تالار گفتمان مانشت
معرفی کتاب reading برای کنکور کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی کتاب reading برای کنکور کامپیوتر - popp - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ

سلام
به نظر میرسه بیشتره سوالات کنکور داره مربوط به reading میشه. هم عمومی و هم تخصصی.
حالا میخواستم دوستان بیان اینجا کتابها یا سایتهایی که خودشون استفاده کردن و مطالعه شون جواب داده معرفی کنن به بقیه.
من یه کتاب reading دارم ولی متنهاش برام سنگینه و هم طولانیه.شاید برای کسانی که یکم قوی باشن خوب باشه.
قبل و بعده متن یه سری سوال و تست هست که مهارتو بالا میبره.مثلا یه بار گفته سریع بخونید متنو و بعد به سوالات جواب بدید و یه بار آروم و ....
active skill for reading: book1 هست اسمش ،نویسنده: اندرسون. ناشر:هدف نوین

ممنون میشم کسی منبع خوبی داره معرفی کنه

معرفی کتاب reading برای کنکور کامپیوتر - رضا_ایرانی - ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ

فکر نکنم ردینگ نیاز به منبع خاصی داشته باشه، شما هر متنی بخونید بهتون کمک میکنه.مثلا برای متون تخصصی کتابهای زبان اصلی خیلی خوبه و یا مقالاتی که در مورد مطالب کنکور روی نت هست. مثلا ممکنه در مورد درخت تریپ چیز خاصی توی کتابها پیدا نکنید در حالی که این مبحث سوال کنکور بوده و با پیدا کردن مقاله های زبان اصلی روی نت میتونید یک تیر و دو نشون بزنید. برای عمومی هم کتابهای ۵۰۴ و تافل و ردینگهای سال گذشته کفایت میکنه چون این کتابها خودشون شامل تمرینها و ردینگ هستند. من پارسال با کمی تمرین روی تسلط واژه گان و خوندن متون همین کتابها تونستم ۶۵ درصد زبان کنکور ۹۰ رو بزنم در حالی که وقت زیادی هم نزاشتم. اگر کسی وقت بزاره راحت میتونه درصد بالاتری بزنه.

معرفی کتاب reading برای کنکور کامپیوتر - mfXpert - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ

یه کتابی هست به نام Oxford English for Information Technology که حرف نداره.ورژن قدیمیش تو انقلاب هم پیدا میشه اما ورژن جدیدش نه.متن هاش نه خیلی سخته و نه خیلی آسون و کلا همه چیز این کتاب رو حساب جلو میره