تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی دی ماه - ziba.O - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ

من هرچی نرم افزارو خوندم نتونستم تمومش کنم به نظرتون چیکار کنم؟

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  من هرچی نرم افزارو خوندم نتونستم تمومش کنم به نظرتون چیکار کنم؟

خلاصه بخون

گروه درسی دی ماه - حسین کاردان - ۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ

میشه آزمون های سنجش امسالو بذارین تو سایت ؟؟؟

RE: گروه درسی دی ماه - ziba.O - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  من هرچی نرم افزارو خوندم نتونستم تمومش کنم به نظرتون چیکار کنم؟

خلاصه بخون

خلاصه خوندن تو نرم افزار به درد نمیخوره Confused

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  من هرچی نرم افزارو خوندم نتونستم تمومش کنم به نظرتون چیکار کنم؟

خلاصه بخون

خلاصه خوندن تو نرم افزار به درد نمیخوره Confused

والا من خوندم جواب داد تو آزمونا
کتابت چیه؟

گروه درسی دی ماه - ziba.O - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ

تو آزمونا ج میده ولی تو کنکور نه. من پارسال مدرسانو خونده بودم . ۲سوال بود که اصلا تو کتابش نبود

گروه درسی دی ماه - sanaz777 - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ

بچه ها کتاب میخوام بگیرم واسه کنکورای سال قبل چی خوبه؟ بعد چجوریه کتابا!؟ واسه ایتی بخوام بگیرم درسایی که مشترکه با بقیه رشته ها رم داره؟
زبان گرامر پارسه رو بخوام بگیرم وقت میشه زود تمومش کرد!؟

گروه درسی دی ماه - star1371 - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

ﻣﻦ ﻛﭙﻲ ﻛﺘﺎﺏ ﺯﺑﺎﻥ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺳﺮﻱ ﻋﻤﺮاﻥ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ ﺣﺠﻤﺸﻢ ﻛﻤﻪ.

RE: گروه درسی دی ماه - explorer - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  من هرچی نرم افزارو خوندم نتونستم تمومش کنم به نظرتون چیکار کنم؟
چندین وقت پیش آقای جهانی یه سری توصیه کردن یکیش این بود که واسه نرم افزار یه کتابی رو بخونید که بتونید آخر سری جمعش کنید.
بهتر بود به توصیه شون گوش میکردید.
حالا هم همونایی رو که خوندی جمعش کن بیخیال باقیش شو.

Sent from my cell

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تو آزمونا ج میده ولی تو کنکور نه. من پارسال مدرسانو خونده بودم . ۲سال بود که اصلا تو کتابش نبود

کدوم تستش نیست؟

RE: گروه درسی دی ماه - ziba.O - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تو آزمونا ج میده ولی تو کنکور نه. من پارسال مدرسانو خونده بودم . ۲سال بود که اصلا تو کتابش نبود

کدوم تستش نیست؟

وایستا هروق پیداش کردم میگم بهت. ولی چاره ای ندارم الان باید خلاصه بخونم.

ص۱۸۸ و ۱۸۹ مدرسان راجع به این مطلب گفته ولی اسمی از stub . driver نیاورده اسم گرداننده و نمیدونم چی به جای stub استفاده کرده. سر همین یه تست بیخودی هدر شد.

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  تو آزمونا ج میده ولی تو کنکور نه. من پارسال مدرسانو خونده بودم . ۲سال بود که اصلا تو کتابش نبود

کدوم تستش نیست؟

ص۱۸۸ و ۱۸۹ مدرسان راجع به این مطلب گفته ولی اسمی از stub . driver نیاورده اسم گرداننده و نمیدونم چی به جای stub استفاده کرده. سر همین یه تست بیخودی هدر شد.

به نگاه به صفحه ۱۸۷ بنداز لطفا ‎Big Grin
توی بخش رویه آزمون واحد

RE: گروه درسی دی ماه - tanhatarin - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  

کدوم تستش نیست؟

=========================
درسته فصل چابکی رو باید از پرسمن فقط خوند نه پارسه نه مدرسان کامل شرح ندادن نه پوران حتی
د ر ضمن چرا میگین دیر شده هنوز که خیلی مونده تا کنکور حداقل تا ۱۵روز دیگه بخونین نرم افزار رو هر روز بخونین
من تازه ۱/۴ خوندم و بهتون قول میدم حداقل ۴تاشو بزنم وقتی شبکه نمیشه تست زد باید نرم جبران کرد
کتابهای کنکوری بانک سوالات هم هیچکدوم کامل نیست اما پوران از همه بهتره
هرچند راه حلهای بعضی درسها در کنکور ۹۳ لازم کافی نبوده و نیست در هیچ موسسه ایی در ضمن بانک سوالات پارسه بسیار غلط داره تو گسسته اش
بازم توصیه میکنم درسهای خوندنیتونو تا ۱هفته مونده به کنکور یعنی ۷ بهمن ادامه بدین

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  

کدوم تستش نیست؟

=========================
درسته فصل چابکی رو باید از پرسمن فقط خوند نه پارسه نه مدرسان کامل شرح ندادن نه پوران حتی
د ر ضمن چرا میگین دیر شده هنوز که خیلی مونده تا کنکور حداقل تا ۱۵روز دیگه بخونین نرم افزار رو هر روز بخونین
من تازه ۱/۴ خوندم و بهتون قول میدم حداقل ۴تاشو بزنم وقتی شبکهنمیشه زد باید نرم جبران کرد
گتابهای کنکوری هم هیچکدوم کامل نیست اما پوران از همه بهتره
هرچند راه حلهای بعضی درسها در کنکور ۹۳ لازم کافی نبوده
بازم توصیه میکنم درسهای خوندنیتونو تا ۱هفته مونده به کنکور یعنی ۷ بهمن ادامه بدین

اتفاقا چابکی رو هم تستش صفحه ۲۹۵ اومده
خوب عزیز دل من ‎Big Grin
پرسمن بخوام بخونم دیگه نیاز به دانشگاه نیست که
خودم میرم ذمزنگاری یاد میگیرم چرا برم ارشد بخونم
فقط واسه به مدرک؟ ‎Big Grin

RE: گروه درسی دی ماه - ziba.O - 11 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ

پس من دقت نکردم برم دقیقتر خلاصه هامو بخونم با مدرسان. Blush