تالار گفتمان مانشت
دروس ترم اول ارشد نرم افزار - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
دروس ترم اول ارشد نرم افزار - Andrew S.Tanenbaum - 13 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ

دوستان سر دو راهی گیر کردم.
این ترم مهندسی نرم افزار پیشرفته و توصیف و وارسی رو بهمون دادن.که من از دوتاش خوشم نمیاد!
بین درسای هندسه محاسباتی و الگوریتم پیشرفته گیر کردم.البته الان هندسه رو گرفتم ولی دو دلم.خودم الگوریتم رو بیشتر دوس دارم.
راستش میخوام یه جایی مشغول به کار بشم.اگه هندسه رو بذارم فقط روزای شنبه و دوشنبه کلاس دارم و مابقی روزام خالی میشه.اگه الگوریتم رو بگیرم روز یکشنبه و سه شنبه هم خراب میشه.دقیقا بخاطر ۲ ساعت کلاس.پرسیدم از بچه ها،میگفتن هندسه زیاد درس بدرد بخوری هم نیس.کلا این درس هندسه کاربردی داره؟اگه دوستان میدونن ممنون میشم راهنمائی کنن.

دروس ترم اول ارشد نرم افزار - adelll - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ

سلام
کسی هست که چارت درسی و سیلابس ارشد دانشگاه آزاد رو در رشته مهندسی نرم افزار داشته باشه و اسم بذاره ؟؟؟؟؟؟؟
لینک اولی که گذاشته شده همه مقاطع رو داره فقط ارشد نرم افزار رو نداره .... Sad

من شنیدم درس مهندسی نرم افزار پیشرفته در مقطع ارشد اجباری هست در دانشگاه آزاد در صورتی که در دولتی اینطور نیست
کسی از دوستان زاجع به این مسائل اطلاعی داره ؟؟؟؟؟؟؟ توی دانشگاه کسی درست جوابگو نیست...

یه سوال دیگه من تاحالا ۶ واحد اصلی خوندم و ۹ واحد تخصصی پاس کردم، الان ترم ۳ ارشد نرم افزار هستم.
این ترم ۹ واحد اصلی برداشتم. که کلا تا اینجا میشه ۲۴ واحد که باید گذرونده بشه ، حالا سوال اینجاست که من اینجوری ۱۵ واحد اصلی میخونم و ۹ واحد تخصصی خواستم بدونم اینجوری مشکل پیش میاد واسه ترم آخر ؟؟؟؟ ترم آخر فقط پایان نامه دارم.... سمینار و روش تحقیق رو هم برداشتم.... اخه یکی میگفت که باید ۱۲ واحد تخصصی و ۱۲ واحد اصلی برداری ؟؟؟ کی درست میگه این وسط ؟؟؟؟

لطفا سیلابس تائید شده ارشد دانشگاه آزاد رشته مهندسی نرم افزار رو هم قرار بدید ...ممنون...

RE: دروس ترم اول ارشد نرم افزار - elenaaaaa - 02 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  بهتره درسهایی را بردارید که به گرایشتون مربوط باشه و در پایان نامه کمکتون کنه

من گرایش نرم افزارم چه درسایی رو بر دارم بهتره

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  با سلام. من ترم اول نرم افزار هستم.
توی دانشگاه ما این ترم واحدهای سیستم عامل پیشرفته، مهندسی نرم افزار پیشرفته، پردازش تصاویر دیجیتال و ریاضی مهندسی پیشرفته ارائه شده که من باید ۲ تا از این واحدها رو انتخاب کنم.

به دلایل و مشکلات شخصی، این ترم باید سبکترین و راحت ترین واحدها رو بردارم.
چون هیچ شناختی از واحدها ندارم و به مدیر گروهمونم دسترسی ندارم و مهلت حذف و اضافه داره تموم میشه، خواهش می کنم منو راهنمایی کنین کدوم یک از این واحدها رو بردارم که راحت تر بتونم نمره بگیرم و زیاد دردسر نداشته باشم.....
پیشاپیش ممنون.

به نظر من باید استاد مربوط به هر درس رو ارزیابی کنید، ممکنه یه درس سخت باشه ولی استادش راحت تر برخورد کنه.
کسی رو پیدا کنید که ترم بالایی باشه و یه شناختی از اساتید به شما بده

دروس ترم اول ارشد نرم افزار - SnowBlind - 04 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  ا این درس هندسه کاربردی داره؟اگه دوستان میدونن ممنون میشم راهنمائی کنن.

بله این درس خیلی باحال هست، کلا میاد الگوریتم های رو بحث میکنه که با اشکال هندسی سرو کار داره، convex hull محاسبه حجم، مساحت و اینچیزا البته اینا فکر کنم در حد جلسه اول باشه و یه سری داده ساختار های پیشرفته مثل درخت kd.

دروس ترم اول ارشد نرم افزار - mahi_24 - 04 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ

من ترم اولم و معماری،مدلسازی ،نرم افزار،و روش تحقیق برداشتم.(از معماری خوشم نمیاد و دوست دارم درسای کاربردی تر رو بردارم واسه همین میخام حذفش کنم)
حالا سوالم اینه که اگه از دروس اصلی (سیستم عامل پیشرفته،پایگاه،الگوریتم موازی ،مدلسازی ) روبردارم یعنی اگه کلا معماری نداشته باشم واسم مشکل پیش میاد ترمای بالاتر؟
و اینکه بین الگوریتم موازی و معماری کدوم رو پیشنهاد میکنید.

دروس ترم اول ارشد نرم افزار - rh_259 - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ

با سلام
من ترم اول نرم افزار پردیس دانشگاه تبریز هستم و این درسها رو بهمون دادند
معماری پیشرفته
یادگیری ماشین
پردازش تکاملی
ضمنا کلاس نرم افزار رو با هوش مصنوعی ادغام کرده و کلا همین دروس رو دادند ,که فکر کنم یادگیری ماشین و پردازش تکاملی جزء دروس هوش هست و ربطی به نرم ندارد ,ایا کسی میتونه تو این زمینه راهنمایی کنه که ایا گذراندن این دروس برای نرم افزار اجباری هست یا نه ؟و بعد از گذراندن این دروس چند واحد درس اصلی و تخصصی باید خوانده شود؟

دروس ترم اول ارشد نرم افزار - mahbo0ob - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

واسه ما هم این درسا رو خودشون دادن

روش تحقیق
مهندسی نرم افزار پیشرفته
طراحی نرم افزار مطمعن
مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری

خوبه اینجوری؟سخت ک نیست؟

RE: دروس ترم اول ارشد نرم افزار - انرژی مثبت - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)milDereD نوشته شده توسط:  سلام

اصن امکان نداره که ترم ۱ کلاس هام بتونم فقط جمعه ها بردارم ؟ آخه اینطور که خوندم خودشون انتخاب واحد میکنن ترم ۱ رو
میشه تغییر داد ؟
یا اینکه فقط ۱روز تو هفته کلاس داشته باشم ؟
منظورتون چه دانشگاهی هست؟
دانشگاه های سراسری هیچ کدوم کلاسهاشون تا اونجایی من دیدم ۵ شنبه هم نیست جمعه که اصلا". اگر منظورتون ازاد یا پیام نور هست، اطلاعی ندارم ولی باز ازاد هم فکر نکنم جمعه باشه!
ضمن این که به احتمال یه درصد تمامی کلاسهاتون در یه روز خواهد بود.

دروس ترم اول ارشد نرم افزار - ezra - 09 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ

خب نوبتی هم که باشه نوبت بچه های ۹۳ هست ؟ [تصویر:  306120_dl_MyEmoticons_com__fishing.gif]

پایگاه پیشرفته
معماری پیشرفته
مباحث پیشرفته در مهندسی نرم فزار
مدلسازی و ارزیابی سیستمهای کامپیوتری

[تصویر:  f_sabzmoom_58d78cf.gif]