تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - saeid_masoumi_88 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ)saeid_masoumi_88 نوشته شده توسط:  ۳۱۲ روزانه تبریز

از چی قبول شدین؟

نرم افزار

توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - saeid_masoumi_88 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ

من نگران نیستم فقط نظر شخصی خودمو گفتم چون خودمم دنبال این سهمیه بودم ولی بخاطر اینکه دروس عمومی(معارف و ...) را ۲۰ نشدم با اختلاف ۱۰ صدم در کل دوم شدم و حتی اگه خودمم با رتبه ۱۰۰۰ می رفتم دانشگاه تهران روم نمی شد به دوستام بگم رتبم ۱۰۰۰ بوده.
من فقط ایده‌ام این بود که امسال نباید ۸۰% میشد چون نزدیکی تراز‌ها بهم زیاد بود و این درسته به نفع شاگرد اولا میشد ولی در کل درست نیست و همه ما‌ها هم می دونیم که اختلاف بین دانشگاه‌ها خیلی زیاده

اگه کنکور مناسب نباشه پس مطمئنا شاگرد اولی هم معیار مناسبی نیست

مشکل اصلی از سیستم ماست که از ریشه مشکل داره (بخاطر برخی سهمیه هایی که بعضی‌ها رو نخبه می کنه به حرف هیشکی هم گوش نمی دن میان میگن ما خودمون نخبه ایم. خدا می داند رتبش تو کنکور چند بوده و چه جوری دکتر شده که اینجوری گند زده به همه چی)

اختلاف نظر همیشه هست و بیانش موجب پیشرفت میشه هرچند تلخ بنظر میاد
به امید یه روز قشنگ و پاک

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - max_15s - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

با رتبه ۷۷ دانشگاه تهران هوش رباتیک

توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - shahryar - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۶ ب.ظ

من فکر نکنم کسی اگه همه‌ی سهمیه‌ها رو هم داشته باشه بتونه با رتبه ۳۴۴۳ بره دانشگاه تهران.
احتمالا یه جایی اشتباه شده!!

توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - nimaaa - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ

شما چی کار به کار مردم دارید آخه خوب اگه شما هم میتونستید شاگرد اول میشدید و از این سهمیه استفاده میکردید. Big Grin
۴سال زحمت کشیده حالا تو هردانشگاهی هم بوده باشه‌!

این مطلب با کمی لبخند بیان شده است .

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - hhh1322 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

۳۲۳ معماری
شبانه صنعتی اصفهان
دوستان اگه معماری کسی هست بگه با چه رتبه ای کجا قبول شده
خیلی اطلاعات راجع به معماری کمه

RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - mosavat - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)saeid_masoumi_88 نوشته شده توسط:  واقعا ظلمه که یکی با رتبه ۳۴۴۳ بره دانشگاه تهران - ۹۵۰ بره تربیت مدرس و ...
حالا فک کن تو دانشگاه تبریز یا اصفهان یا شیراز چه خبره (فک کنم کلا کنکورو منفی زدن)
خدا رو شکر رتبه اول نشدم (رتبه دوم بودم با ۱۸/۴۳ دانشگاه تبریز)

این وزارت علوم آفتابه گرفت به کیفیت دانشگاه‌ها امسال
حالا استاد تو کلاس باید به ۲ سطح درس بده
سطح قوی و سطح متوسط به پایین

خدا آخر آقبت مارو به خیر کنه تو این مملکت سعی و خطا

بله‌، ظلمه‌، ، خیلی هم ظلمه‌، ولی از این ظلمها در کنکور لیسانس هم من خیلی دیدم‌،

فعلا چاره ای نیست جز خودخوری ...

اما دانشگاه تربیت مدرس رو هم دست کم نگیرید‌، این دانشگاه هم دانشگاه خوبیه ،

در تربیت مدرس هم میشه موفق بود ...

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - morelo - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ

۱۸۶ هوش
شبانه شریف

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)max_15s نوشته شده توسط:  با رتبه ۷۷ دانشگاه تهران هوش رباتیک

آقا تبریک
بالاخره یه دانشگاه تهرانی تو هوش پیدا شد.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - goleyas - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  ۱۸۶ هوش
شبانه شریف

تبریک میگم
یه سوالی داشتم.ببخشید شما آموزش محور هستید؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ)sadafiranpoor نوشته شده توسط:  متنفرم از این بی عدالتیها. بچه‌ها رتبه اول علمی کاربردی این قدر ارزش داره؟؟؟

شما اگر خودتون جای این بنده‌ی خدا بودین الان خوشحال نبودین؟
بهرحال به هر دلیلی که این اتفاق افتاده الان وقت این نوع اعتراضها نیست.
الان باید همه دست به دست هم بدیم و کمک کنیم این بنده خدا از این مرحله هم به سلامت عبور کنه.
نه اینکه بایستیم و نظاره گر شکستش باشیم.

نبود ترا پناهی نگزینی ار که یاری
به گُلی برس در این باغ وگرنه کم زخاری
دلی اعتبار دارد که دهی به دلستانی
سری افتخار دارد که نهی بپای یاری
نه هوای حور دارم نه سر قصور اما
من و کوی سر و قدمی من و روی گلعذاری
منگر بچشم، پستم دل اگر بعشق بستم
که بعالم حقیقت به از این نبود کاری
نه امید مهرت ایماه نه بیم قهر دارم
بکن آنچه میپسندی که تو صاحب اختیاری
بخدا بود نکوتر ز هزار حج اکبر
چون تو مرهمی بریش دل خسته ای گذاری

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mostafaa - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  ۳۴۴۳
نرم افزار دانشگاه تهران شبانه

سرکاریم دیگه؟ . با شاگرد اولیم اینجا نمی آره آخه! . با سهمیه ایثارگران و اینا هم نمی آره حتی!
حالا خود شما دوست عزیز قضاوت کن که سر کاریه یا نه ؟

[تصویر:  41271_1_1379097901.png]
[تصویر:  41271_2_1379097901.png]
[تصویر:  41271_3_1379097901.png]

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  ۳۴۴۳
نرم افزار دانشگاه تهران شبانه

سرکاریم دیگه؟ . با شاگرد اولیم اینجا نمی آره آخه! . با سهمیه ایثارگران و اینا هم نمی آره حتی!
حالا خود شما دوست عزیز قضاوت کن که سر کاریه یا نه ؟

[تصویر:  41279_1_1379097901.png]
[تصویر:  41279_2_1379097901.png]
[تصویر:  41279_3_1379097901.png]

با این انتخاب شانس آوردین تهران افتادین.چرا قبل از شبانه تهران رفتین تو کار شهرستان ها!!؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mostafaa - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  با این انتخاب شانس آوردین تهران افتادین.چرا قبل از شبانه تهران رفتین تو کار شهرستان ها!!؟
چه شانسی داداش !!!!‌، حاضر بودم همین شهر خودمون بیفتم‌، ولی اینقد متلک سهمیه ایثارگری‌، سهمیه بسیج‌، سهمیه جبهه‌، سهمیه شرکت در نماز جمعه الی پنج شنبه ..... به من نچسبونن‌، آخه اول از همه روزانه‌ها رو انتخاب کردم بخاطر ندادن شهریه و ....‌، ولی اولین اولویت شبانه قبول شدم و .......‌، و خیلی خیلی سخته تهران رفتنم‌، کاش مشد قبول میشدم که نزدیکمون بود .....

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Msccom - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ

من میگم برو اعتراض کن به سنجش که چرا اشتباه شده و قبول شدی.چون آه یه عده که حقشون این صندلی بوده که تو قراره بری روش بشینی میگیرتت و بعدا پشیمون میشی..حالا خود دانی
آخه مومن یکی با رتبه ۱۴۰ یا ۶۰۰ یا ۴۰۰ هم قبول نشده تو با این رتبه اصلا حتی مجازی هم نباید قبول شی چطوری راضی میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟