید بزنید(کنکورها که باید فول باشید بعد هم تاپیکهای مانشت و آزمون آزمایشیها اگر وقت داشتید) بهمراه کتاب ۶۰۰مساله جهت فول شدن این درس و طراحی الگوریتم کافی هست!
جزوه و ویس یوسفیرو پیدا نمیکنم شما ندارین؟