تالار گفتمان مانشت
دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - it-network - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ق.ظ

دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران در صورت تمایل خودتون رو معرفی کنید تا توی تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه و یا حتی همینجا توی این انجمن یه گروهی تشکیل بدیم که بتونیم از هم مشورت و خبر بگیریم شاید موقع تشکیل کلاس ها و امتحانات و ....
ممنون دوستانSmile

RE: دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - amirrrrrrr - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ق.ظ)it-network نوشته شده توسط:  دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران در صورت تمایل خودتون رو معرفی کنید تا توی تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه و یا حتی همینجا توی این انجمن یه گروهی تشکیل بدیم که بتونیم از هم مشورت و خبر بگیریم شاید موقع تشکیل کلاس ها و امتحانات و ....
ممنون دوستانSmile
سلام منم هستم Smile

دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - farhadhma - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ

سلام منم هستم شما هم نیم سال دومید؟

دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - it-network - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ق.ظ

بچه ها یک سوال دارم من شهریه ثابت رو ریختم بعد انتخاب واحد کردم بعد الان انتخاب واحد اولیه انجام شده ولی هرچی رو ثبت نام نهایی کلیک میکنم نهایی نمیشه البته اینم بگم که شهریه متغیر رو ندادم
farhadhma
amirrrrrrr
وضعیت شما چطوره ؟شما شهریه متغیر رو دادید؟ و آیا ثبت نهایی واسه شما انجام شده ؟

RE: دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - amirrrrrrr - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ق.ظ)it-network نوشته شده توسط:  بچه ها یک سوال دارم من شهریه ثابت رو ریختم بعد انتخاب واحد کردم بعد الان انتخاب واحد اولیه انجام شده ولی هرچی رو ثبت نام نهایی کلیک میکنم نهایی نمیشه البته اینم بگم که شهریه متغیر رو ندادم
farhadhma
amirrrrrrr
وضعیت شما چطوره ؟شما شهریه متغیر رو دادید؟ و آیا ثبت نهایی واسه شما انجام شده ؟

سلام
من فردا باید ثبت نام کنم طیق سایت (باتوجه به نام خانوادگی).

دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - it-network - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ق.ظ

شما امسال قبول شدی ؟

کارنامه قبولی شبکه و تجارت الکترونیک - soroosh8 - 27 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ق.ظ)it-network نوشته شده توسط:  دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران در صورت تمایل خودتون رو معرفی کنید تا توی تلگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه و یا حتی همینجا توی این انجمن یه گروهی تشکیل بدیم که بتونیم از هم مشورت و خبر بگیریم شاید موقع تشکیل کلاس ها و امتحانات و ....
ممنون دوستانSmile

ممنون میشم کارنامتونو بذارید.

از همه دوستان که کارنامه شبکه و تجارت الکترونیک دارند ممنون میشم کارنامه خودشونو بذارند.

دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - یاشا - ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ

سلام و درود و سپاس برشما

ورودی جدید هستم ارشد شبکه.

ایده خوبی هست تو تلگرام گروه درست کنیم و بتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم و شاید همکاری برای مقاله نویسی و غیره!

اینجا کسی غیر ترم اولی هست؟

RE: دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - persianccie - 08 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)یاشا نوشته شده توسط:  سلام و درود و سپاس برشما

ورودی جدید هستم ارشد شبکه.

ایده خوبی هست تو تلگرام گروه درست کنیم و بتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم و شاید همکاری برای مقاله نویسی و غیره!

اینجا کسی غیر ترم اولی هست؟
سلام
ترم سوم هستم
تبریک به دوستان

دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات تهران - farhadhma - 12 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ق.ظ

نه من شهریه نریختم گفتن بهمن بریز

RE: دانشجویان کارشناسی ارشد شبکه علوم تحقیقات ته... - maede__r - 13 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ

ممنون دوستانSmile

سلام دوست عزیز
ممنون میشم اگر بگی حدودا درسارو میانگین چند درصد زدی که تونستی شبکه علوم تحقیقات قبول شی؟
و اینکه من میخوام به جای معماری ، مدیریت بزنم تو کنکور.... اینجوری میتونم شبکه علوم تحقیقات قبول شم ؟
اگرم لطف کنی تو گروه تلگرام -اگر ساختی- منم ادد کنی یک دنیا ممنون میشم .