تالار گفتمان مانشت
اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - نسخه‌ی قابل چاپ

اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - saturn90 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ

سلام
میشه راهنماییم کنید؟...
اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و هوش روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... کدوم رو انتخاب می کردید؟؟؟

اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - nimaaa - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ

اگه وضع مالیم خوب بود امیرکبیر.

اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - mfXpert - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ

منم امیر کبیر رو انتخاب می کردم

RE: اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - mosavat - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  منم امیر کبیر رو انتخاب می کردم

ولی من شهید بهشتی رو انتخاب میکردم‌، با وجود سخت گیریهایی که در امیرکبیر میشه ‌، بهشتی دانشگاه جذاب تری به نظر میاد Tongue

اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - Bache Mosbat - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ

من اگه می خواستم خارج از کشور ادامه تحصیل بدم بهشتی رو انتخاب می کردم . چون با وضع نمره دادن گروه هوش امیر کبیر هیچ جا راه نمی دن آدمو .

RE: اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - saturn90 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  من اگه می خواستم خارج از کشور ادامه تحصیل بدم بهشتی رو انتخاب می کردم . چون با وضع نمره دادن گروه هوش امیر کبیر هیچ جا راه نمی دن آدمو .

ممکنه بخوام ...........
می دونم بد نمره می دن. اما فکر کردم شاید برای مقاله نوشتن امیر کبیر با توجه به استادهاش بهتر باشه....نه!!!؟ اشتباه فکر کردم؟

اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - fatima1537 - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

منتقل شد

اگر فقط بین هوش شبانه امیر کبیر و روزانه شهیدبهشتی حق انتخاب داشتید... - esi - 02 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

بستگی به جیب و حوصلت داره
امیر کبیر جیب پر و حوصله زیاد میخواد اما به مدرکش واقعا می ارزه.
بهشتی راحت تره و با جیب خالی هم میشه
من خودم از زیر سنگم شده جور میکردم می رفتم امیر کبیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!