تالار گفتمان مانشت
نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی - نسخه‌ی قابل چاپ

نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی - ali139084 - 22 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ

بچه کسی نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور این رشته نداره
دروس
نیازسنجی اطلاعاتی
انبارهای داده و داده کاوی
مهندسی نرم افزار ۱
مهندسی نرم افزار ۲

RE: نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی - ashaasha - 22 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ

سلام
من امسال این رشته پیام نور قبول شدم شما ترم چندی کچا درس میخونی چه دانشگاهی هستی

RE: نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی - ysho1396 - 10 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)ashaasha نوشته شده توسط:  سلام
من امسال این رشته پیام نور قبول شدم شما ترم چندی کچا درس میخونی چه دانشگاهی هستی

سلام. منم همین گرایش شما رو قبول شدم. این آیدی من در تلگرام هستش بهم پی ام بدید تا نمونه سوال درس ها رو براتون بفرستم:
@Hshdm

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶ ب.ظ)ali139084 نوشته شده توسط:  بچه کسی نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور این رشته نداره
دروس
نیازسنجی اطلاعاتی
انبارهای داده و داده کاوی
مهندسی نرم افزار ۱
مهندسی نرم افزار ۲

سلام. منم همین گرایش شما رو قبول شدم. این آیدی من در تلگرام هستش بهم پی ام بدید تا نمونه سوال درس ها رو براتون بفرستم:
@Hshdm

RE: نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی - ali139084 - 10 تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ق.ظ

ممنون، الان دیگه نیازی ندارم