تالار گفتمان مانشت
مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - abbas1368 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
من آزمون های پارسه رو دادم
۱- بودجه بندی آزمون هاش خیلی زیاده به خاطر اینکه حجم مباحث ارشد زیاد هست و از اخر مهر شروع میکنه در غیر این صورت برای کسی که ار تابستون جدی خونده باشه مشکلی پیش نمیاره .
۲- در مورد سطح سوالات شاید آزمون اولش رو بگم سطح پایین تر از کنکوره ولی جامع های آخر چیزی از کنکور کمتر نداشت در صورتی که سنجش رو نگاه میکردم در مواردی آسونتر از پارسه و کنکور بود و مدرسات بالاتر از کنکور هر چند من ریاضیات پارسه رو بهتر از کنکور زدم شاید چون واقعا سر ریاضیات استرس گرفته بودم. ولی مابقی کمی تا قسمتی حدود زدن رو میدونستم و به نظرم کنکور ۹۴ کنکور نرمالی بود نمیگم آسون چون اگه اسون باشه دیگه کنکور نمیشه ولی برا کسی که نرمال خونده باشه میتونست خوب باشه به خصوص پایگاه داده و نظریه.
۳- جامعه اماری همه شون کمه ولی سنجش تو کامپیوتر واقعا کمتره ولی خوبیش اینه رتبه معادل میده پارسه رو هم شنیده بودم ضربدر ۳ کنی حدودای کنکورت البته اون آخریا دیگه من هم آخریمو ۳۷ شده بود که تقریبا در رابطه با من جواب داد .
۴- البته پاسخنامه هاش بسته به کسی که نوشته بعضی دروس خوب نیست و کامل نیست.البته من از گسسته اش راضی بودم.
امیدوارم تا جایی که تونسته باشم راهنمایی کرده باشم البته میدونم اونقدر خوب نیستم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم ولی زکات علم در نشر اونه.
یه نمونه ۵۰ درصد دوم ام دو راشتم براتون گذاشتم تابا کارنامه دادنش آشنا بشین. به نظر من پارسه خوبه.

ممنون بابت راهنمایی تمامی دوستان ،واقعا ممنون که وقت میذارید و به سوالات دوستان و بنده پاسخ میدید

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - moomiyayi - 24 اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام،رتبه آزمون مدرسان چقدر به آزمون ارشد شبیه است ؟

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - negar2000000 - 24 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ب.ظ

با تشکر از مطلب مفیدتون

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - spiritual - 03 مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ

سلم به همگی
کاشکه برای امسال هم پارسالی ها بیان یه کمکی بکنند تا بتونیم یه موسسه خوب رو برای آزمونا پیدا کنیم.