تالار گفتمان مانشت
مصاحبه تامین اجتماعی کارشناس فرابری داده ها آزمون استخدامی سال ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

مصاحبه تامین اجتماعی کارشناس فرابری داده ها آزمون استخدامی سال ۹۳ - coorooz - 04 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ

سلام.
من آزمون کتبی تامین اجتماعی رو واسه کارشناسی فرابری داده قبول شدم، امروز باهام تماس گرفتن واسه مصاحبه و گزینش. از دوستان کسایی که از نحوه مصاحبه این سازمان اطلاع دارن ممنون میشم اگه من و راهنمایی کنند.

RE: مصاحبه تامین اجتماعی کارشناس فرابری داده ها آزمون استخدامی سال ۹۳ - raul_raul - 07 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ

من واقعا موندم باید چی بخونم اگه کسی بلده بگه برای مصاحبه تخصصی وعمومی

مصاحبه تامین اجتماعی کارشناس فرابری داده ها آزمون استخدامی سال ۹۳ - omid.n1990 - 10 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ق.ظ

مصاحبه تخصصی که بستگی به سواد سوال کننده و جواب دهنده داره. سوال کننده از هرجایی ممکنه سوال بده که خودش بدونه. سوالات شاید خیلی سخت نباشه و شما هم به عنوان مصاحبه کننده سوادتون مهمه و بعیده تو یک مدت کوتاه چیز خاصی بتونید بخونید و بهتره به طور کلی نگاهی به وظایف این سمت شغلی بندازید اگر بتونید پیدا کنید.

اما مصاحبه عمومی هرسازمانی با سازمانهای دیگه متفاوته ولی معمولا چند بخش زیر رو داره:
سوالات چارت سازمانی اون سازمان یا اداره
سوالات مربوط به روند اداری مثل ذیحسبانی و دیوان محاسبات و ... رو میدونید چی هستند یا خیر
سوالات مربوط اعتقادات مذهبی و سیاسی (این سوالات خیلی میتونه پراکنده باشه، مثلا طرف بوده پرسیده که روز ملی خلیج فارس چه روزیه؟؟!!؟؟ یا روز ملی فناوری هسته ای تاریخ چندم هست و وفات و میلاد امامان و ... تا سوالاتی مثل وظایف شورای نگهبان و خبرگان و نماز جمعه و ....)
سوال زبان انگلیسی (معمولا ریدینگ ساده)
سوالات روانشناسی

در کل خیلی سخت نگیرید و مهمترین نکته اعتماد به نفس بالا میخواد و اصلا استرس نداشته باشید.
موفق باشید.

RE: مصاحبه تامین اجتماعی کارشناس فرابری داده ها آزمون استخدامی سال ۹۳ - memoljon - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ق.ظ

سلام واقعا امروز برا مصاحبه بهتون زنگ زدن؟ قرار کی برید؟اگه رفتید اینجا بزارید چی ازتون پرسیدن البته لطفا