تالار گفتمان مانشت
عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - انرژی مثبت - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  غذاهای دانشگاه ما معمولا اینا بود‌: قرمه سبزی با سالاد شیرازی یا میوه،استامبولی با ماست و میوه‌، کوبیده مرغ با ماست Sad‌، جوجه کباب با لیمو و سوپ،مرغ کنتاکی با سوپ،تن ماهی و لیمو و موز(یا خرما)،قیمه با سبزی خوردن و پرتقال، ماکارونی با خوراک لوبیا ،عدس پلو با ماست و میوه،

خوش بحالتون چقدر مخلفاتی که همراه غذا بهتون میدادن زیاد بود!!!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - blackhalo1989 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

بهتون هندونه میدادن ؟؟؟؟؟؟؟ بابا دمشون گرم باحال بوده هاااا !!!!!! Big Grin

غذای امریکا و فرانسه خوب به نظر میرسه (همه چی داره !!)

بله هندونه میدادن البته فقط واسه شام توی خوابگاه همراه با غذا یه برش هندونه میدادن Wink

البته به هر اتاق هم جدای از غذا انار،هندوانه،شلغم!! و ... هم میدادند.
غذاهای دانشگاه ما معمولا اینا بود‌: قرمه سبزی با سالاد شیرازی یا میوه،استامبولی با ماست و میوه‌، کوبیده مرغ با ماست Sad‌، جوجه کباب با لیمو و سوپ،مرغ کنتاکی با سوپ،تن ماهی و لیمو و موز(یا خرما)،قیمه با سبزی خوردن و پرتقال، ماکارونی با خوراک لوبیا ،عدس پلو با ماست و میوه،

خوش بحالتون چقدر مخلفاتی که همراه غذا بهتون میدادن زیاد بود!!!
دانشگاه یزد از لحاظ امکانات رفاهی خیلی خوبه. ساختمان‌ها هم نوسازه و طراحی به نسبت زیبایی داره. خوابگاه هم تا اونجایی که من دیدم زیاد داره حتی بعضی از بچه‌ها که خوشنون اطراف یزد بود هم خوابگاه میگرفتن!Big Grin

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - summer_66 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  غذاهای دانشگاه ما معمولا اینا بود‌: قرمه سبزی با سالاد شیرازی یا میوه،استامبولی با ماست و میوه‌، کوبیده مرغ با ماست Sad‌، جوجه کباب با لیمو و سوپ،مرغ کنتاکی با سوپ،تن ماهی و لیمو و موز(یا خرما)،قیمه با سبزی خوردن و پرتقال، ماکارونی با خوراک لوبیا ،عدس پلو با ماست و میوه،

به نظر من استانبولی با ماست یزد خیلی خوبه. آفاق جان غذای مورد علاقه تو چی بود؟Big Grin

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - blackhalo1989 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  غذاهای دانشگاه ما معمولا اینا بود‌: قرمه سبزی با سالاد شیرازی یا میوه،استامبولی با ماست و میوه‌، کوبیده مرغ با ماست Sad‌، جوجه کباب با لیمو و سوپ،مرغ کنتاکی با سوپ،تن ماهی و لیمو و موز(یا خرما)،قیمه با سبزی خوردن و پرتقال، ماکارونی با خوراک لوبیا ،عدس پلو با ماست و میوه،

به نظر من استانبولی با ماست یزد خیلی خوبه. آفاق جان غذای مورد علاقه تو چی بود؟Big Grin
اتفاقا استانبولی رو بچه‌ها اصلا دوست نداشتن. بهش میگفتن آشغال پلوBig Grin
یه غذا هم جا افتاد که غذای مورد نفرت من بود: عدس پلو با کشمشSad معمولا با سالاد یا ماست میدادن.

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ف.ش - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  غذاهای دانشگاه ما معمولا اینا بود‌: قرمه سبزی با سالاد شیرازی یا میوه،استامبولی با ماست و میوه‌، کوبیده مرغ با ماست Sad‌، جوجه کباب با لیمو و سوپ،مرغ کنتاکی با سوپ،تن ماهی و لیمو و موز(یا خرما)،قیمه با سبزی خوردن و پرتقال، ماکارونی با خوراک لوبیا ،عدس پلو با ماست و میوه،

من همین استامبولی با ماست اون هم به خاطر اینکه توش نخود فرنگی یا لوبیا سبز داشت.کنسرو ماهی هم دوست دارم (با اینکه میگن ضرر داره)مخصوصا یه بار که توش نخود فرنگی هم داشت!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - summer_66 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  

یه غذا هم جا افتاد که غذای مورد نفرت من بود: عدس پلو با کشمشSad معمولا با سالاد یا ماست میدادن.
والا من ۵ سال پیش که استانبولیش رو خوردم .... پلو که شما میگید نبودBig Grin شاید تو این سال های اخیر افت کیفیت پیدا کرده بودهExclamationTongue
تنها چیزی که خیلی خیلی بد بود کباب مرغ بود که مرغه رو انگار با پرش کوبیده بودنBig Grin

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ف.ش - ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

پس من احتمالا از این آشغال پلو، آشغالش رو میخوردم Big Grin چون پلوش رو نمیخوردم فقط نخود فرنگی و سیب زمینی و ... که توش بود رو میخوردم.

نه من با کشمش مشکلی ندارم‌، بچه که بودم زرشک و کشمش توی غذا رو جدا میکردم اما دیگه الان یاد گرفتم هر غذایی رو بخورم !!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - blackhalo1989 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

والا من ۵ سال پیش که استانبولیش رو خوردم .... پلو که شما میگید نبودBig Grin شاید تو این سال های اخیر افت کیفیت پیدا کرده بودهExclamationTongue
تنها چیزی که خیلی خیلی بد بود کباب مرغ بود که مرغه رو انگار با پرش کوبیده بودنBig Grin
منم با استانبولی مشکلی نداشتم.Tongue
بدتر از غذها، ظرفهایی بود که خوب شسته نشده بودنIdea
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

پس من احتمالا از این آشغال پلو، آشغالش رو میخوردم Big Grin چون پلوش رو نمیخوردم فقط نخود فرنگی و سیب زمینی و ... که توش بود رو میخوردم.

نه من با کشمش مشکلی ندارم‌، بچه که بودم زرشک و کشمش توی غذا رو جدا میکردم اما دیگه الان یاد گرفتم هر غذایی رو بخورم !!
ولی من از بچگی تا حالا با غذای شیرین مشکل دارم. تازه با خوردن عدس پلو به هیچ وجه سیر نمیشدم. تازه من واسه اینکه سیر بشم نون هم میخوردم با غذا!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - fatima1537 - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اما چیز خنده دار این بود که توی فروردین یه سال (فکر کنم ۸۵ )تقریباً هر روز بهمون دوغ میدادن( فکرش کن توی فروردین با هوای شیراز دوغ بخوری بعدش بری کلاس زبان تخصصی و ریاضی کاربردی )
Big Grin خنده دار بود

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Msccom - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم
ما هم دقیقا همین اصطلاح رو به کار می بردیم!!
و ما هم!

وما!
ما یونجه پلو بکار می بردیم!!!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - CBS - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم یکی عکس غذای زندان را بذاره. من هر وقت فیلم زندان الکاتراس رو می بینم وقتی دارن تو سلف غذا میخورن من یاد غذاخوری دانشگاه می افتم. مخصوصا" این ظرفهاش.

راستش من این ظرفو دیدم یاده دوران سربازی افتادم . یادش بخیر با سره کچل میرفتیم یکی از این ظرفارو برمیداشتیم . اتفاقا تو یکی از همین قورمه سبزی‌ها یه آقا سوسکه هم مرده بود. از اون به بعد دیگه حتی تو خونه هم از این غذا نمیتونم بخورم.

------------------------------------------------------

یادش بخیر‌، اسمش یقلوی بود !

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

بابا خوش به حالتون... دانشگاه شهید چمران که یک دفعه با خورشت سبزی، سس مایونز دادند، بدون سالاد!!!!!!! خود کارکنان سلف هم خنده اشون گرفته بود، میگفتند به ما گفتند اینطوری بدیم... البته غذای دانشگاه چمران بد نبود... ولی خوب هم نبود.

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - uniquegirl - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم
ما هم دقیقا همین اصطلاح رو به کار می بردیم!!
و ما هم!

وما

ما هم همینطور!!!Smile
از یادآوری غذاهای دانشگاه، حالم بد شد!!!Undecided تازه داشت یادم میرفت، باز دو هفته دیگه، شروع میشه Sad
تازه میگن دانشگاه ما توی ایران رتبه۲ سلف رو داره!!!Cool
فکرش رو بکنید گوشت های گوساله نیمه خام توی خورشت چمن دانشگاه!!!
خورشت کرفس! فسنجون با مرغ! ماهی با کله و دم!!! یادمه دفه اول که ماهی درسته دادن، با گریه میخوردم!!! راز بقا بود!!!Confused
چنگالای سلف ما، حالت واقعی شون رو از دست دادن از بس مرغ‌ها حالت ارتجاعی دارن!!! همه کج و کوله شدن...
(بهر حال دستتون درد نکنه... امشب کلی خندیدم)Big Grin

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ف.ش - ۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ ب.ظ

این عکسهای چندش آور هم غذای سلفه !! اونهایی که حساس هستند نگاه نکنند من هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم!SadSadSadSadSadSad

[attachment=1219]
[attachment=1220]

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - انرژی مثبت - ۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسهای چندش آور هم غذای سلفه !! اونهایی که حساس هستند نگاه نکنند من هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم!SadSadSadSadSadSad

خوب من دقیقا متوجه نشدم این عکس اخری توش حشره بود !!
ببین این که مشکلی نیست حشرات هم موادی دارن که واسه بدن لازمهBig GrinBig Grin
چقدر این دانشگاه‌ها به فکر این دانشجویانشون هستند که از هیچ نظری کم و کسری نداشته باشنBig Grin