تالار گفتمان مانشت
بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - sharareh_moradi - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ

سه بار پیامک زدم ولی جوابی ندادن!

خودتون نمیشه پاسخ رو آپ کنید؟

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - arta.66 - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  سه بار پیامک زدم ولی جوابی ندادن!
سلام رمز ۷۸۳۴۹ هستش

RE: بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - sharareh_moradi - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  سه بار پیامک زدم ولی جوابی ندادن!
سلام رمز ۷۸۳۴۹ هستش

ممنون

با این کلیدی که ارائه شده شماها استعداد رو چند زدین؟؟؟

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - arta.66 - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  با این کلیدی که ارائه شده شماها استعداد رو چند زدین؟؟؟
دفترچه من این نبود و الان نسبت به کلیدی که با خودم آوردم گزینه ها جابجا هستش... برای من کف ۳۵ سقف ۴۵ تا ۵۰ .... کلا از استعداد راضی ام تخصصی و زبان خوب نشد زبان که اصلا زمان نبود ۳ ۴ دیقه زمان داشتم ۳ تا تست لغت زدم یکیش غلطه... تخصصی ام به امید ساختمان الگوریتم بودم با اون سوالاشونSmile تخصصی ام کلید بیاد فکر کنم کف ۲۵ سقف نزدیک ۴۰ (البته سقف خوش بینانه ترین حالته)البته من ۴ هفته زمان گذاشتم راضی ام... ولی خیلی بهتر ازین میتونست بشه اگه کم دقتی نمی کردم

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - morelo - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

اصلا نخونده بودم

استعداد ۴۰%
تخصصی بین %۱۵ تا %۲۰
زبان هم ۰

رتبه هم میشه ۳۰۰, ۴۰۰ احتمالا

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - aadmida - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

من استعداد ۵۰ ،زبان ۵، تخصصی ۳۰ درصد
رتبه ام چند میشه؟
نرم شرکت کردم.

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - arta.66 - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ)aadmida نوشته شده توسط:  من استعداد ۵۰ ،زبان ۵، تخصصی ۳۰ درصد
رتبه ام چند میشه؟
نرم شرکت کردم.
اگه واقعا این درصدا بشن با معدل موثر ۱۶ به بالا زیر ۵۰ میشین امسال

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - saeedorage - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ق.ظ

خب منم بگم.

رشته: مهندسی فناوری اطلاعات
زبان: ۲۵
استعداد: ۶۶
تخصصی: ۲۹

معدل: ۱۵/۵۴
به نظرتون چند میشه رتبم؟

RE: بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - msaif - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ق.ظ

سلام
آیا کلید استعداد تحصیلی توسط سنجش منتشر شده است
چگونه می شود به آن دسترسی داشت؟

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - esi - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ

من یه لینک برای کلید اولیه استعداد تحصیلی تو صفحه ۲ همین تاپیک دادم برو از اونجا بگیر، سایت شخصی آقای مسیح خواه، رمز فایل رو هم که یکی از دوستان نوشته. قطعی که نیست اما احتمال خیلی بالاست همه درست باشن.

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - cavalier - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ

نتایج اومد؟
استعداد منفی -۱۱!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چجوری ممکنه. وایییییییییییییییییی -۱۱ استعداد با کلیدا من دیدم میشدم ۵۰ درصد. با کلیدای مسیح

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - cavalier - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۶ ب.ظ

اشتباه کردن!!! چه اشتباه فاحشی. برای من کلیدایی که زدم با کلیدای سنجش هم خونی نداره.
یعنی نوع دفترچم فرق میکرده!!! نوع دفترچه و کلیداشو برای من اشتباه درنظر گرفتن

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - Farzamm - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ

من هم دفترچه جی مت و زبانم ۴۱۱D بوده و کلید نهایی ۴۱۱B زده برای من / باید چیکار کنم / اعتراض کنم؟ یعنی دوباره تصحیح می کنند؟ رتبه ها عوض میشه؟ / من جی مت رو نمی دونم چون اولین بارم بود اینطور سوالات رو میزدم / ولی زبان رو به نظر خودم درصد بیشتری باید میاوردم

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - cavalier - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

نگاه کنین الان پاسخنامه و کلیداتون در سایت سنجش قرار گرفته اگه مطمن هستید مثل من که اشتباه کردن و کلیدا متفاوته با هم در ارتباط باشیم که حقمونو بگیریم. یعنی چی رتبه ها عوض میشه؟! باید عوض بشه .

بررسی سوالات استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۹۴ - Farzamm - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ

آخه من دفترچه ۴۱۱B رو ندارم که ببینم گزینه هاش چی بوده / روی سایت سنجش دفترچه ۴۱۱A گذاشته شده بود