تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - erkin - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ

پیام نور مرکز تهران- واحد ری
رتبه زیر ۱۰۰۰Cool

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mfXpert - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ ب.ظ

یعنی یه نفر هم نرم بهشتی قبول نشده.این چه وضعیه.تنها شدم رفت که

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - phoenix_sh - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ

۲۱۹ روزانه نرم صنعتی اصفهان
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ)sani نوشته شده توسط:  ۱۹۱ نرم افزار- امیرکبیر (شبانه)
تبریک میگم عزیزم

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ali810 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ

سلام بچه‌ها چرا من وارد سنجش نمی تونم بشم،میگه داوطلبی با این مشخصات موجود نمی باشد در صورتی که همه چی رو درست وارد میکنم.یعنی با رتبه ۴۰۰ IT هیج جا قبول نشدم؟؟!

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - summer_66 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ)ali810 نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها چرا من وارد سنجش نمی تونم بشم،میگه داوطلبی با این مشخصات موجود نمی باشد در صورتی که همه چی رو درست وارد میکنم.یعنی با رتبه ۴۰۰ IT هیج جا قبول نشدم؟؟!

با یه browser دیگه امتحان کن. حتی اگه قبول نشده باشی باید بتونی وارد بشی. نگران نباش منم این مشکل رو داشتم با fire fox بعد با IE وارد شدم. باید در تمام مدت هم کیبورد در حالت انگلیسی باشه.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - blackhalo1989 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  قبولیتون مبارکتون باشه نوش جونتون
۹۹ علوم کامپیوتر
روزانه یزدAngryAngryAngry
به دانشگاه یزد خوش آمدید.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - delta - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  پس چرا علوم کامپیوترا نتایجو نمی زنن من اصلا باورم نمیشه شبانه رو نیاوردم مجازی شهید بهشتی رو آوردم سال دیگه شرکت کنم بهتر از اینه

شما شبانه دانش علوم اقتصادی را هم زده بودی؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - user_256 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ

اسم یا فامیلت رو اشتباه میزنی برا منم همین مشکلو داشت
باید از‌ی عربی استفاده کنی
ی->ی

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ic_teta - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ

چه جالب تنها نشدم
هم کلاسیم با امتیاز رتبه اولی و با رتبه ۱۰۳ علوم، تو شریف هم همکلاسیم شد.Cool
البته میدونم ۱۰۳ با شریف بهم نمیخورن ولی در هرصورت خوشحالم

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - sadafiranpoor - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ

۳۶۲هوش
روزانه اصفهان

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - psps1368 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ

تبریک به همه، موفق باشید. عید فطر مبارک.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  ۵۲ علوم کامپیوتر شهیدبهشتی

تبریک می گم. دو تا از دوستان خود من هم علوم شهید بهشتی قبول شدند(رتبه ۴۷ و رتبه ۵۴). امیدوارم موفق باشید.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  یعنی یه نفر هم نرم بهشتی قبول نشده.این چه وضعیه.تنها شدم رفت که

به شما هم تبریک می گم، نرم شهید بهشتی به شدت دوست داشتنیه...
موفق باشید

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - admin - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ

به همه دوستان تبریک می‌گم. هم عید رو و هم ثمره یک سال تلاش و همتشون رو.
و یه یا علی دیگه به دوستانی که رتبه خوبی نیاوردند و باید یک سال دیگه تلاش کنند و با غول کنکور کشتی بگیرند Smile

دوستان قبول شده دکمه donate یا همون + بالای صفحه رو فراموش نکنند! کمک‌های شما به مانشت در بهبود خدمات مانشت (مانند سرور و ...) بسیار موثر خواهد بود. سال گذشته همین مواقع رو به یاد بیارید. مانشت کامل تو خواب بود.

و یه وظیفه دیگه دوستان هم کمک به دوستان دیگر پشت کنکوری و به دست گرفتن مدیریت مانشت خواهد بود.

ان شا الله قبولی شما در مقاطع بالاتر (یعنی همون دکتری) رو به زودی شاهد باشیم.
خداوند یار و نگهبان شما

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - somayeh kashefi - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  پس چرا علوم کامپیوترا نتایجو نمی زنن من اصلا باورم نمیشه شبانه رو نیاوردم مجازی شهید بهشتی رو آوردم سال دیگه شرکت کنم بهتر از اینه

شما شبانه دانش علوم اقتصادی را هم زده بودی؟

اره بابا زدم همه شبانه‌ها رو زده بودم هنگ کردم

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - smartleopard - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ

با سلام
پیشاپیش به همه دوستان عید سعید فطر رو تبریک میگم، همچنین برای دوستانی که امسال در کنکور ارشد موفق شدند صمیمانه آرزوی توفیق در سایر مراحل زندگیشون رو از خداوند منان مسئلت و برای عزیزانی که سال آینده تلاش می کنند تا به مقطع کارشناسی ارشد راه پیدا کنند، موفقیت و سربلندی آرزو می نمایم. Angel Smile
رتبه: ۵۲۵ هوش
دانشگاه قبولی: صنعتی شاهرود

مهم این است که هر کجا که هستی بهترین باشی، نه اینکه جایی که به آن وارد می شوی بهترین باشد. انسان می تواند و باید بتواند شرایط را به نفع خود تغییر دهد باید بدانیم که اگر بهترین باشیم آنگاه قدرت در دست ماست.

موفق و شادکام باشید Big Grin

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - blackhalo1989 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ

به همه دوستان عید فطر و ارشد رو تبریک میگم.