تالار گفتمان مانشت
میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - skytower_19 - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ

سلام. فرض کنید رشته کارشناسی بنده X بوده و رشته کارشناسی ارشدم Y.
آیا میشه بعد چند سال برگردم و مدرک کارشناسی اون رشته Y رو هم بگیرم؟ یعنی عملا ۲ تا لیسانس داشته باشم، با ذکر این نکته که ارشد یکی از اینها رو قبلش گرفتم.

میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - faza - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ب.ظ

حالا چه کاریه؟
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.

میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - خانه سبز - ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ

فکر کنم حتی بشه بعدش برگردی دبیرستان رو هم یک دور تموم کنی
وقت اضافه ی سری به راهنمایی بزن کلاس سوم د یادت باشه صندلی اخر کتاب زبانم هنوز جا گذاشتم..

میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - skytower_19 - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ

چرایی اش که خیلی مشخصه. یعنی شما هنوز مزایای کارشناسی+کارشناسی ارشد یکسان رو نمیدونید؟

میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - خانه سبز - ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ ب.ظ)skytower_19 نوشته شده توسط:  چرایی اش که خیلی مشخصه. یعنی شما هنوز مزایای کارشناسی+کارشناسی ارشد یکسان رو نمیدونید؟
نه نمیدونیم شوما بگو...

میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - iammiti - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ

تا جاییکه میدونم شما فقط یه بار می تونین از تحصیل رایگان استفاده کنین ( اگه روزانه باشین) و بخواید یه رشته دیگه کارشناسی بیگیرید باید شبانه باشید و یا ازاد و غیره
هر ادمی میدونه که شرط خیلی از دانشگاه ها واسه تدریس و هیئت علمی (بیشتر تاکید رو هیئت علمی ) باید مدارک یک رشته باشه تو تمام مقاطع !

RE: میشه یکی اول ارشد بگیره، بعدش کارشناسی؟ - skytower_19 - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  تا جاییکه میدونم شما فقط یه بار می تونین از تحصیل رایگان استفاده کنین ( اگه روزانه باشین) و بخواید یه رشته دیگه کارشناسی بیگیرید باید شبانه باشید و یا ازاد و غیره
هر ادمی میدونه که شرط خیلی از دانشگاه ها واسه تدریس و هیئت علمی (بیشتر تاکید رو هیئت علمی ) باید مدارک یک رشته باشه تو تمام مقاطع !

ممنون از لطفتون. این محدودیت یکبار برای کلیه دوره هاست؟ یعنی اگر من کارشناسی آزاد بوده باشم و کارشناسی ارشد سراسری روزانه، دیگه نمیتونم کارشناسی سراسری رو رایگان تحصیل کنم؟