تالار گفتمان مانشت
خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)So0orena نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)af44 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  بچه ها، hash جوابش چی میشد؟
میشد ۶ ! ولی چون توی گزینه ها ۴ و ۸ بود من ۸ رو زدم گمونم سوال اشتباه باشه
منم ٨تا زدم
مطمئنم ک بیش از ۴ حالت داشت تویه گزینه ها فقط ۸ ببزرگتر بود

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hrh_fourtyseven - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ

من که چشم امیدم به زبانه
تخصصی رو که ظاهرا اشتباه زیاد دارم
مشترک هم همه ی امیدم به شبکه بود که اصلا وقت نشد بزنم! در مورد ساختمان و الگوریتم هم هیچی یادم نمیاد!

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mahayr - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!
کسی چیزی یادش نیست یه بررسی ای بکنیم؟

تو یه لیست مرتب صعودی با N عنصر یه C هم نوشته بود بعد گفته بود جمع اعداد بشه C از چه درجه ای بود؟یادتون اومد کدوم سوال رو میگم!

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

ب فکر نون باش ک زبان اب ه ؛)

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hosein70 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

تعداد جداول صفحه ۳ میشد
سوال LRU رو من با سه قاب حل کردم ۱۲ تا شد
کمینه هم۷۲ میشد

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - rahhil - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

فقط it این طوریه با رتبه ۱۰۰ به زور تهران روزانه قبولی
اونوقت رشته های دیگه با ۲۰۰۰ تهران روزانه قبولن

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - melika12345 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

سوال اخر سیستم چی میشد ؟؟؟؟/

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - newuser - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!
یکی از سوالاش یادم اومد گفته بود بهترین پیچیدگی زمانی برای انتخاب k تا کوچکترین

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!

تو یه لیست مرتب صعودی با N عنصر یه C هم نوشته بود بعد گفته بود جمع اعداد بشه C از چه درجه ای بود؟یادتون اومد کدوم سوال رو میگم!

Logn

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - a.r - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

نرم افزاریا؟
۱/یه سوالش که مربوط به مهندسی نیازمندی بود گزینه همه موارد میشه.
۲/یه سوالش pert , cpm میشه
۳/یه سوالش هم که دربا ره جمع اوری نیازمندیها بود ،مشاهده و بازبینی میشه

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hrh_fourtyseven - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!

مرسی یادم اومد ولی بازم جواباش یادم نمیاد خخخخخخ Big Grin

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
یکی از سوالاش یادم اومد گفته بود بهترین پیچیدگی زمانی برای انتخاب k تا کوچکترین
N+klogk

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - Mahyar.ghi - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  خواهشا اینو بهم بگین تا من برم ناهار
پیچیدگی چند میشد خواهشا
من زدم ۴تا

۳ = ۹-۸+۲
نه اشتباه شمردی میشه۱۰ منهای ۸ بعلاوه ۲ که میشه ۴

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)a.r نوشته شده توسط:  نرم افزاریا؟
۱/یه سوالش که مربوط به مهندسی نیازمندی بود گزینه همه موارد میشه.
۲/یه سوالش pert , cpm میشه
۳/یه سوالش هم که دربا ره جمع اوری نیازمندیها بود ،مشاهده و بازبینی میشه

اره فک کنم

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hosein70 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

[quote='mahayr' pid='332444' dateline='1423129880']
سیستم سوال RR کدوم میشد؟ P4 چند شد؟
سوال FCFS و RR کدوم میشد؟
[/quote
FCFS 10 شد RR 9 شد