تالار گفتمان مانشت
اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - هلیا.۹۹ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ

سلام دوستان
بالاخره بعد مدت ها زمان مصاحبه دکتری آزاد مهندسی کامپیوتر هم اعلام شد.

از تعداد واحد های مجوز دار و تعداد پذیرش و تجربه های مصاحبه، اگر اطلاعی دارید، بگید...

با تشکرSmile

اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - Sadeghq1 - 05 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ق.ظ

من که همون روز اول افتادم !!

اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - sharareh_moradi - 05 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ

چقدر زیادن دعوت شده ها!!

RE: اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - هلیا.۹۹ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  چقدر زیادن دعوت شده ها!!
خب فقط ۳۲۰ نفر با آزمون هستن و یه سری هم بی آزمون!
یعنی حدود ۴۰۰ نفر با ۳ واحد، حالا هرکدوم خیلی زیاد ۱۵ نفر بگیرن، میشه ۴۵ تا و ۳۵۰ نفر بقیه....Huh
کسی هست که دولتی هم رتبه خوبی اورده شده باشه و بخواد اینجا نره؟؟؟

RE: اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - amirgh69 - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ

سلام از کجا میدونین ۳ واحده طلاعاتی دارین به ما هم بدین لطفا (هلیا ۹۹)

RE: اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - هلیا.۹۹ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)amirgh69 نوشته شده توسط:  سلام از کجا میدونین ۳ واحده طلاعاتی دارین به ما هم بدین لطفا (هلیا ۹۹)
سلام
تعداد واحد های مجوز دار رو فکر میکنم وزارت علوم بود یا خود دانشگاه آزاد چند وقت پیش اعلام کرد. نمیدونم حالا بازم واحدی مجوز گرفته یا نه! مثلا قزوین نداشت!!
برای ما موقع ثبت نام ۲۰ واحد بود که فقط ۳تاش مجوز گرفته بود اخیرا.

اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - zahra_davoody - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ

سلام دوستان برای مصاحبه دانشگاه ازاد نباید پولی به حساب بریزیم یا مدارکی رو ارسال کنیم چرا تو سایت چیزی ننوشته ؟

RE: اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر - jrkh - 22 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ)zahra_davoody نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای مصاحبه دانشگاه ازاد نباید پولی به حساب بریزیم یا مدارکی رو ارسال کنیم چرا تو سایت چیزی ننوشته ؟
سلام
امیدوارم برای جواب دیر نشده باشه ولی برای مصاحبه هزینه ای نداره یعنی این جور که بعد از مصاحبه مطمئن شدم دلیل هزینه بالای ثبت نام آزمون اینه که هزینه مصاحبه از همه داوطلبین هنگام ثبت نام آزمون گرفته شده. چیزایی که لازمه همراه داشته باشید شامل مدارک زبان ( اگر دارید) و یک رزومه و متن پایان نامه و مقالاتتون هست به اضافه مدارک شناسایی.