تالار گفتمان مانشت
خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ

پویا یعنی حین تصمیم گیری یا قبل عمل یاهو عوض شه اوضاع

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - melika12345 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ

اون سوال هوش که گفته بود اگر شی بالای شی دیگر قرار داشته باشد کدومو زدید؟

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)a.r نوشته شده توسط:  سیستم عاملیا?
۱/یکیش که میشد پردازش های rr باید تو یه ببرش انجام بشن تا مثه fcfs بشه.
۲/یه سوالش که همون rr بود برابر انتظار f4=9و f2=10.
۳/ سوال lru که تعدادقاب رو نداده بود ولی من واسه سه قاب ۱۲ بدست اوردم و واسه ۴ قاب حساب کردم که جوابش تو گزینه ها نبود

اره فک کنم

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - hrh_fourtyseven - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ)af44 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)a.r نوشته شده توسط:  ذوستانی که هوش زدن جواب بدن،ایا جوابام درستن
۱/یه سوال رو که زدم عمل عامل باعث نمیشه محیط پ
ویا بشه.
۲/سوال رنگ آمیز یارضای محدودیت ۵ میشه

اولی دزسته
دومی میشه ۴ هم تو راهیان بود هم مقسمی
به نظرم بستگی به هیوریستیکش داره!
من زدم هم ۴ هم ۵/
نمی دونم شایدم اشتباه کردم

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - af44 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)melika12345 نوشته شده توسط:  اون سوال هوش که گفته بود اگر شی بالای شی دیگر قرار داشته باشد کدومو زدید؟

۱ رو زدم البته دفترچه ها فرق داشت

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - foton0059 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)viase نوشته شده توسط:  بچه ها، hash جوابش چی میشد؟

=========
چون ۳تا گره هاش سرجاشون بودن
هر ترکیبی از اون ۳تا میشد انتخاب کر

۶حالت
چون گزینه دیگه ۰ ۲ ۴ بود من دیگه بررسی نکردم زدم ۸
وجواب ۸بود

منم هر چی شمردم شد ۶ تا!
ولی ۸ رو زدم.
شانس که نداریم حالا صاف همین سوال غلطه حذفش می کنن!

سلام . این سوال میشد ۸ . من حسابش کردم

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - behruz_p - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ

RR کمتر از کوانتوم باشه

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)melika12345 نوشته شده توسط:  اون سوال هوش که گفته بود اگر شی بالای شی دیگر قرار داشته باشد کدومو زدید؟
فک کنم اونی ک توش اند داشت

یادمه دوتا گزینش بالا و پایین و اشتباه دادهبود

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - melika12345 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

سوال اخر سیستم جند میشد جواب ؟

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - farnod3 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه ها اون سواله قانون طلایی طراحی واسط چی میشد؟کدوم جزو قوانین نبود؟

من اول ۴ زدم بعد فک کردم ۳رو زدم ،زمان پاسخ فک کنم ربطی به واسط نداره،شاید

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - Cairo - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  اگه درجه ای حل میکردی میشد ۵،با حداقل مقدار هم میشد ۴،پس اولویتشون یکیه

ولی فکر کنم یه جا توی راهیان گفته بود MRV قویتره ، پس اولویتشون یکی نباید بشه.

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Cairo نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  اگه درجه ای حل میکردی میشد ۵،با حداقل مقدار هم میشد ۴،پس اولویتشون یکیه

سحر خانوم درست میگه

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - af44 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Cairo نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  اگه درجه ای حل میکردی میشد ۵،با حداقل مقدار هم میشد ۴،پس اولویتشون یکیه

آره mrv قویتره میشه ۴

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mahayr - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)melika12345 نوشته شده توسط:  اون سوال هوش که گفته بود اگر شی بالای شی دیگر قرار داشته باشد کدومو زدید؟
فک کنم اونی ک توش اند داشت

یادمه دوتا گزینش بالا و پایین و اشتباه دادهبود
منم اونیکی توش AND داشت زدم

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ

ندیدم این مطلب و جایی ک این قوی تره و اینا