تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  آقای بلک شما که شریف درس خوندین! شریف چه جور جاییه؟ همیشه دلم میخواسته بدونم دانشگاه شاگرد اولهای کنکور جو و محیطش مخصوصا دانشجوهاش چجورین؟
دانشجوهاش عاااااااااااااااالین. خییییییییییییییییلی خییییییییییییلی گلن. البته تعریف از خود نباشه ها Tongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دانشجوهاش عاااااااااااااااالین. خییییییییییییییییلی خییییییییییییلی گلن. البته تعریف از خود نباشه ها
دوستای شریفی من واقعا خوبن
شریفیا واقعا خیلی خیلی درگیر درس نیستن. اتفاقا خیلی خیلی تفریح دارن و شادو شنگوولنBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - maryam.raz - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه فقط پردیس، هیچ راهی نداره.
حالا که دقت میکنم اه اه اه فردوسی خوب نیست همش مامانمینا میگن برو فردوسی. نطرتون چیه؟Big Grin
آوا خانوم شما همونی نیستی که تاپیک "اعلام درصدهای کنکور" رو گذاشت اما خودش درصداش نذاشت؟؟؟CoolCool

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  دوستای شریفی من واقعا خوبن
شریفیا واقعا خیلی خیلی درگیر درس نیستن. اتفاقا خیلی خیلی تفریح دارن و شادو شنگوولنBig Grin
تو شریف خود دانشجوها دنبال درسن. کسی زورشون نمی کنه.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  آوا خانوم شما همونی نیستی که تاپیک "اعلام درصدهای کنکور" رو گذاشت اما خودش درصداش نذاشت؟؟؟
اره چند ارسال قبلم اعلام کردم که درصد نگرفتم Big Grin تحمل دپرشن بعدشو نداشتم. ایشالا هفته دیگه متوجه میشم Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  آقای بلک شما که شریف درس خوندین! شریف چه جور جاییه؟ همیشه دلم میخواسته بدونم دانشگاه شاگرد اولهای کنکور جو و محیطش مخصوصا دانشجوهاش چجورین؟
. البته تعریف از خود نباشه ها Tongue
اون که اصلا نیستBig Grin البته همیشه استثنا هم پیش میادBig Grin Tongue

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - maryam.raz - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دانشجوهاش عاااااااااااااااالین. خییییییییییییییییلی خییییییییییییلی گلن. البته تعریف از خود نباشه ها
دوستای شریفی من واقعا خوبن
نه بابا
همین آقوی بلک تا دیروز نمیشد باهاش حرف زد
از وقتی فارغ الشریف شده اینجوری کبکش خروس میخونهBig GrinTongueTongue
(الفرااررررررررررررررر)

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - kora - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  دوستای شریفی من واقعا خوبن
با این حساب حیف شد نمیتونم برمBig Grin Big GrinBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  نه بابا
همین آقوی بلک تا دیروز نمیشد باهاش حرف زد
از وقتی فارغ الشریف شده اینجوری کبکش خروس میخونهBig GrinTongueTongue
(الفرااررررررررررررررر)
:|

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - artmiss - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  دوستای شریفی من واقعا خوبن
تو شریفم از همه رده دانشجوها دیده میشه مثه همه دانشگاه های دیگه، فقط پروژه های درسی سنگین و خوبی که استادا تعریف میکنن واسشون خیلی تو موفقیتشون تاثیر میذاره. ولی اینجوریم نیس که همه با عشق و علاقه درس بخونن ولی حداقل، درصدش از دانشگاه های دیگه بیشتره. و استادا واقعا حرفی واسه گفتن دارند.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  تو شریفم از همه رده دانشجوها دیده میشه مثه همه دانشگاه های دیگه، فقط پروژه های درسی سنگین و خوبی که استادا تعریف میکنن واسشون خیلی تو موفقیتشون تاثیر میذاره. ولی اینجوریم نیس که همه با عشق و علاقه درس بخونن ولی حداقل، درصدش از دانشگاه های دیگه بیشتره. و استادا واقعا حرفی واسه گفتن دارند.
من که استادا زیاد راضی نبودم.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ

عااااااقو ما که شریف نمیخوایم
از فردوسی و خوبیاش بگید. از سوارکاریش Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nima88 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ

یه پیشنهاد دارم که ربطی به بحث بروبچ نداره Big Grin
بیاین از سینرژی استفاده کنیم بچه ها.یعنی انرژی گروهی بفرستیم آسمون.فردا راس ساعت ۱۰شب هممون یه صلوات بفرستیم و از خدا قبولی همه بچه های مانشت رو بخوایم.پایه این رفقا؟

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - artmiss - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من که استادا زیاد راضی نبودم.
مسئله اینجاس که ما هیچ وقت راضی نیستیم.
منظورم اینه که استادا همه با سوادن و خوب کار میکشن از دانشجوها، من چون دو ترم مهمان بودم اونجا اینو میگم. شایدم اشتباه میکنم.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  عااااااقو ما که شریف نمیخوایم
از فردوسی و خوبیاش بگید. از سوارکاریش Big Grin
پردیس تو را میخواند!