تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - hossein512 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ق.ظ

من با ۲۵۳ هوش صنعتی روزانه آوردم شما با این رتبه حتما باید قبل از امثال من قبول می شدی. مگر این که فقط دانشگاه های خیلی خوب رو زده باشی!

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)saba3368 نوشته شده توسط:  به نظرتون < نرم افزار شبانه تبریز> بهتره یا <هوش مصنوعی علوم و تحقیقات تهران>؟

سلام
این دو تا رو از چه نظر دارین مقایسه میکنین؟
رشته؟
این که به خودتون ربط داره.
دانشگاه؟
در این مورد بنده حتما تهران رو انتخاب میکردم به چند دلیل:
۱-دانشگاه تبریز چندان آش دهن سوزی نیست خصوصا اینکه شبانه هم قبول شدم.
۲-شهر،اقلیم و فرهنگ هم برام خیلی مهم بود.بنده خودم ۵ سال اراک زندگی کردم و به معنای واقعی اذیت شدم.شاید شما فکر کنین میشه با این مساله کنار اومد.من هم با فکر شما موافقم ولی به چه قیمتی؟
۳-من اطلاع دقیقی ندارم ولی از شنیده هام اینطور می تونم بگم که دانشگاه آزاد در باره‌ی این رشته امکانات و تسهیلات خوبی داره که به زحمت دانشگاه های سراسری خوب تهران دارن.شاید بهتر باشه تو این زمینه تامل بیشتری بکنین.
ایام بکام
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  آقا من رتبم شده ۱۴۵ هوش مصنوعی
ولی الان جلو اسمم نوشته مردود !
همه انتخاب رشته هام و مراحل ثبت نامم هم موفقیت آمیز بوده‌! چی کار کنم به نظرتون ؟ یعنی واقعاً اشتباه شده ؟ کجا باید برم واسه اعتراض ؟ سازمان سنجش تهران ؟ سازمان سنجش کرج ؟ وزارت علوم ؟ لطفاً اگه کسی مشابه من هست یا جایی سراغ دارید لینک کنید بهم . ممنون از همگی !

آقا لطف کنین انتخاب هاتون رو بگین.شاید قبول نشدنتون به نحوه‌ی انتخاب رشته‌ی خودتون مربوط باشه.
من قبلا این مشکل رو در دوره‌ی کارشناسی داشتم.البته احتمال اشتباه هم هست.
بهرحال انشالله اگر مشکل از طرف شما نبوده امیدوارم بسرعت حل بشه.
ایام بکام.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - yass147 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ

به نظر شما هوش تربیت معلم تهران در سطح کدوم دانشگاست؟ علوم تحقیقات بهتره یا اونجا؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - morelo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ)saba3368 نوشته شده توسط:  به نظرتون < نرم افزار شبانه تبریز> بهتره یا <هوش مصنوعی علوم و تحقیقات تهران>؟

با چه رتبه ای نرم افزار شبانه تبریز آوردین؟
ممنون

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  به نظر شما هوش تربیت معلم تهران در سطح کدوم دانشگاست؟ من فکر می کنم آش دهن سوزی نیست. علوم تحقیقات بهتره یا اونجا؟

سلام
این دانشگاه ریاضیش بسیار خوبه و رشته‌ی هوش مصنوعی یه رشته‌ی عمدتا ریاضییه.
همشیره‌ی یکی از دوستان بنده تو گروه کامپیوتر اونجا استاده. من براتون ازش پرسیدم بهم گفت معمولیه و در سطح متوسط قرار داره.و صد البته که از نظر سطح علمی بین اساتید ریاضی و کامپیوترش اختلاف زیاده.
شما دکتر بابلیان رو کنار کی میخواین بذارین که باهاش برابری کنه؟
در کل بنظرم کسانی هوش مصنوعی این دانشگاه رو انتخاب می کنن که اولا پایه ریاضی قویی داشته باشند و ثانیا علاقه مندیشون توی هوش به جنبه های ریاضی ترش باشه.
و در باره مقایسه اش با علوم تحقیقات هم باید بگم که اگر روزانه است تربیت معلم بهتره.
چون هر چی باشه به هرحال سراسریه پایتختیه.
البته مسائل مالیش هم برای من اهمیت خاص خودش رو داشت.
هر چند از بابت امکانات اونم تو این رشته دانشگاه آزاد همیشه حرفهای خوبی برای گفتن داشته.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mahboubeh - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

رتبه ۵۶۵ هوش مصنوعی - شهید باهنر کرمان

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - sina_bhh - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ

با سلام
من سه تا سوال داشتم:
۱)من هوش مصنوعی دانشگاه کردستان(روزانه) قبول شدم و دانشگاه آزاد هم شبکه-قزوین قبول شدم.
به نظر شما کدومشون بهتره ؟؟
۲)من که روزانه قبول شدم میتونم دوباره توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟؟
۳)دانشگاه آزاد برای کسایی که رتبه های ۱و۲و۳ رو توی آزمون آوردن تخفیف میده یا برای کسایی که ثبت نام کردن و بین آنها برای نفرات ۱و۲و۳ تخفیف میده ؟؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ارمان - ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ

سلام و عرض تبریک به همه کسایی که خوشحال هستند
منم ۷۱۰ و ۴۰۴ آیتی شده بودم
شریف قبول شدم!!!!
.
.
.
.
البته بین الملل کیش Smile))))
دارم مخ باباهه رو میزنم که برم
آخه خسته شدم از بس کنکور دادم و قبول نشدم
کسی هست از اوضاع و شرایط و هزینه اونجا اطلاعاتی داشته باشه؟؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - shahryar - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  )من هوش مصنوعی دانشگاه کردستان(روزانه) قبول شدم و دانشگاه آزاد هم شبکه-قزوین قبول شدم.
من اگه جای شما بودم می رفتم شبکه قزوین. Smile

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - rete - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشتباهات یک شخص در زندگیش( شامل خودم!) اینه که در رشته کامپیوتر روی دانشگاه های اصفهان(چه صنعتی اصفهان و چه اصفهان) به خصوص در دوره ارشد و دکترا حساب باز کنه.حالا اگر بحث کنکور لیسانس بود یکم تخفیف قائل می شدم و می گفتم همچین کار اشتباهی نکردید که اومدید اینجا ها.گرچه ۴ سال عمر خودم به باد رفت...

سطح این دو دانشگاه در رشته کامپیوتر به صفر میل میکنه و می تونم بگم در این رشته مزخرف عمل کردند و در پایان دوره چیزی جز پشیمانی عایدتون نمی شه و تنها سودش اینه که بگی دانشگاه دولتی بودم و خدا را شکر پولی بابت تحصیلاتم ندادم.از این چرت و پرتا....اما چه فایده.عمرتا تلف کردی!بی سوادم هستی!....

این را از تجربه شخصی خودم دارم براتون میگم.دانشگاه اصفهان هم کاملا آمارش دستم هست.استاده تعطیل تا دلتون بخواد دارند.در رشته آی تی که بماند تازه تاسیس هست و همان اساتید به اصطلاح با سواد نرم!!! را می زارند بالای سرتون.

من نمی دونم چه کسانی به شما توصیه کردند که شبانه دانشگاه های تهران را رها کنید بیایید اصفهان!پول ندادن واقعا واستون معیار بزرگی بود؟!

ممنون حرفات خیلی روحیمو بالا برد دمت گرمSmile

منم با نظر این دوستمون موافقم .من جهاد دانشگاهی اصفهان بودم ۲ سال . توی این دو سال با استادای دانشگاه صنعتی هم ارتباط داشتم .خیلی سطحشون پایینه خیلی .ما که بچه های جهاد دانشگاهی بودیم سطحمون از بچه های صنعتی اصفهان بالاتر بود .

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با سلام
من سه تا سوال داشتم:
۱)من هوش مصنوعی دانشگاه کردستان(روزانه) قبول شدم و دانشگاه آزاد هم شبکه-قزوین قبول شدم.
۳)دانشگاه آزاد برای کسایی که رتبه های ۱و۲و۳ رو توی آزمون آوردن تخفیف میده یا برای کسایی که ثبت نام کردن و بین آنها برای نفرات ۱و۲و۳ تخفیف میده ؟؟

سلام
ظاهرا دانشگاه آزاد قزوین دانشگاه خوبیه.(از نظر علمی)
در رابطه با رشته هاتون که باید ببینید به کدوم علاقه دارید؟
خود کردستان هم دانشگاه معروفی داره ولی ظاهرا در کامپیوتر اینطور نیست.و رقبت بهش کمه.معمولا در تکمیل ظرفیت همیشه حاضره.
در باره‌ی شهرش هم باید حتما تامل کنید.فرهنگ،اقلیم،آب و هوا و...
هر چند دوسال بیشتر نیست.
درباره نوع دوره تون هم باید بگم که بهرحال روزانه اید.
درباره سوال سوم هم حالت اول صادقه.یا حداقل چند سال پیش که اینطور بوده.
موفق باشید.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - aram_kurd - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با سلام
من سه تا سوال داشتم:

سلام
ظاهرا دانشگاه آزاد قزوین دانشگاه خوبیه.(از نظر علمی)
در رابطه با رشته هاتون که باید ببینید به کدوم علاقه دارید؟
خود کردستان هم دانشگاه معروفی داره ولی ظاهرا در کامپیوتر اینطور نیست.و رقبت بهش کمه.معمولا در تکمیل ظرفیت همیشه حاضره.
در باره‌ی شهرش هم باید حتما تامل کنید.فرهنگ،اقلیم،آب و هوا و...
هر چند دوسال بیشتر نیست.
درباره نوع دوره تون هم باید بگم که بهرحال روزانه اید.
درباره سوال سوم هم حالت اول صادقه.یا حداقل چند سال پیش که اینطور بوده.
موفق باشید.

در مورد فرهنگ و آب و هوا و اینا نگران نباشید. مردمش خیلی عالین و ابوهواشم بد نیست.تنها چیزی که هست اساتیدشه! یه چندتا از اساتید خوب اونجا رفتن. خوب در موردش فکر کنید بعد تصمیم بگیرید.
در هر حال امیدوارم موفق باشید.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ronaldo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ

اگه ۱۰ تومن داری بدی‌، حتما برو قزوین و از درس خوندن لذت ببر‌، ولی اگه نداری و برات سخته برو کردستان تازه میتونی تو کار واردات هم بیفتی‌، هم درس و هم تجارت

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - M.R.Y - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ ب.ظ

۱۷۲
آیتی روزانه صنعتی ارومیه

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ماه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ

سلام
رتبه ۴۰۱ نرم افزار
دانشگاه گیلان(شبانه) قبول شدم
سلام
رتبه ۴۰۱ نرم افزار
دانشگاه گیلان(شبانه) قبول شدم
ازاد هم دانشگاه تهران شمال قبول شدم
نمیدونم کدومو برم؟لطفاکمکم کنین