تالار گفتمان مانشت
کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - gogooli - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ

سلام.
در رشته نرم افزار صنعتی اصفهان بهتره یا اصفهان؟
اگه می شه توضیح هم بدهید که به چه دلیل.

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - rastin_gh - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ

داداش من خودم اصفهانیم و دانشگاه اصفهان خوندم نرم افزار
دوستام خیلیشون صنعتی بودن، نه ما راضی بودیم نه اونا
همه از استادا و دانشگاه ناراضین اونم کارشناسی
دانشگاه اصفهان تو نرم افزار استاداش از هر ۴ تا ۱ خوبه بقیه اصلا اون چیزی که فکرمیکنی نیسن!
ولی چیزی که هس همون خوباش خیلی میصرفا که بیای چون صنعتی معروفه به سخت گیری الکی
راهش خیلی بده،تقریبا بیرون شهره و اینجا معروفه که کامپیوتر اصفهان از صنعتی بهتره
ولی دانشگاه اصفهان فضاش و جاشو امکاناتش رو دست نداره
با اینکه خیلی اذیت شدم تو اصفهان ولی اگه بین این دوتا باشه بازم میام اصفهان
ولی صنعتی نبودم و نمیدونم ولی اونا که هسن همه فش میدن :|
بازم تحقیق کن

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - ali blhj - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ب.ظ

من از سایت هاشون بررسی کردم به نظر اصفهان کادر علمی قوی تری داره.

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - crevice - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ

یکی از افتضاح ترین گروه های نرم رو صنعتی اصفهان داره ....نقل قول از کسی که ۴ سال کارشناسی اونجا بوده و ارشد جای دیگه ای

توی شاخه نرم اصفهان خیلی بهتره از صنعتی و این دو اصلا قابل مقایسه نیستن!

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - sajad90 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ

من کارشناسی صنعتی بودم ، جو بدی داره حراستش خیلی گیره ، اساتید سخت گیری داره ، اما در کنار اینا دانشگاه بزرگیه همه امکاناتی داره تقریبا داخل دانشگاه حتی قصابی و سلمونی و کوه و امامزاده و ... خوابگاه خواهران تا دانشکده کامپیوتر پیاده ۷ الی ۸ دقیقه راه هست ولی اتوبوس هم هر یک ربع یکبار از اونجا رد میشه که این مسیر یک دقیقه میشه، امکانات رفاهی و ورزشی خوبی داره از همه نظر و داخل خود دانشگاه هست ، از این نظر که همه چیز داخل دانشگاه متمرکز هست خوبه ، از دانشگاه به مرکز شهر هر ۱۵ دقیقه اتوبوس داره در کنار ون و تاکسی ، ساعت ۴:۳۰ دقیقه هم ۵۰ اتوبوس حدودا به کل مناطق اصفهان داره . خوابگاهاش تمیزه و فضای سبز دانشگاه عالیه مخصوصا وقتایی که بارون میزنه ... از نظر رتبه علمی جایگاه خوبی داره و مدرک اون معتبره برای اپلای کردن خیلی از دوستان من رفتن الان. من دانشگاه اصفهان رو نمیدونم ولی تو نقطه خوبی از شهر قرار داره جنوب اصفهان (بالا شهر اون !!) و خوبیش اینه که داخل شهر هست. اساتید معتبری داره صنعتی میتونی داخل سایتش رزومه اساتید دانشکده رو ببینین ، من راضی بودم از اینکه اونجا بودم ولی افسوس میخورم چرا از فرصت های خودم اونجا استفاده نکردم ، بهتون پیشنهاد میکنم رفتین اونجا کلاسای زبان رو از دست ندین میتونین راحت اونجا تافل رو بگیرید . اینم بگم بچه هاش یه جورین جو درسخونیه یه جورایی و ممکنه اونجا افسردگی بگیرید :دی بازم سوالی بود بپرسین.

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - Heeraad - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ

قطعا دانشگاه اصفهان
من خودم کارشناسی دانشگاه اصفهان بورم واقعا گروه نرم افزارش استادای خوبی داره!

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - ghalandar - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ

من ب عنوان فارغ التحصیل صنعتی به طور خلاصه باید عرض کنم ک:
کامپیوتر صنعتی تو این چند ساله به شدت افت کرده بخصوص نرم افزارش . این طور که شنیدم نرم افزار اصفهان بهتر از صنعتیه.
اما اسم و رسم و پرستیژ صنعتی خیلی بیشتر تر از اصفهانه.
اما بالاخره ی استاد خوب حداقل تو صنعتی پیدا میشه ک می تونید با همون در ارتباط باشید
اگه قصدتون اپلای هست صنعتی بهتره ب نظرم
اینم اضافه کنم جو صنعتی واسه ادمی که اهل درسه واقعا عالیه...اما اگه فعالیت های فوق برنامه دارید نرید صنعتی بهتره

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - meliti - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ

منم در این مورد شک داشتم، امروز رفتم هر دو دانشگاه و با دانشجوهای ارشدش صحبت کردم، نتیجه این شد که:
اگ صرفا مدرک برات مهمه صنعتی ، چون ارزش بیشتری داره
ولی اگه میخوای بار علمی گروه و اساتید بالا باشه دانشگاه اصفهان

من ک تصمیم گرفتم دانشگاه اصفهان و بزنم Smile

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - خانه سبز - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ

به عنوان کسی که سال پیش این راه رفته می گم بستگی به شخصیت خود شما داره
اگه احیانا افسردگی دارین تحت هیچ شرایطی صنعتی اصفهان نزنید چون محیط خیلی خفه ایی داره هرسال چند نفرم خودکشی یا اخراج می شن... خیلی ها میرن و افسرده برمیگردن...
ولی اگه شخصیت سالمی دارید اصلا نگاه به ضعیف شدن گروه نرم افزارش نکنید چون چه قصد موندن چه رفتن داشته باشید صنعتی مدرکش معتبر تره! هرچند که خیلی سخت گیر هستن.
بازم میگم شخصیت خودتون مهمه چطور باشه تا چی بشه

کمک فوری نرم افزار صنعتی اصفهان یا اصفهان - M4$0UD - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ

اگر رشته ات معماری بود شاید بهت صنعتی را پیشنهاد می کردم. اما الان که نرم افزاری اصلا فکرش رو هم نکن. خلاصه بگم نرم افزار صنعتی افتضاحه! افتضاح!