تالار گفتمان مانشت
یه سوال - درستی یا نادرستی کار سایت های ارائه دهنده مقالات علمی - نسخه‌ی قابل چاپ

یه سوال - درستی یا نادرستی کار سایت های ارائه دهنده مقالات علمی - hossein717 - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال و نظرخواهیه؛
به نظرتون کار سایت هایی شبیه freescience, freepapers، elearnica و ... درسته ؟؟؟؟؟؟
به نظرتون کارشون درسته که مقالات چند ده دلاری رو به طور رایگان یا با دریافت مبلغی در اختیار دیگران قرار میدن؟
و اینکه آیا درسته امثال من و شما از این سایت ها مقاله بگیریم یا اینکه از اکانت دانشگاه های خارجی که احتمالا راضی هم نیستن، برای دسترسی به مقالات علمی استفاده کنیم؟؟؟
و به نظرتون آیا پولی که این سایت ها بابت در اختیار قرار دادن مقالات از کاربراشون میگیرن حلاله ؟؟؟؟؟

یه سوال - درستی یا نادرستی کار سایت های ارائه دهنده مقالات علمی - crevice - 13 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ

بستگی به این داره که اکانت خریدن و دارن میفروشن یا نه بر اساس سایتای دور زن روسی و چینی ( که من شبو روز استفاده میکنم! Big Grin ) انجام میشه...
هر چند در صورت خریدن اکانتم به نظرم کار درستی نیست... مثلا یه دانشگاه که اکانت میگیره مشخصه میکنه که واسه چند نفر هست این اکانت اما اینجا واسه یه ملته Big Grin
پ.ن: در ضمن من واقعا فک نمیکردم کسی تو ایران به این چیزا فک کنه (;