تالار گفتمان مانشت
آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - ۲۰۶۳ - ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد یا استخدام دانشگاه شد؟

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - parsaNA - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ق.ظ

تو دانشگاه های تاپ که خیلی دور از دسترسه / اما تو خود پیام نور که قطعا می شه . توی غیر انتفاعی‌ها و علمی کاربردی هم دیدم که تدریس می کنند. دانشگاه آزاد رو نمی دونم می شه یا نه !!

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - ۲۰۶۳ - ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ

جایی این اطلاعات رو نوشته یا از روی چیزی که میبینید میگید؟

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - parsaNA - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ق.ظ

جایی ننوشته‌، صرفا از روی مشاهداتم گفتم مثلا در مورد دانشگاه های تاپ اگه فک می کنید درست نمی گم یه مثال نقض بیارید Smile تو سایت دانشگاهها سر بزنید و رزومه اساتید هیئت علمی رو ببینید‌، بعید می دونم فارغ التحصیل پیام نور پیدا کنید . یعنی من که ندیدم‌، شاید باشه‌، اگه پیدا کردید اینجا بگید تا منم اطلاعاتمو به روز کنم Wink

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - ۲۰۶۳ - ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ

منظور این نبود که اشتباهه میگید.میخواستم اطلاعات خودم رو بروز کنم.واقعا سوال بود واسم ممنون

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - parsaNA - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ

بازم حرف من که حجت نیست Big Grin بیشتر پرس و جو کنید‌، شاید باشه من خبر ندارم . آدم با تلاش می تونه جای خیلی از چیزها رو پر کنه‌، شاید یه سابقه عالی مهم‌تر از نوع مدرک باشه .

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - ۲۰۶۳ - ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ

فک کنم اگه بشینم یه سال دیگه بخونم از این بهتر باشه که روزه شک دار بگیرم.کلی هم وقت بزارم رو جواب این سوال آخرشم معلوم نیس چی بشه.سابقه عالی که هیچی به درسامم نرسم Big Grin

RE: آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - delta - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  تو دانشگاه های تاپ که خیلی دور از دسترسه / اما تو خود پیام نور که قطعا می شه . توی غیر انتفاعی‌ها و علمی کاربردی هم دیدم که تدریس می کنند. دانشگاه آزاد رو نمی دونم می شه یا نه !!

parsana جان فارغ التحصیل از دانشگاههای سراسری شهرستانم نمیتونن چه برسه به پیام نور مگر از مدلای پارتی و این چیزا باشه

RE: آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - Fardad-A - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  تو دانشگاه های تاپ که خیلی دور از دسترسه / اما تو خود پیام نور که قطعا می شه . توی غیر انتفاعی‌ها و علمی کاربردی هم دیدم که تدریس می کنند. دانشگاه آزاد رو نمی دونم می شه یا نه !!

parsana جان فارغ التحصیل از دانشگاههای سراسری شهرستانم نمیتونن چه برسه به پیام نور مگر از مدلای پارتی و این چیزا باشه
آخه انواع و اقسام تدریس داریم. بستگی داره چه مدلی مورد نظر باشه. از حق التدریس و قراردادی و مهمان و مدعو داریم تا عضو هیئت علمی.
همینطور خیلی چیزای دیگه هم موثره مثل سوابق تحصیلی و علمی و تز و کارهای علمی و پژوهشی. وقتی داوطلب تدریس در دانشگاهی هستید خب افراد دیگری هم هستند طبیعی است که فارغ التحصیل در پیام نور (چون فقط تهران و ری میگیره)نسبت به فارغ التحصیل یک دانشگاه با سابقه و دولتی امتیاز کمتری میگیره ولی اگه دانشگاه دور افتاده باشه در مقایسه با طالبین تدریس آنجا بهمین دلیل شانس بیشتری داره. و صد البته پارتی بسیار راهگشاست.
دانشگاه خوب در ارشد یک امتیاز جدی است. مخصوصا" اگه در کارشناسی این امتیازتون بدلیل تحصیل در دانشگاههای کم سابقه یا شهرستان کم باشه یا ناپیوسته خونده باشید لازمه در ارشد ودکترا بشدت جبران کنید.

آیا با مدرک ارشد پیام نور میتوان در دانشگاه تدریس کرد؟ - elhamath - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  تو دانشگاه های تاپ که خیلی دور از دسترسه / اما تو خود پیام نور که قطعا می شه . توی غیر انتفاعی‌ها و علمی کاربردی هم دیدم که تدریس می کنند. دانشگاه آزاد رو نمی دونم می شه یا نه !!

آخه انواع و اقسام تدریس داریم. بستگی داره چه مدلی مورد نظر باشه. از حق التدریس و قراردادی و مهمان و مدعو داریم تا عضو هیئت علمی.
همینطور خیلی چیزای دیگه هم موثره مثل سوابق تحصیلی و علمی و تز و کارهای علمی و پژوهشی. وقتی داوطلب تدریس در دانشگاهی هستید خب افراد دیگری هم هستند طبیعی است که فارغ التحصیل در پیام نور (چون فقط تهران و ری میگیره)نسبت به فارغ التحصیل یک دانشگاه با سابقه و دولتی امتیاز کمتری میگیره ولی اگه دانشگاه دور افتاده باشه در مقایسه با طالبین تدریس آنجا بهمین دلیل شانس بیشتری داره. و صد البته پارتی بسیار راهگشاست.
دانشگاه خوب در ارشد یک امتیاز جدی است. مخصوصا" اگه در کارشناسی این امتیازتون بدلیل تحصیل در دانشگاههای کم سابقه یا شهرستان کم باشه یا ناپیوسته خونده باشید لازمه در ارشد ودکترا بشدت جبران کنید.

یعنی کسی که پیام نور قبول شده بهتره یک سال دیگه بخونه تا بره دانشگاه بهتر Sad