تالار گفتمان مانشت
برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - post98 - 11 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ

سلام

دوستان من این درس ها رو میخونم برای کنکور ارشد آزاد کامیپوتر گرایش نرم افزار :

۱-ساختمان داده ۲- طراحی الگوریتم ۳-زبان ۴-مدار منطقی ۵-پایگاه داده ۶-مهندسی نرم افزار

من تا الان کتاب های ساختمان داده و طراحی الگوریتم (مقسمی و پوران و دکتر ابراهیمی مقدم) رو دارم میخونم و تا آخر دی تمومش میکنم

و همچنین زبان لغات ۵۰۴ نصفش رو تا الان خوندم و همین نصف رو کاملآ حفظم . و تا اواسط بهمن تمومش میکنم.

حالا توی این چهار ماه مونده به کنکور چجوری بخونم که این درس ها رو تموم کنم و تست هاش رو بزنم؟

وقت میشه ۱۱۰۰ تا رو هم بخونم ؟

در ضمن کتاب تست چند سال اخیر آزاد هم میدونید چی هست؟ آخه هرچی میگردم یا قدیمیه یا کلآ برای دولتی هستش؟

به نظرتون با این زمان باقی مانده میتونم قبول بشم و با این درس هایی که انتخاب کردم برای خوندن؟

مرسی

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - haman313 - 12 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ

سلام
اگه دنبال کتاب تست واسه ارشد میگردی، مقسمی واسه آزاد هم کتاب تست داره.

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - post98 - 12 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ

سلام ممنون از پاسختون

من سایت گسترش علوم پایه رو نگاه کردم اما برای مثلآ ۱۰ سال اخیر رو نداره و مثلآ یه کتابش زده مجموعه سوالات سال ۹۰ کلآ برای ازاد مجموعه سوالات درست و حسابی نیست حالا شایدم من اشتباه میکنم؟

مرسی

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - setarehfb - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ

۳gam چیه؟؟

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - shamim_70 - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام
یکی میتونه لطف کنه سرفصلای ازاد ای تی رو واسه هر درس بگه.
ممنون

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - shamim_70 - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ

هیشکی یعنی تصمیم نداره واسه ازاد بخونه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی میدونه از هردرس چ سرفصلایی رو مد نظر قرار میدن!!؟

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - Manijeh - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ

کنکورهای سالهای قبل رو ببین

من واسه کامپیوتر این کارو کردم

RE: برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - tanhatarin - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان من این درس ها رو میخونم برای کنکور ارشد آزاد کامیپوتر گرایش نرم افزار :

۱-ساختمان داده ۲- طراحی الگوریتم ۳-زبان ۴-مدار منطقی ۵-پایگاه داده ۶-مهندسی نرم افزار

من تا الان کتاب های ساختمان داده و طراحی الگوریتم (مقسمی و پوران و دکتر ابراهیمی مقدم) رو دارم میخونم و تا آخر دی تمومش میکنم

و همچنین زبان لغات ۵۰۴ نصفش رو تا الان خوندم و همین نصف رو کاملآ حفظم . و تا اواسط بهمن تمومش میکنم.

حالا توی این چهار ماه مونده به کنکور چجوری بخونم که این درس ها رو تموم کنم و تست هاش رو بزنم؟

وقت میشه ۱۱۰۰ تا رو هم بخونم ؟

در ضمن کتاب تست چند سال اخیر آزاد هم میدونید چی هست؟ آخه هرچی میگردم یا قدیمیه یا کلآ برای دولتی هستش؟

به نظرتون با این زمان باقی مانده میتونم قبول بشم و با این درس هایی که انتخاب کردم برای خوندن؟

مرسی

============
سلام اگر زبان خوب میخای به من پیام بده البته هزینه اش باخودته اما یه زبانی بهت میدم قول میدم واسش روزی ۲ساعت وقت بذاری عالی بزنی حتی کنکور دولتی شک داری امتحان کن به زودی حال داشتم یه تاپیک میزنم میخام تمام جزوات و صداهای اساتید رو رایگان بدم به همه چون نذر دارم شما هم هرچیزی خاستی بهت میدم البته هزینه پست وکپی ها بعهده خودتون کتابم هزینه اش دلیل این کارم هم این که نذر دارم

(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  هیشکی یعنی تصمیم نداره واسه ازاد بخونه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی میدونه از هردرس چ سرفصلایی رو مد نظر قرار میدن!!؟

============
ازاد که خوندن نداره فقط دانشگاه خوبش مهمه بخد سال قبل بدون خوندن یک کلمه درس قزوین قبول شدم اولویت اولم حماقت کردم نرفتم البته چون زبان زدم خوب بود واسه ازاد بانک سوالات ازاد ودولتی رو بزنین همه تستهاشو ونکته هاشو بخونین مثلا درس پایگاه از۱۵سوالش ۱۰تاش مفاهم تعریفی میان...

برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - setarehfb - 23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

واسه درس معماری کتاب پارسه چطوره؟؟؟

RE: برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ - golsa20 - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ

سلام بچه ها
به نظرتون واسه آزاد از ۱۱ درسی که تو کنکور دانشگاه آزاد میاد چندتاش بخونیم قبول میشیم ؟؟؟واسه زبان میشه راهنمایی کنید چی بخونیم ؟؟؟