تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - asgharian - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ

با رتبه‌ی ۶۳‌، نرم افزار تهران

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - firouzi.s - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ

تبریک تبریک تبریک...
به همه دوستان
امیدوارم همیشه موفق باشید

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Br2012 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ب.ظ

با تبریک به همه بچه‌ها

۱۸۷ نرم افزار- علم وصنعت (روزانه)

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Mansoureh - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ

بچه‌ها من نمیدونم چرا با اینترنت اکسپلورر باز میکنم نمیاد. با فایرفاکس میاد!!!! مشخصاتم رو با فایرفاکس میزنم خطا میده!!!!

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - polarisia - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ

۱۱۳ فناوری اطلاعات(گرایش شبکه)

دانشگاه صنعتی سهند تبریز - شبکه های کامپیوتری

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - kabirkooh - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ

سلام
عرض تبریک خدمت همه دوستان عزیز
۲۴۷ هوش مصنوعی دانشگاه علم و صنعت
ashkanshir
همکلاس شدیما شیرینی یادت نره هاااااااا!!!!!
یادت که نرفته ؟؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ف.ش - ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ

۵۲ علوم کامپیوتر شهیدبهشتی

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mfXpert - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

آقایون و خانوما،
بهشتی کسی نبود.من دارم میرم بهشتی.کسی نبود؟

رتبه‌: ۸۹ نرم افزار / دانشگاه قبولی‌: بهشتی(روزانه)

دیگه باید وضعیت تغییر کنه به "دانشجوی کارشناسی ارشد":D

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - summer_66 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

۱۳۱ هوش دانشگاه شیراز

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - hatami - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ

۱۶۹ الگوریتم محاسبات دانشگاه تهران

تبریک به همه دوستان قبول شده ان شاالله توی آینده به موفقیتهای بهتری برسید
من که رفتم تعطیلات
راستی همکلاسی های من کیان خودشونو معرفی کنند ؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ۵۴m4n3h - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

۱۱۶ الگوریتم
الگوریتم دانشگاه تهران

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Mansoureh - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ

بچه‌ها عیدتون مبارک

با رتبه‌ی ۳۷ گرایش هوش به لطف خدا دانشگاه شریف قبول شدم...

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - MEHDI_M - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ

سلام
تبریک به همه اونایی که قبول شدند
۹۰۶ نرم افزار (روزانه) تربیت مدرس
سهمیه رتبه اولی

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - summer_66 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ

بچه‌ها به همتون تبریک میگم امیدوارم تو هر دانشگاهی که هستید اون دانشگاه براتون بهترین دانشگاه باشه.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - kabirkooh - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  بچه‌ها من نمیدونم چرا با اینترنت اکسپلورر باز میکنم نمیاد. با فایرفاکس میاد!!!! مشخصاتم رو با فایرفاکس میزنم خطا میده!!!!

باید بذاری صفحه کامل لود بشه!!!!
زبان صفحه کلیدو عوض نکن!!!!
خودش پیش فرض فارسی و انگلیسی میشه!!!!
حروف تصویر رو هم بزرگ وارد کن میاد