تالار گفتمان مانشت
درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ - applepeach - 15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان گرامی.
مدتیه که دارم روی این قضیه تحقیق می کنم و یک چیزی رو واقعا متوجه نمیشم و اون اینه که افرادی که در سایت کافه اپلیکیشن های خودشون رو به فروش گذاشتن از درامدشون کاملا ناراضین اما با این حال به کار در این سایت ادامه می دن!
می خواستم بدونم شخصی که در زمینه ساخت اپلیکیشن اندرویدی مهارت کافی داشته باشه و قادر به ساخت ۲-۳ اپلیکیشن در ماه باشه درامد واقعیش از طریق به فروش رسوندن اپلیکیشن هاش در این سایت حدودا چقدره؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده Huh

درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ - e2000 - 15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)applepeach نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گرامی.
مدتیه که دارم روی این قضیه تحقیق می کنم و یک چیزی رو واقعا متوجه نمیشم و اون اینه که افرادی که در سایت کافه اپلیکیشن های خودشون رو به فروش گذاشتن از درامدشون کاملا ناراضین اما با این حال به کار در این سایت ادامه می دن!
می خواستم بدونم شخصی که در زمینه ساخت اپلیکیشن اندرویدی مهارت کافی داشته باشه و قادر به ساخت ۲-۳ اپلیکیشن در ماه باشه درامد واقعیش از طریق به فروش رسوندن اپلیکیشن هاش در این سایت حدودا چقدره؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده Huh
سلام، اگر واقعا مهارت کافی داشته باشه و اپلیکیشنش یه حد قابل قبولی باشه و نیاز مردم باشه، پول خوبی در میاد. ولی متاسفانه اکثرا صرفا با سر هم بندی یک سری مطالب از اینترنت و کیفیت پایین در پیاده سازی می خواهند پول در بیارند که معمولا چیزی عایدشان نمی شود( اما همیشه هم اینطور نیست!).

RE: درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ - blackhalo1989 - 16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  سلام، اگر واقعا مهارت کافی داشته باشه و اپلیکیشنش یه حد قابل قبولی باشه و نیاز مردم باشه، پول خوبی در میاد. ولی متاسفانه اکثرا صرفا با سر هم بندی یک سری مطالب از اینترنت و کیفیت پایین در پیاده سازی می خواهند پول در بیارند که معمولا چیزی عایدشان نمی شود( اما همیشه هم اینطور نیست!).
من به عنوان یه توسعه دهنده اگه بخوام یه اپ درست حسابی درست کنم برای موبایل (هر پلتفرمی) باید یه مدت وقت بذارم اونم به صورت تیمی. تو این مدت که پولی در نمیاد مگر اینکه اسپانسر بگیرم. یه تیم دو نفره تو اگه هر کدوم فقط ۷۰۰ تامن ماهی بگیرن میشه سالی ۱۶/۸ میلیون.
مورد دیگه سلیقه مردمه. مردم به تفریحات اونم خیلی سطح پایین روی آوردن. فرضا اگه من یه اپ بنویسم مثل evernote واقعا چقدر مردم حاضرن براش پول بدن؟

Re: RE: درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ - e2000 - 16 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  سلام، اگر واقعا مهارت کافی داشته باشه و اپلیکیشنش یه حد قابل قبولی باشه و نیاز مردم باشه، پول خوبی در میاد. ولی متاسفانه اکثرا صرفا با سر هم بندی یک سری مطالب از اینترنت و کیفیت پایین در پیاده سازی می خواهند پول در بیارند که معمولا چیزی عایدشان نمی شود( اما همیشه هم اینطور نیست!).
من به عنوان یه توسعه دهنده اگه بخوام یه اپ درست حسابی درست کنم برای موبایل (هر پلتفرمی) باید یه مدت وقت بذارم اونم به صورت تیمی. تو این مدت که پولی در نمیاد مگر اینکه اسپانسر بگیرم. یه تیم دو نفره تو اگه هر کدوم فقط ۷۰۰ تامن ماهی بگیرن میشه سالی ۱۶/۸ میلیون.
مورد دیگه سلیقه مردمه. مردم به تفریحات اونم خیلی سطح پایین روی آوردن. فرضا اگه من یه اپ بنویسم مثل evernote واقعا چقدر مردم حاضرن براش پول بدن؟
من در زمینه سایر پلتفرم ها اطلاع زیادی ندارم، اما در مورد اندروید ،به مورد خوبی اشاره کردید، بازار داخلی به گونه ای شده که باید بر روی نیاز هایی تمرکز کنید که یا Local هستند و یا نیازی که اپ های خارجی آن را برآورده نمی کنند. به احتمال خیلی زیاد اگر شما یک برنامه خارجی مانند evernote یا سایر برنامه هایی که در مارکت های داخلی به وفور یافت می شوند و به نوعی عالی عمل میکنند،بسازید نباید انتظار داشته باشید که مردم برای آن پول پرداخت کنند.

درآمد شما در سایت ها - packationmachinery - 25 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ

سلام من خودم طراحی سایت بلدم دوستام کار اپلیکیشن انجام میدن خیلی راضی هستن به نظر منم بستگی به مهارتش داره اگه بتونه نیاز مشتریشو برطرف کنه خب واقعا پول خوبی میگیره.