تالار گفتمان مانشت
انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - نسخه‌ی قابل چاپ

انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - royaarabi - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ

میشه به انتخابی که بعد از انتخابی که در اون قبول شدیم انتقالی بگیریم؟؟

انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - Ametrine - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ

منم همین سوال رو دارم
میشه انتقالی گرفت یا اینکه با یه نفر از دانشگاه مقصد عوض کرد؟

انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - حسین۹۴ - ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ

تا جایی که من اطلاع دارم انتقالی گرفتن به رضایت دو دانشگاه مبدا و مقصد بستگی داره، این رو هم از یک نفر شنیدم که اگه هم قبول کنن، قبولی روزانه به شبانه تبدیل می شود. باز دقیق ترشو بپرسید

انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - sinaaaaa - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ

منم همین سوالو داشتم
بعد این که تکمیل ظرفت هم داریم؟بعدش تکمیل ظرفیت همش واسه نیمسال دومه یا از مهر هم هست؟

انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - Fardad-A - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ

تکمیل ظرفیت واسه اونایی هست که قبول نشدن.
معمولا" هم ۹۹ درصدش پیام نور ،مجازی ،غیرانتفاعی و پردیس هستند. (در اکثر مواقع صد در صد)

گاهی واسه مهر هم میگیرند.

انتقالی گرفتن به انتخاب های بعدی که قبول شدم - maryam.raz - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ

ببینید اینجوری نیست که چون شما جای دیگه هم قبول میشدید حالا برید اونجا و راحت ثبت نام کنید این میشه همون قضیه انتقالی گرفتن دیگه که دردسرهای خاص خودش رو داره فقط چون اون دانشگاه هم قبول میشدید یه امتیاز محسوب میشه ولی بازم بستگی به دانشگاه ها داره که قبول کنن یا نه
تکمیل ظرفیت همه می تونن ثبت نام کنن