تالار گفتمان مانشت
درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - soorena - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ق.ظ

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من رتبه ۱ گرایشهای ۱و۲ و رتبه ۲ گرایشهای ۳و۴ شدم. کارنامم تو پیوست هست.
حالا نمیدونم شبکه شریف برم یا فناوری اطلاعات تهران؟
یا حتی امنیت امیرکبیر؟Huh
لطفا دوستان کمک کنندUndecided

RE: درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - moein7tl - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ق.ظ)soorena نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

مبارکه
من بودم قطعا شبکه شریف رو میزدم،هم از لحاظ کاری بهتره،هم مدرک معتبر داره و هم واسه اپلای فوق العادست.

RE: درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - xathura - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ

شریف برای اپلای، امیرکبیر برای کار،دانشگاه امیرکبیر ارتباط خیلی خوبی با صنعت داره، البته رتبه جهانیش هم تو رشته های کامپیوتر الان خیلی خوبه

RE: درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - maryam368 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ق.ظ)soorena نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

وای خیلی عالیه. آفرین. قطعا شبکه شریف. هم رشته خیلی خوبیه هم دانشگاه خیلی خوب و معتبریه. شبکه از لحاظ بازار کارم خیلی خیلی بهتره. شریفم که واسه اپلای کردنم عالیه

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - missi90 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ

اولش فکر کردم شوخیه Smile)
صد در صد شبکه شریف

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - Haj Reza - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ ب.ظ

به نظر من تو هر چیزی که بهش علاقه داری و کار کردی رو انتخاب کن
توی گرایش فناوری اطلاعات دستت بازه که تو هر زمینه ای فعالیت داشته باشی ولی امنیت و شبکه فقط باید تو همون زمینه ها فعالیت کنی

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - sanaz777 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ

تبریک فراوان عالیه! قطعا شبکه شریف

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - yagmur0022 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ

تبریک میگم...حتما شریف برین
همیشه موفق باشین
Smile

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - sh.n - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ

آفرین ! چقدر عالیه. تبریک میگم.

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - nasrinn - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

چه ترازی عالیه عالیه افرین خیلی بین امنیت امیر کبیر و شبکه شریف تحقیق کن !من از چند نفر شنیدم امنیت هم درامد هم بازار کار بهتری داره خودم بودم شبکه میزدم اما خیلی خیلی تحقیق کن چقد کارنامتون جالبه رتبه ۲ شبکه امنیت معماریش رو صفر زده!! این معماری پوست منو کند

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - sherlock holmes - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ

همه اولین پیشنهادی که میدن شریف .. اما یادتون باشه شریف یه فرقی با بقیه داره اینکه دانشگاه لیسانس شما برای اساتید شریف بسیار مهم و در برداشتن پایان نامه با شما به این مسئله اهمیت میدن ... ولی زمینه های امنیتی در بازار ایران به شدت جذاب شده و اغلب فارغ التحصیل های حوزه امنیت هم اوضاع خوبی دارن ..

RE: درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - afrooz-OMD - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ

واااااااای خداااایا چی دارم میبینم!!!!!Exclamation
رتبه ۲ از ۲ و ۱ از ۱
بسیاااار عالی
شما مصاحبه تونو کی میذارین؟؟؟خیلی برام جالبه بدونم چطوری تونستین به همچین رتبه ای برسین
تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییییییییییییییکBig Grin
واقعن اسم و رسم شریف فقط به رتبه شما میخوره
ولی شنیدم رشته ای تی تهران هم بسیار موفقه
کارنامه تونو تو قسمت کارنامه ها بذارین حتمن

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - moresalehi - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ق.ظ

از صمیم قلب تبریک میگم، صد در صد آینده رو در نظر داشته باش؛ بعضی وقتا نباید طبق علاقه عمل کرد و نیاز بازار رو مد نظر قرار داد چون علاقه موجب میشه بعدا شما دنبال هر چی خواستی بری، ولی خب فکر کردن به شریف هم واسه من لذت بخشه چ برسه تحصیل تو شریف... امیدوارم هر چی خیره واست بشه

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - Happiness.72 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ق.ظ

اول بخاطر رتبه خوبی که کسب کردید به شما تبریک میگم. باید منطقی بود بدون شک دانشگاه صنعتی شریف از اسم و رسم خوبی برخوردار است ولی باید مد نظر داشت که دانشگاه صنعتی امیرکبیر در چندسال اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای در علوم و مهندسی کامپیوتر داشته است من از یکی از بچه های شریف که دکتری نرم افزار می خوند درباره کیفیت این دو دانشگاه سوال کردم که گفت در نرم افزار شریف حرف اول رو میزنه و در آی تی امیرکبیر - به نظر بنده باید رشته محور باشید تا دانشگاه محور - هر چند دانشگاه هم نقش مهمی در تحصیل داره ولی همه چیز به خودتون بستگی داره - برای حضور در شریف باید خودتون رو برای حضور در یک ماراتن سخت آماده کنید.

درخواست کمک جهت انتخاب رشته ارشد IT - IPv6 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ق.ظ

سلام تبریک.
بدون شک علاقه رو مد نظر قرار بده و انتخاب کن من اگر جای تو بودم بدون شک می رفتم تجارت امیرکبیر بدلیل علاقه فراوانم به این زمینه.
شک نکن اگر مسیر علاقه رو ادامه بدی خلاقیت، قدرت،ثروت،پشتکار رو به دنبال داری و اصلا به فکر پول نباش یعنی الان با نگاه درآمد زایی فکر نکن به این فکر کن که بری سمت علاقت و بعدا ذهنت ب سمت ایده هایی میره که ایجاد ثروت می کنه واست.

دانشگاه شریفم بدون شک عالیه و امیرکبیر هم همینطور ولی چیزی که انتخابت رو راحت تر میکنه کوچک کردن فضای موجود با توجه به علاقت است.

موفق و پایدار باشی منتظر مصاحبت هستم.