تالار گفتمان مانشت
مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - naziye - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان
ممنون میشم اگه کسی بتونه تو این مشکل راهنماییم کنهShy
من ubunto 10.4 رو روی لپ تاپم که مدلش k42jc هست نصب کردم اما درایورش disable میزنه نمی دونم چیکار کنم درایورشم ندیدم که دانلود کنم Sad

RE: مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - mehran.amanat - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)naziye نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم اگه کسی بتونه تو این مشکل راهنماییم کنهShy
من ubunto 10.4 رو روی لپ تاپم که مدلش k42jc هست نصب کردم اما درایورش disable میزنه نمی دونم چیکار کنم درایورشم ندیدم که دانلود کنم Sad

از ماشین مجازی (مثل vmware) استفاده می‌کنید یا اون رو مستقیما روی HDD نصب کردین؟

مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - livefarshad - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ

اگه منظورتون اینه که wireless network رو disable میزنه شاید واسه اینه که وایرلس خاموش هست. یکبار دکمه روشن کردن وایرلس روی کیبورد رو بزنید یه ۱۰-۱۲ ثانیه صب کنید دوباره چک کنید ببینید بازم disable نشون میده؟

مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - naziye - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ

هم روی vmware و هم مستقیما روی hdd

ولی مودم من wireless نداره ها می خام با مودمم که با سیم بهش وصلم وصل بشه ولی نمیشه

RE: مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - mehran.amanat - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ)naziye نوشته شده توسط:  هم روی vmware و هم مستقیما روی hdd

ولی مودم من wireless نداره ها می خام با مودمم که با سیم بهش وصلم وصل بشه ولی نمیشه

خوب اگه از vmware بخواین استفاده کنین، کافیه موقع ساختن ماشین مجازی، حالت سبکه رو روی NAT بذارین تا بتونه از اتصال شبکه ویندوزتون استفاده کنه

مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - naziye - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ

برای اون یکی باید چیکار کنم اون برام مهم تره

RE: مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - mehran.amanat - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ ب.ظ

اون یکی رو باید درایور باید حلش کنید

RE: مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - naziye - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ

درایورشو پیدا نمی کنم

دکمه یwireless هم میزنم بازم disable نشون میده

مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - raminfa - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ

مدل سخت افزار وایرلستون رو چک کنید و دنبال درایورش بگردید احتمالا broadcom باشه مثلا برای من اسم پکیچ *-b43 هستش

ورژنتون قدمیه یادمه من اون موقع که ورژن ۹ و ۱۰ رو نصب میکردم هرچی گشتم نتونستم درایور وایرلسش رو پیدا کنم. تنها راه حلی که بود قبل از نصب یه قسمت داشت خودش درایور ها رو نصب میکرد اون مشکل من رو حل کرد . ولی اگه نصب میکردید و بعدا میخواستید با همون قسمت درایور ها رو نصب کنید پیکج ها رو پیدا نمیکرد

مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto - naziye - 23 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ ب.ظ

خدارو شکر درست شد ولی اگه روی همین بخام upgrade کنم باید چیکار کنم؟
بعد از اون مشکلی پیش نمیاد؟

دوستان یه مشکل دیگه که دارم اینه که خاموش نمیشه حتما باید از تو برق بکشم