تالار گفتمان مانشت
فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - نسخه‌ی قابل چاپ

فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - rahil.mehraban - 07 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ

سلام دوستان
وقتتون بخیر

با توجه به حجم زیاد این درس ( مهندسی نزم افزار ) میشه راهنمایی کنید که کدوم فصل ها مهم هستن؟

(اگر سوالم رو به جا مطرح نکردم، عذرخواهی میکنم)

RE: فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - itplus - 07 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ

ولله مهندسی نرم افزار درسیه که هر ساله از قسمت های مختلفش سؤال میاد و زیاد مبنای خاصی توش نیست و حتی کسایی که منبع اصلی کتاب رو پرسمن معرفی می کنن دیده شده برخی از سؤالا اصلاً در هیچ کجای پرسمن گفته نشده و شانسی خیاریه ولی در کل میشه گفت سؤآلای هر سال سنگینیش بیشتر به قسمت مدیریت پروژه و شی گرایی بوده فصل های اولیه فرایند و مدل های نرم افزار هم از قسمت هایی هست که شانس سؤآل دادن ازش زیادن. پارسال هم یکی دوتا از سؤالاش از مطالبی بود که تو ویرایش جدید(هفتم) پرسمن اضافه شده و نشون میده طراحای این درس علاقه ی زیادی به مطالب جدید مطرح شده ی مهندسی نرم افزار دارن

RE: فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - shamdooni - 07 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ

کلا این درس رو نمیشه خیلی گزینشی خوند، به نظرم اگه براتون مقدوره کل مطالب رو مرور کنین و باتوجه به اینکه محتوای درس خیلی سخت و پیچیده نیست ، خوندنش زیاد وقت نمیگیره ولی همونطور که دوستمون گفت باید به مطالب جدید این درس توجه ویژه داشته باشین.

RE: فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - rahil.mehraban - 07 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

ممنون از پاسخ هاتون
متاسفانه اینقدر وقت کم دارم که دیگه دنبال این بودم فقط فصل های مهم رو بخونم. اما حرف های شما رو هم قبول دارم.
لطف کردین
Smile

RE: فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - hamedmohsenee - 08 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ

اگه نسبت به سوالات سالهای گذشته قضاوت کنیم:
آزمون نرم افزار
تحلیل و طراحی شی گرا
فرایند مهندسی نرم افزار
متدولوژی

RE: فصل های مهم درس مهندسی نرم افزار - rahil.mehraban - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)hamedmohsenee نوشته شده توسط:  اگه نسبت به سوالات سالهای گذشته قضاوت کنیم:
آزمون نرم افزار
تحلیل و طراحی شی گرا
فرایند مهندسی نرم افزار
متدولوژی

مرسی Smile