تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - tanhashady - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ

سلام
خدا رو شاکرم که هم تو شهر و هم تو رشته مورد علاقم(تو این ۴تا گرایش) قبول شدم Shy

رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - omid93 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ

تبریک انشالله که موفق باشید

RE: رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - salam az ma - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ)tanhashady نوشته شده توسط:  سلام
خدا رو شاکرم که هم تو شهر و هم تو رشته مورد علاقم(تو این ۴تا گرایش) قبول شدم Shy
سلام دیگه چی از این بهتر تبریک میگم

RE: رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - soheil08 - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ

سلام

تبریک می‌گم بهتون

آخرین رتبه قبولی دانشگاه علامه، علوم کامپیوتر، سیستم‌های کامپیوتری ۵۵ بوده و رتبه من تو این انتخاب ۵۶ Smile Wink Blush

البته نرم‌افزار اصفهان قبول شدم و فکر می‌کنم اصفهان با توجه به این‌که نرم‌افزاره، بهتر باشه.

RE: رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - vMahmoudi - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ

خاطره بدی از علامه دارم، دانشگاهش از لحاظ اداری افتضاحه، به معنای واقعی افتضاح، آموزشیش هم توی رشته های مدیریت و حسابرسی و حسابداری فقط خوبه، امیدوارم توی رشته شما هم خوب باشه

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - omid93 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  سلام

تبریک می‌گم بهتون

آخرین رتبه قبولی دانشگاه علامه، علوم کامپیوتر، سیستم‌های کامپیوتری ۵۵ بوده و رتبه من تو این انتخاب ۵۶ Smile Wink Blush

البته نرم‌افزار اصفهان قبول شدم و فکر می‌کنم اصفهان با توجه به این‌که نرم‌افزاره، بهتر باشه.
سلام
مهندسی نرم افزار دانشگاه اصفهانرا فقط با دانشگاه های درجه ۱ تهران مقایسه کنید نه علامه

RE: رتبه ۱۴۷ علوم کامپیوتر، دانشگاه علامه طباطبایی،سیستم های کامپیوتری،روزانه - tanhashady - 15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  تبریک انشالله که موفق باشید
[/quote

ممنونم

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  [quote='tanhashady' pid='381517' dateline='1441272541']
سلام

مرسی ممنون

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ)tanhashady نوشته شده توسط:  سلام

مرسی ممنون

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  سلام

تبریک می‌گم بهتون

سلام مرسی
ایشالله شما هم تو این رشته موفق باشید

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  خاطره بدی از علامه دارم، دانشگاهش از لحاظ اداری افتضاحه، به معنای واقعی افتضاح، آموزشیش هم توی رشته های مدیریت و حسابرسی و حسابداری فقط خوبه، امیدوارم توی رشته شما هم خوب باشه

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

ایشالله که خوبه
من تو محیط آموزشی و اداری بدتر از این بودم پس زیاد نگران این موضوع نیستم