تالار گفتمان مانشت
آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - darya006 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ

اگه کسی میدونه لطفا جواب بده برام مهمه!!!

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - shahryar - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ

خیر.درج نمی شه.

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - ronaldo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ

به هیچ عنوان‌، هیچ کلمه شبانه یا روزانه یا چیزه دیگه ای نمینویسن‌، خیالت راحت .

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - summer_66 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۵ ب.ظ

البته تا زمانی که مدرک موقت تو دستتون باشه مشخصه کی شبانه بوده کی روزانه. حالا اگه گفتید از کجا؟

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - grayman - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ

از دانشگاه مورد نظر باید بپرسید. من تا حالا هم کارشناسی رو دیدیم که دوره رو می نویسن چه تو گواهی موقت چه تو مدرک اصلی هم کارشناسی ارشد. از آموزش ۲-۳ تا دانشگاه هم سوال کردم گفتن درج می شه...

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - shahryar - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  از دانشگاه مورد نظر باید بپرسید. من تا حالا هم کارشناسی رو دیدیم که دوره رو می نویسن چه تو گواهی موقت چه تو مدرک اصلی هم کارشناسی ارشد. از آموزش ۲-۳ تا دانشگاه هم سوال کردم گفتن درج می شه...
واسه کارشناسی ارشد تو دفترچه شماره ۲ نوشته که عنوان شبانه درج نمی شه.

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - grayman - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ

در دفترچه شماره ۲ - پیوست - الف - بند ۸:
مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان دوره های نوبت دوم "شبانه" بر اساس مصوبات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بدون ذکر کلمه "نوبت دوم(شبانه)" اعطا می شود.

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - darya006 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ

ممنون از دوستان مخصوصا grayman به خاطر ارجاعی که دادن

RE: آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - summer_66 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  سلام شبانه با روزانه هیچ فرقی نداره فقط شبانه پول میدید همین !

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۵ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  البته تا زمانی که مدرک موقت تو دستتون باشه مشخصه کی شبانه بوده کی روزانه. حالا اگه گفتید از کجا؟

فکر کنم به صندوق رفاه مربوط میشه .وامی که میگیرید اینا !

نه روزانه‌ها تعهد خدمت دارن که مدت زمان تعهد کاری تو مدرکشون ذکر میشه اما شبانه‌ها چون هزینه رو پرداخت کردن دیگه تعهد ندارن از روی این مطلب کاملا مشخصه اما مدرک اصلی دیگه تفاوتی نمیکنه و این مطلب رو که گفتم مربوط به گواهی موقتی هست که الان خیلیامون تو دستمونه.

RE: آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - mosavat - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  در دفترچه شماره ۲ - پیوست - الف - بند ۸:
مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان دوره های نوبت دوم "شبانه" بر اساس مصوبات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بدون ذکر کلمه "نوبت دوم(شبانه)" اعطا می شود.

این مصوبه بسیار میمون و مبارک‌، از سال ۱۳۸۴ برای ورودی های سال ۸۴ به بعد به اجرا گذاشته شد Smile

خیالتون راحت باشه که کلمه شبانه درج نخواهد شد‌، تنها فرقی که شبانه‌ها با روزانه‌ها دارند از نظر پرداخت شهریه( و احیانا مساله خوابگاه )هست‌، از نظر استادان و ... تماما مشابه دوستان روزانه هستند ‌، حتی سر یک کلاس حاضر میشن

هیچگونه جای نگرای نیست ...

برید این دو سه هفته رو حسابی تفریح کنید و بعد هم ایشالله از درس خوندنتون لذت ببرید ... Smile

آیا عنوان شبانه در مدرک کارشناسی ارشد درج میشه ؟ - npour - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ

کلمه آموزش محور ذکر میشه؟