تالار گفتمان مانشت
عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - -Ali- - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ

[تصویر:  41132_1_1379097901.jpg]
[تصویر:  41132_2_1379097901.jpg]
[تصویر:  41132_3_1379097901.jpg]
[تصویر:  41132_4_1379097901.jpg]
[تصویر:  41132_5_1379097901.jpg]
[تصویر:  41132_6_1379097901.jpg]
Big Grin

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - alireza3742 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ

آمریکا و فرانسه اش خیلی خوب بود . ایران که افتضاح بود‌! Big Grin
تازه تو ایران وسط ظرف غذا آرم دانشگاه رو زده . آدم آرم رو که می بینه اشتهاش کور میشه !Big Grin

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - popp - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ

ایول به نونش باز. اون نونه منو کشته
خوب کجای این کشور عزیز درسته که این قسمتش درست باشه؟

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Fardad-A - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ

خیلی دوست دارم یکی عکس غذای زندان را بذاره. من هر وقت فیلم زندان الکاتراس رو می بینم وقتی دارن تو سلف غذا میخورن من یاد غذاخوری دانشگاه می افتم. مخصوصا" این ظرفهاش.

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - popp - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم یکی عکس غذای زندان را بذاره. من هر وقت فیلم زندان الکاتراس رو می بینم وقتی دارن تو سلف غذا میخورن من یاد غذاخوری دانشگاه می افتم. مخصوصا" این ظرفهاش.

راستش من این ظرفو دیدم یاده دوران سربازی افتادم . یادش بخیر با سره کچل میرفتیم یکی از این ظرفارو برمیداشتیم . اتفاقا تو یکی از همین قورمه سبزی‌ها یه آقا سوسکه هم مرده بود. از اون به بعد دیگه حتی تو خونه هم از این غذا نمیتونم بخورم.

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - fatima1537 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ

آمریکاش از همه خوشمزه ترهSmile

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - Br2012 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آمریکاش از همه خوشمزه ترهSmile

میشه بگید تو ظرف آمریکایی چیا هست !

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - fatima1537 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آمریکاش از همه خوشمزه ترهSmile
میشه بگید تو ظرف آمریکایی چیا هست !
شیر،که من خیلی دوست دارم.گوشت و لوبیا(پرپروتئین و مغذیSmile)،نان! و سبزی که بازهم خیلی دوست دارم.بعلاوه شیک‌تر از بقیه چیده شدهBig Grin

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - ف.ش - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ

این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - summer_66 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

آفاق خانم دانشگاه یزد با بقیه دانشگاه‌ها فرق فوکولهBig Grin یزد از نظر غذا خیلی خوبه . اکثر دانشگاه‌ها از این لحاظ امکانات یزد رو ندارن.

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - *farnaz* - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ

جالب بود

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - alireza3742 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

آفاق خانم دانشگاه یزد با بقیه دانشگاه‌ها فرق فوکولهBig Grin یزد از نظر غذا خیلی خوبه . اکثر دانشگاه‌ها از این لحاظ امکانات یزد رو ندارن.

غذای دانشگاه ما بهداشتیه‌، ولی مزه کافور میده‌!

فکر کنم این غذای ایران مال دانشگاه کاشان باشه‌! از آرم روی ظرف فهمیدم Big Grin

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - موج - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  این عکسی که واسه دانشگاههای ایرانه واسه کدوم دانشگاهه ؟! والا توی دانشگاه ما یه چیزی کنار قرمه سبزیمون بود یا سالاد شیرازی یا نارنگی یا هندوانه یا ......

فردوسی همین شکلی بود کوفت هم کنارش بهت نمیدادن
به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم

عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - shahryar - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم
ما هم دقیقا همین اصطلاح رو به کار می بردیم!!

RE: عکسهای دیدنی غذای دانشگاههای مختلف دنیا و ایران. - blackhalo1989 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به قول دوستان هر وقت چمنای دانشگاه رو کوتاه میکردن متوجه میشدیم قرمه سبزی داریم
ما هم دقیقا همین اصطلاح رو به کار می بردیم!!
و ما هم!