تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - parsaNA - 09 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ

بقیه دوستان هم انتخاب رشته شون رو قرار بدند . انتخاب های من اینها بودند‌:

۱- دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۲- دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۳ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۴ - دانشگاه صنعتی شریف || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)داوطلبان باتوجه به
۵ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای کامپیوتری
۶ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای هوشمند
۷ - دانشگاه شهیدبهشتی || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۸ - دانشگاه علم وصنعت ایران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)فقط مرد
۹ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش نظریه محاسبات
۱۰ - دانشگاه تهران || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)
۱۱ - دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(متمرکز)
۱۲ - دانشگاه شهیدبهشتی || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)
۱۳ - دانشگاه تربیت مدرس || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)گرایش نظریه محاسبات
۱۴ - دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (روزانه)(آموزش محور)شیوه آموزش محور
۱۵ - دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || الگوریتم ومحاسبات || (روزانه)(متمرکز)
۱۶ - دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (شبانه)(متمرکز)
۱۷ - دانشگاه صنعتی شریف || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (شبانه)(آموزش محور)شیوه آموزش محور
۱۸ - دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (شبانه)(متمرکز)
۱۹ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || (شبانه)(متمرکز)
۲۰ - دانشگاه صنعتی شریف || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)
۲۱ - دانشگاه تهران || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)
۲۲ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش سیستمهای کامپیوتری
۲۳ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش سیستم های هوشمند
۲۴ - دانشگاه صنعتی امیرکبیر || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (شبانه)(متمرکز)گرایش نظریه محاسبات
۲۵ - دانشگاه علامه طباطبایی || علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || (روزانه)(متمرکز)

کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - هاتف - ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  من نتیجه رو دیدم . نرم افزار روزانه بهشتی و علم و صنعت و شبانه شریف( آموزش محور )و تهران و امیرکبیر هم قبول می شدم . و همین طور روزانه الگوریتم محاسبات و علوم کامپیوتر دانشگاه تهران
پرچم ات بالاست آقا پارسانا.. چشم شمسی پوری‌ها روشن

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - parsaNA - 09 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  پرچم ات بالاست آقا پارسانا.. چشم شمسی پوری‌ها روشن

لطف داری هاتف جان‌، امسال نوبت شماست و شمسی پوری‌ها دوست دارند که شریف باشی یا امیرکبیر Smile .

با آرزوی موفقیت

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - max_15s - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ق.ظ

Sad
الانه دانشگاه تهرانم، امروز خیلی دلم گرفته

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - sina_bhh - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ

عجب کارنامه‌ی عبرت آموزی دارم

[attachment=1301]

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - esi - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ

اینم حاصل اشتباهات من و بی رحمی روزگار !!!!!!!!!!!!!!!

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - parsaNA - 10 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ق.ظ

اینم کارنامه دوستم با رتبه ۳۳ علوم کامپیوتر:

کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - amin_2501 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ

من الان صنعتی اصفهانم ولی IT تربیت مدرس رو هم اوردم به نظر شما امکان تغییر رشته وجود داره؟

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - afshinbsb - 10 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)amin_2501 نوشته شده توسط:  من الان صنعتی اصفهانم ولی IT تربیت مدرس رو هم اوردم به نظر شما امکان تغییر رشته وجود داره؟

نه دوست من، امکان تغییر رشته در ارشد وجود نداره .

کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - amin_2501 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)afshinbsb نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)amin_2501 نوشته شده توسط:  من الان صنعتی اصفهانم ولی IT تربیت مدرس رو هم اوردم به نظر شما امکان تغییر رشته وجود داره؟

نه دوست من، امکان تغییر رشته در ارشد وجود نداره .
موندم که چرا اول صنعتی رو زدم. یعنی اصلا هیچ راهی وجود نداره یا جزء وظایف سنجش نیست؟

کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - inteligentium - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ

فقط ۲ تا با اون چیزی که میخواستم فاصله داشتم...فقط ۲ تا!
اگر معدلم به جای ۱۲و خورده ای مثلا ۱۳ بود...

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - summer_66 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ

این هم همه زندگینامه اینجانب! Big Grin

[attachment=1312]
[attachment=1305]
[attachment=1311]

کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - mamat - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  این هم همه زندگینامه اینجانب! Big Grin
با عرض معذرت
به نظرتون اینها بهتر از دانشگاه شیراز نبودن؟
دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی رباتیک || (روزانه)(متمرکز)با ضرایب هوش مصنوعی
یا
دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || هوش مصنوعی || (شبانه)(متمرکز)
یا حتی
دانشگاه شهیدبهشتی || مجموعه مهندسی کامپیوتر || هوش مصنوعی || (روزانه)(متمرکز)
البته قصد دخالت تو تصمیم خصوصی شما ندارم فقط برام سوال بود؟

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - ف.ش - ۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  این هم همه زندگینامه اینجانب! Big Grin
با عرض معذزت
دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی رباتیک || (روزانه)(متمرکز)
خوب لابد به دلایلی میخواستن توی شهر خودشون باشند.

RE: کارنامه نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد - summer_66 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  این هم همه زندگینامه اینجانب! Big Grin
با عرض معذرت
دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی رباتیک || (روزانه)(متمرکز)با ضرایب هوش مصنوعی
یا
دانشگاه صنعتی امیرکبیر || مجموعه مهندسی کامپیوتر || هوش مصنوعی || (شبانه)(متمرکز)
یا حتی
دانشگاه شهیدبهشتی || مجموعه مهندسی کامپیوتر || هوش مصنوعی || (روزانه)(متمرکز)
البته قصد دخالت تو تصمیم خصوصی شما ندارم فقط برام سوال بود؟
والا اگه بخوام به این سوال شما پاسخ بدم( البته از نقطه نظر خودم )شاید باعث کدورت پذیرفته شدگان این دانشگاه‌ها و گرایشهایی که شما نام بردید بشه. پس ترجیح میدم جوابی ندم!