تالار گفتمان مانشت
پیدا کردن دو نویسه با کمترین فراوانی در هافمن - نسخه‌ی قابل چاپ

پیدا کردن دو نویسه با کمترین فراوانی در هافمن - shayesteNEY - 04 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ

سلام همگی
کنکور ۹۰ مهندسی سوالی مطرح شده مبنی بر اینکه :
در الگوریتم فشرده سازی هافمن ، اگر برای یافتن دو نویسه با کمترین فراوانی از جستجوی خطی به جای هیپ استفاده بشه زمان اجراش چقدره؟

۱)nlog n
۲) n ^2
۳) n
۴)n^2log n

* اینکه تو سوال گفته به جای هیپ از خطی استفاده بشه یعنی همون روش معمول هافمن که زیاد ازش استفاده میکنیم هیپ است؟؟؟؟؟؟؟
* جواب شده n^ 2 در صورتی که اگر خطی باشه و ما طبق الگوریتم k امین عنصر حل کنیم جواب N میشه!!!!!!۱
من اشتباه فک میکنم؟
ممنون میشم دوستان نظرشون رو اعلام کنندHuhHuh

RE: پیدا کردن دو نویسه با کمترین فراوانی در هافمن - Pakniat - 07 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  سلام همگی
کنکور ۹۰ مهندسی سوالی مطرح شده مبنی بر اینکه :
در الگوریتم فشرده سازی هافمن ، اگر برای یافتن دو نویسه با کمترین فراوانی از جستجوی خطی به جای هیپ استفاده بشه زمان اجراش چقدره؟

۱)nlog n
۲) n ^2
۳) n
۴)n^2log n

* اینکه تو سوال گفته به جای هیپ از خطی استفاده بشه یعنی همون روش معمول هافمن که زیاد ازش استفاده میکنیم هیپ است؟؟؟؟؟؟؟
* جواب شده n^ 2 در صورتی که اگر خطی باشه و ما طبق الگوریتم k امین عنصر حل کنیم جواب N میشه!!!!!!۱
من اشتباه فک میکنم؟
ممنون میشم دوستان نظرشون رو اعلام کنندHuhHuh
سلام
دراینصورت شما باید [tex]\binom{n}{2}[/tex] عنصر رو با هم مقایسه کنید

RE: پیدا کردن دو نویسه با کمترین فراوانی در هافمن - shayesteNEY - 08 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ق.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)Pakniat نوشته شده توسط:  * اینکه تو سوال گفته به جای هیپ از خطی استفاده بشه یعنی همون روش معمول هافمن که زیاد ازش استفاده میکنیم هیپ است؟؟؟؟؟؟؟
سلام
[/quote]
نقل قول: متشکرم امکانش هست با جزییات بیشتر بگید . متوجه نشدمUndecided

RE: پیدا کردن دو نویسه با کمترین فراوانی در هافمن - Pakniat - 08 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)Pakniat نوشته شده توسط:  * اینکه تو سوال گفته به جای هیپ از خطی استفاده بشه یعنی همون روش معمول هافمن که زیاد ازش استفاده میکنیم هیپ است؟؟؟؟؟؟؟
سلام
نقل قول: متشکرم امکانش هست با جزییات بیشتر بگید . متوجه نشدمUndecided
[/quote]

صورت سوال گفته از جستجوی خطی که منظور همان مقایسه دوبه دو عناصر هست