تالار گفتمان مانشت
گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - نسخه‌ی قابل چاپ

گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - maryam368 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ

بچه ها آیا گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای که دانشگاه شهید بهشتی ارایه میده مقطع دکتری هم داره؟؟

به نظرتون بین این دانشگاه ها و گرایش ها به چه ترتیبی بزنم از نظر قوی بودن و معتبر بودن و بازار کار و ...؟؟؟

دانشگاه علم و صنعت گرایش تجارت
دانشگاه شهید بهشتی گرایش معماری سازمانی
شهید بهشتی گرایش چند رسانه ای
خواجه نصیر گرایش تجارت
علوم و فنون تهران گرایش آی تی پزشکی
علوم و فنون تهران گرایش چند رسانه ای
علوم و فنون تهران سامانه های شبکه ای

خواهشا کمک کنید

ممنون میشم پاسخ بدیدShyHeart

گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - shahram.nasaji - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

هیچ کدام از گرایش های فوق مقطع دکتری در ایران ندارند

و با توجه به موضوع پایان نامه و علاقتون توی فیلد خاص اون رشته می تونید اپلای کنید واسه خارج از کشور

RE: گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - maryam368 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  هیچ کدام از گرایش های فوق مقطع دکتری در ایران ندارند

و با توجه به موضوع پایان نامه و علاقتون توی فیلد خاص اون رشته می تونید اپلای کنید واسه خارج از کشور

جدی؟ یعنی حتی تجارتم دکتری نداره؟؟
شما که دانشگاه شهید بهشتی هستید کیفیت دانشگاه و استادا و اینا چه جوریه؟ به نظرتون اول علم و صنعت بزنم یا شهید بهشتی؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید

گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - shahram.nasaji - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ

من که تاحالا نشنیدم چیزی در مورد دکتری تجارت داخل ایران

از علم و صنعت من اطلاع چندانی ندارم

ولی مطمئن باشید هیچ کدوم از دانشگاه های دولتی تهران از اساتید سطح پایین استفاده نمی کنند

دیگه انتخابتون به علاقه خودتون به دانشگاه و رشته بستگی داره

من خودم امیرکبیر یا تهران دوست داشتم قبول شم ولی خوب شهیدبهشتی قبول شدم

گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - fa_shinobi - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ

بنظر من که علوم فنون درسته جزو دانشگاه تهرانه اما سطحش از بقیه پایین تر باید باشه.
سطح دانشگاه به ترتیب بهشتی، علم و صنعت، خواجه نصیر. منتها این سطح دانشگاست جدا از گرایش

گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - shahram.nasaji - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ

با توجه به ظرفیت های امسال و علایقم اگه من قرار بود دوباره انتخاب کنم به ترتیب زیر انتخاب می کردم :

- امیرکبیر
- تهران
- علم و صنعت
- خواجه نصیر
- بهشتی
- علوم و فنون نوین

RE: گرایش معماری سازمانی و چند رسانه ای .... - maryam368 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  با توجه به ظرفیت های امسال و علایقم اگه من قرار بود دوباره انتخاب کنم به ترتیب زیر انتخاب می کردم :

- امیرکبیر
- تهران
- علم و صنعت
- خواجه نصیر
- بهشتی
- علوم و فنون نوین

ممنون از راهنماییتون