تالار گفتمان مانشت
گروه درسی بهمن ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی بهمن ماه - newuser - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  فکر کنم کنکور جامع آخر سنجش .. نوشته بود نه minmax از حلقه بینهایت،در میاد نه هرس آلفا بتا ، ولی هرس آلفا بتا با ترتیب دهی از حلقه بینهایت در میاد
اشتباه نکنین اون برای حالتی بود که هر بازیکن بتونه نوبت خودشو به رقیب پاس بده که اگه بی نهایت بار بازی به رقیب پاس داده بشه حلقه بی نهایت رخ میده و min-Max و آلفا-بتا درچار حلقه بی نهایت میشن ولی آلفا-بتا با ترتیب دهی دچار حلقه بی نهایت نمیشه

RE: گروه درسی بهمن ماه - Densike - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  فکر کنم کنکور جامع آخر سنجش .. نوشته بود نه minmax از حلقه بینهایت،در میاد نه هرس آلفا بتا ، ولی هرس آلفا بتا با ترتیب دهی از حلقه بینهایت در میاد
اشتباه نکنین اون برای حالتی بود که هر بازیکن بتونه نوبت خودشو به رقیب پاس بده که اگه بی نهایت بار بازی به رقیب پاس داده بشه حلقه بی نهایت رخ میده و min-Max و آلفا-بتا درچار حلقه بی نهایت میشن ولی آلفا-بتا با ترتیب دهی دچار حلقه بی نهایت نمیشه
خب پس در اینگونه بازی ها مین مکس کامل نیست دیگه

RE: گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

عجب معجونی درست کردم کنکوریهای عزیز بهتون توصیه میکنم، مواد موردنیاز:
۱/خرما ۲/عسل ۳/زنجبیل ۴/کنجد
همه رو با هم مخلوط کنید البته خرما اولش باید داغ بشه بعد بشه قاطیش کرد.
بعد اینکه یکدست شدن دوباره کوچولو کوچولو دایره کنین بهش زنجبیل بزنین.
از تو عسل ردش کرده دوباره دورشو کنجد بریزین.
۲مین بزارین یخچال بمونه خودشو بگیره بعد نوش جان کنین. Tongue

گروه درسی بهمن ماه - newuser - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خب پس در اینگونه بازی ها مین مکس کامل نیست دیگه
در اینگونه بازی ها بله کامل نیست
منظور من این بود که پاس دادن بازی به رقیب یه حالت خاصه و در حالت کلی الگوریتم ها نبوده
در این صورت برای بررسی کامل بودن الگوریتم ها آیا پاس دادن رو هم باید در نظر گرفت؟!

RE: گروه درسی بهمن ماه - bluebaran - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  عجب معجونی درست کردم کنکوریهای عزیز بهتون توصیه میکنم، مواد موردنیاز:
۱/خرما ۲/عسل ۳/زنجبیل ۴/کنجد
همه رو با هم مخلوط کنید البته خرما اولش باید داغ بشه بعد بشه قاطیش کرد.
بعد اینکه یکدست شدن دوباره کوچولو کوچولو دایره کنین بهش زنجبیل بزنین.
از تو عسل ردش کرده دوباره دورشو کنجد بریزین.
۲مین بزارین یخچال بمونه خودشو بگیره بعد نوش جان کنین. Tongue
ملت چه پول دارن

گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  عزیزم با این همه چیزا که گفتی من جرات نمیکنم از ۱۰متریش هم رد بشم گمون میکم یه اپسلون ازش بخورم میشم موتور جوش Big Grin
نه بابا جوش چیه این دو روزو میرزه بخوریم دوپینگ کنیم

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ)bluebaran نوشته شده توسط:  ملت چه پول دارن
نزدیکه کنکوره داریم به خودمون میرسیم دیگه

RE: گروه درسی بهمن ماه - artmiss - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  نه بابا جوش چیه این دو روزو میرزه بخوریم دوپینگ کنیم
بعد کنکور نیان ازت تست دوپینگ بگیرن Tongue ... دو سالم از کنکور محروم بشی Big Grin
ولی خوشم اومد چه حوصله ای داریا من بودم هموشو با هم یجا میخودم خودش مخلوط میشد Big Grin

RE: گروه درسی بهمن ماه - Densike - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خب پس در اینگونه بازی ها مین مکس کامل نیست دیگه
منظور من این بود که پاس دادن بازی به رقیب یه حالت خاصه و در حالت کلی الگوریتم ها نبوده
در این صورت برای بررسی کامل بودن الگوریتم ها آیا پاس دادن رو هم باید در نظر گرفت؟!
اخه شما بر چه اساس میگید کامله ... الان شک کردم رفتم پارسه رو نگاه کردم چیزی ننوشته بود ، گفتم کتاب کنکوریه اعتباری بهش نیست ، رفتم راسل رو باز کردم تو اونم ننوشته بود

گروه درسی بهمن ماه - sanaz777 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ

منبع سوالای ازمایشی سنجش واسه مدیریت فقط رابینز نبوده ؟ :-|
امیدوارم بچه ها خودجوش امسال منبعو عوض نکرده باشن !!

RE: گروه درسی بهمن ماه - newuser - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خب پس در اینگونه بازی ها مین مکس کامل نیست دیگه
اخه شما بر چه اساس میگید کامله ... الان شک کردم رفتم پارسه رو نگاه کردم چیزی ننوشته بود ، گفتم کتاب کنکوریه اعتباری بهش نیست ، رفتم راسل رو باز کردم تو اونم ننوشته بود

من که نگفتم کامله یکی از دوستان که سوال پرسیده بود گفته که راهیان گفته کامله
منم همینو میگم خب میگم آیا این حالت خاص رو باید تو کامل بودن دخیل کرد؟
وگرنه من خودم قبلا راسل رو گشته بودم هیچی نگفته

RE: گروه درسی بهمن ماه - shamim_70 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  منبع سوالای ازمایشی سنجش واسه مدیریت فقط رابینز نبوده ؟ :-|

راهیان ک گفته minmaxکامله!!

چرا الفا بتا با ترتیب دهی از بینهایت درمیاد؟؟؟؟؟!!!
----------------
درحد ۷۵%میشد زدش!!..فقط چندتا سوالش نبود!!..تو کنکورم ممکنه اینجور بشه...پس بازم میشه نسبتا خوب زدش!

RE: گروه درسی بهمن ماه - newuser - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  منبع سوالای ازمایشی سنجش واسه مدیریت فقط رابینز نبوده ؟ :-|

راهیان ک گفته minmaxکامله!!

چرا الفا بتا با ترتیب دهی از بینهایت درمیاد؟؟؟؟؟!!!
----------------
درحد ۷۵%میشد زدش!!..فقط چندتا سوالش نبود!!..تو کنکورم ممکنه اینجور بشه...پس بازم میشه نسبتا خوب زدش!

تو پاسخنامه گفته بود چون اگه ترتیب دهی فرزندان صورت گیرد فرزند پاس دادن حرکت حتما هرس خواهد شد

گروه درسی بهمن ماه - mohammad.ardeshiri - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ

چه خوبه که به زودی گروه درسی تا مهر حذف میشه
امیدوارم همه موفق شن

پاسخ : RE: گروه درسی بهمن ماه - shamim_70 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه خوبه که به زودی گروه درسی تا مهر حذف میشه
امیدوارم همه موفق شن
جرا؟!!!!
خوبه که!همینجور ادامه بدیم تا دادن نتیجه ها

گروه درسی بهمن ماه - IT93 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ

راستی مین مکس مگه فلسفه dfs نیست ? پس چطور?کامله ??
Dfs مشکل عمق و حلقه بی نهایت داره !!