تالار گفتمان مانشت
قبولی های مجازی فردوسی مشهد یا دانشجوهای سال بالاییش بیان اینجا - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های مجازی فردوسی مشهد یا دانشجوهای سال بالاییش بیان اینجا - ali reza - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ

سلام
این موضوع مربوط به دوستانی هست که امسال مجازی دولتی فردوسی مشهد قبول شدن
دوستان مانشتی قبول شده بیان اینجا تا بیشتر با هم آشنا بشیم
اگه از دانشجوهای مجازی هم کسی هست بیاد و تجربیاتش رو در اختیارمون بذاره تا بقیه استفاده کنن
به همتون قبولی رو تبریک میگم و پیشاپیش از حضورتون در اینجا ممنونم
اگه میشه رتبه قبولیتون رو بگید
خودم با ۲۰۰۰ فردوسی قبول شدم

قبولی های مجازی فردوسی مشهد یا دانشجوهای سال بالاییش بیان اینجا - sepand - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ

سلام میشه بپرسم رشته قبولیتون چیه؟
میخواید ثبت نام کنید؟
به نظرتون کار درستی هست هزینه کردن و وقت گذاشتن؟ من خودم قبول شدم اما نمی دونم ثبت نام کنم یا نه؟؟؟

قبولی های مجازی فردوسی مشهد یا دانشجوهای سال بالاییش بیان اینجا - ali reza - 15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  سلام میشه بپرسم رشته قبولیتون چیه؟
میخواید ثبت نام کنید؟
به نظرتون کار درستی هست هزینه کردن و وقت گذاشتن؟ من خودم قبول شدم اما نمی دونم ثبت نام کنم یا نه؟؟؟
اره میخوام ثبت نام کنم
فکر نکنم فرصت دیگه ای پیدا بشه از این بهتر که از توی دانشگاه تاپ بتونم ارشد رو ادامه بدم
من مجازی هوش قبول شدم
با اینکه شرایط مالیم یه جوریه که هزینه شهریه یه خورده واسم سخته ولی تصمیممو گرفتم
شما منظورت چیه از وقت گذاشتن
یعنی نمیخوای وقت بذاری؟

RE: قبولی های مجازی فردوسی مشهد یا دانشجوهای سال بالاییش بیان اینجا - sepand - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  شما منظورت چیه از وقت گذاشتن
یعنی نمیخوای وقت بذاری؟
اول اینکه من سال ۹۲ هوش ازاد مشهد قبول شدم ثبت نام کردم با کلی امید و ارزو رفتم دانشگاه اما در نهایت با کلی درگیری با خودم انصراف دادم
دوم اینکه امسال دوباره کنکور دادم رتبم ۲۳۰۰ و اندی شد که کنکورو با اینکه خونده بودم اونقدر بد دادم که باورم نمیشد حتی مجاز بشم ولی خب ظاهرا لطف خدا مجازی فردوسی اوردم
سوم اینکه من سرکار میرم توی یکی از ادارات دولتی و اصلا واسه پیدا کردن کار دنبال درس نیستم دنبال اینم که از درس خوندن لذت ببرم ولی
تجربه بدی که توی دانشگاه ازاد داشتم باعث میشه کلا دو دل باشم!!
منظورم این نیست که نمیخوام وقت بزارم واسه درس خوندن منظورم این هست که نمیخوام وقت بزارم وارد دوره ای بشم که بعدا متوجه بشم اصلا هدفش علم اموزی به من نیست و فقط دنبال این هست که کمبودای مالیشو از سمت شهریه که من و هم دوره ای هام پرداخت میکنیم تامین کنن
اما امروز توی جلسه معارفه بودم البته چون صبح سر کار بودم تا ظهر نشد ثبت نام کنم و بعد از جلسه معارفه متوجه شدم که انگار قسمت نیست هم دوره ای باشیم اما واسه شما ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم دوره خوبیو توی یکی از بهترین دانشگاهای ایران سپری کنید
در ضمن بهتون تبریک میگم Smile

البته ناگفته نماند سرصبح قبل از رفتن سرکار هزینه صدور کارت دانشجویی رو با کارت اعتباریم پرداخت کردم چون هنوز صد درصد مطمئن نبودم که نمیخوام ثبت نام کنم ولی چند تا نکته توی جلسه معارفه بود یک اینکه سخنران جلسه میگفت دمورد داشتیم دانشگاه جیبش پرپول بوده و اصلا سایتو روی یه دانشجو نبسته و مورد هم داشتیم یه روز بعد از مهلت پرداخت سایتو روی دانشجو بسته چون دانشگاه نیاز به پول داشته و این یعنی دانشگاه داره روی ما فقط حساب مالی باز میکنه نه هیچ چیز دیگه
دوم اینکه پرسیدم از متصدی پاسخگویی اموزش مجازی که اگر یه ترم خوندیم خواستیم انصراف بدیم چی؟؟ گفت باید کلی جریمه بدی!!!
دقیقا مثل داشنگاه ازاد
من نمیفهمم وقتی دارم انصراف میدم هزینه چیو باید بدم؟ هزینه شهریمو که تا لحظه حضورم دادم واسه انصراف چه توجیح منطقی داره که باید پول بدم؟!؟!؟!؟!؟!
شما بگو....

من میخوام دوباره بخونم واسه کنکور امسال میخوام امسال با انگیزه بیشتر بخونم پول شهریمم میزارم توی چیبم لذتشو میبرم
میخوام سال دیگه یه دانشگاه خوب قبول بشم اگر نشد سال بعد اگر نشد بازم سال بعد
من از سال ۸۸ دارم هر سال کنکور میدم هر سال هم یه جایی قبول شدم که یا رفتم انصراف دادم یا ثبت نام کردم نرفتم انصراف دادم یا اصلا ثبت نام هم نکردم
اینقدر کنکور میدم تا هوش مصنوعی دانشگاهی که میخوام دوره حضوری قبول بشم چون به نظرم یه بخشی از لذت درس خوندن نشستن روی کرسی دانشگاست همونطوری که یه بخشی از درس خوندن رشتست و یه بخش دیگش هم دانشگاه محل تحصیل
کلا همه اینا مهمن به نظر من
التماس دعا

قبولی های مجازی فردوسی مشهد یا دانشجوهای سال بالاییش بیان اینجا - ali reza - 27 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  شما منظورت چیه از وقت گذاشتن
یعنی نمیخوای وقت بذاری؟
اول اینکه من سال ۹۲ هوش ازاد مشهد قبول شدم ثبت نام کردم با کلی امید و ارزو رفتم دانشگاه اما در نهایت با کلی درگیری با خودم انصراف دادم
دوم اینکه امسال دوباره کنکور دادم رتبم ۲۳۰۰ و اندی شد که کنکورو با اینکه خونده بودم اونقدر بد دادم که باورم نمیشد حتی مجاز بشم ولی خب ظاهرا لطف خدا مجازی فردوسی اوردم
سوم اینکه من سرکار میرم توی یکی از ادارات دولتی و اصلا واسه پیدا کردن کار دنبال درس نیستم دنبال اینم که از درس خوندن لذت ببرم ولی
تجربه بدی که توی دانشگاه ازاد داشتم باعث میشه کلا دو دل باشم!!
منظورم این نیست که نمیخوام وقت بزارم واسه درس خوندن منظورم این هست که نمیخوام وقت بزارم وارد دوره ای بشم که بعدا متوجه بشم اصلا هدفش علم اموزی به من نیست و فقط دنبال این هست که کمبودای مالیشو از سمت شهریه که من و هم دوره ای هام پرداخت میکنیم تامین کنن
اما امروز توی جلسه معارفه بودم البته چون صبح سر کار بودم تا ظهر نشد ثبت نام کنم و بعد از جلسه معارفه متوجه شدم که انگار قسمت نیست هم دوره ای باشیم اما واسه شما ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم دوره خوبیو توی یکی از بهترین دانشگاهای ایران سپری کنید
در ضمن بهتون تبریک میگم Smile

البته ناگفته نماند سرصبح قبل از رفتن سرکار هزینه صدور کارت دانشجویی رو با کارت اعتباریم پرداخت کردم چون هنوز صد درصد مطمئن نبودم که نمیخوام ثبت نام کنم ولی چند تا نکته توی جلسه معارفه بود یک اینکه سخنران جلسه میگفت دمورد داشتیم دانشگاه جیبش پرپول بوده و اصلا سایتو روی یه دانشجو نبسته و مورد هم داشتیم یه روز بعد از مهلت پرداخت سایتو روی دانشجو بسته چون دانشگاه نیاز به پول داشته و این یعنی دانشگاه داره روی ما فقط حساب مالی باز میکنه نه هیچ چیز دیگه
دوم اینکه پرسیدم از متصدی پاسخگویی اموزش مجازی که اگر یه ترم خوندیم خواستیم انصراف بدیم چی؟؟ گفت باید کلی جریمه بدی!!!
دقیقا مثل داشنگاه ازاد
من نمیفهمم وقتی دارم انصراف میدم هزینه چیو باید بدم؟ هزینه شهریمو که تا لحظه حضورم دادم واسه انصراف چه توجیح منطقی داره که باید پول بدم؟!؟!؟!؟!؟!
شما بگو....

من میخوام دوباره بخونم واسه کنکور امسال میخوام امسال با انگیزه بیشتر بخونم پول شهریمم میزارم توی چیبم لذتشو میبرم
میخوام سال دیگه یه دانشگاه خوب قبول بشم اگر نشد سال بعد اگر نشد بازم سال بعد
من از سال ۸۸ دارم هر سال کنکور میدم هر سال هم یه جایی قبول شدم که یا رفتم انصراف دادم یا ثبت نام کردم نرفتم انصراف دادم یا اصلا ثبت نام هم نکردم
اینقدر کنکور میدم تا هوش مصنوعی دانشگاهی که میخوام دوره حضوری قبول بشم چون به نظرم یه بخشی از لذت درس خوندن نشستن روی کرسی دانشگاست همونطوری که یه بخشی از درس خوندن رشتست و یه بخش دیگش هم دانشگاه محل تحصیل
کلا همه اینا مهمن به نظر من
التماس دعا
تا حدودی باهات موافقم
منم شرایطم مثل شماست ولی خوب به خاطر شرایط کاری نمیتونم دوره های روزانه شرکت کنم و باید مجازی ادامه بدم چون شهر خودمون هم رشته ما رو نداره
البته یه نکته هم اینه که با توجه به سن و سال حس میکنم هر چی سن بالاتر میره اون انگیزه و پشتکار واسه درس خوندن کمتر میشه و به نظرم فرصت زیادی ندارم
ولی من نمیدونستم در صورت انصراف باید جریمه بدم
شما مطمئنی!؟ خیلی غیر منطقی به نظر میاد آخه جریمه رو وقتی میگیرن که شما از آموزش رایگان استفاده کرده باشی
من می