تالار گفتمان مانشت
راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  ما همه ایرانی هستیم .خودمون رو بهتر میشناسیم. یکی ازت جایی دلخورمیشه، هرپستی میدی منفی میده . موضوع واضح هستش نمی خوام توضیح بدم‌! البته شاید این پستم نقیض پست قبلیم باشه‌!

من خودم که دو سه تا منفی بیشتر بهت ندادم و بقیش همه مثبت بودن. یکی سر قضیه توهین به شریف Smile و چند جای دیگه که ماجراجویی کرده بودی.
به مرور داری به سمت + شدن پیش می‌ری.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  جالبه فرداد از همه بیشتر مورد تایید بوده( تا حالا ۲۰۲ مورد!!! دکتر ۱۳۷ مورد داشته) و از همه هم بیشتر مورد الطاف منفی شده( ۷۵ مورد تا حالا)
اشتباه نکن، همه رکوردها دست نیماست.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ ب.ظ

البته یکی از مزایای سیستم رتبه به مطلب که طراحی شده اینه که در صورت حذف اصل مطلب رتبه‌های داده‌ شده حذف نخواهد شد. یعنی کاربر نمی‌تونه با حذف مطلب نمرات منفی خودش رو حذف کنه. هر چند که با حذف مطلب دیگه توی بخش بالاترین نمایش داده نخواهد شد. این رو خواستم تذکر بدم که بدونید با حذف مطلب نمی‌تونید مقبولیت خودتون رو کم و یا زیاد کنید.
سیستم بالاترین هم راه‌اندازی شده. واسه بخش پرچالش‌ها از یه فرمول جالب استفاده شده. از اون‌جا که این فرمول‌ها ممکنه باعث مهندسی + و -‌ها بشن فعلاً فاش نمی‌شن Smile

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ

admin جان فکر نمی کنید یه کم این رتبه دهی یه جوریه؟ من خیلی از پست‌ها رو دیدم که منفی داشته در حالی که هیچ دلیلی برای منفی گرفتنش ندیدم.

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - fatima1537 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ

من اولش مخالف بودم ولی الان فکر کنم با گذشت زمان همه مون کم کم عادت کنیم بهشSmile فکر کنم باید یه مدت زمانی ازش بگذره بعد نتیجه اصلی رو ازاین سیستم رنبه دهی بگیریمSmile

راه‌اندازی سیستم رتبه به مطلب - admin - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  admin جان فکر نمی کنید یه کم این رتبه دهی یه جوریه؟ من خیلی از پست‌ها رو دیدم که منفی داشته در حالی که هیچ دلیلی برای منفی گرفتنش ندیدم.
بله، متاسفانه برخی از دوستان غیر از خود مطلب، برخی موارد دیگه رو هم در نظر می‌گیرند. و برخی از رای‌ها سیاسی شده. اما خوب تعداد این رای‌ها خیلی زیاد نیست و قابل گذشت هست.
توی این سیستم کاربران خودشون یه نقش شبیه مدیریتی دارند و باعث می‌شه که کاربران مشتاق بشن که مطالب با کیفیت ارسال کنند.
به نظر من وجودش بهتر از نبودنش هست.