تالار گفتمان مانشت
انتقال داده چیست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

انتقال داده چیست؟ - itplus - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ

بچه ها همونجور که میدونید یکی از درسای تخصصی که اضافه شده درس انتقال داده هست و ضریبش هم دو هست. من سرفصلاشو اینترنت نگاه کردم تغریباً عین شبکه بود. کسی میدونه اصلاً چه درسیه؟ چه فرقی با شبکه داره؟ چه جوری باید خوندش؟

RE: انتقال داده چیست؟ - mcse2010 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  بچه ها همونجور که میدونید یکی از درسای تخصصی که اضافه شده درس انتقال داده هست و ضریبش هم دو هست. من سرفصلاشو اینترنت نگاه کردم تغریباً عین شبکه بود. کسی میدونه اصلاً چه درسیه؟ چه فرقی با شبکه داره؟ چه جوری باید خوندش؟

نیاز به کتاب جدید نیست.همون مباحث شبکه هست.اگر کتاب حقیقت پارسه داری کافیهTongue

RE: انتقال داده چیست؟ - itplus - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  بچه ها همونجور که میدونید یکی از درسای تخصصی که اضافه شده درس انتقال داده هست و ضریبش هم دو هست. من سرفصلاشو اینترنت نگاه کردم تغریباً عین شبکه بود. کسی میدونه اصلاً چه درسیه؟ چه فرقی با شبکه داره؟ چه جوری باید خوندش؟

نیاز به کتاب جدید نیست.همون مباحث شبکه هست.اگر کتاب حقیقت پارسه داری کافیهTongue
خدا از دهنت بشنوه من که از خدامه اینجوری بشه یه کمی از بارمونو سبک کنیم
ولی خوب اگه اینجوری باشه مگه مریضه اون طرف هم شبکه رو بنویسه هم یه اسم دیگه اش رو.
من تو یه سایت دیدم نوشته بود منبع اصلیش کتاب استالینگز. دانلودش کردم بیشتر تو فصل لایه فیزیکی شبکه زوم کرده بود هر یه قسمت کوچیک لایه فیزیکی تننباوم (مثلاً Multiplexing) برا خودش یه فصل جداگانه اورده بود ولی خوب خیلی زیاده ۲۰ فصل و ۹۰۰ صفجه همشو باید خوند یعنی؟

انتقال داده چیست؟ - malayer - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ

وای خدا انتقال داده خیلی سخته.من از بچه های سخت پرسیدم.من که نمیخونم.وقت نمیکنیم.

انتقال داده چیست؟ - ziba.O - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ق.ظ

همون لایه ی فیزیکیه خودمونه نگران نباشین ، منم همونجوری میخونم که تو شبکه بود نه بیشتر نه کمتر

RE: انتقال داده چیست؟ - iri-ahmadi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ

سلام,دوستان کتاب شبکه دکتر حقیقت جلد یکش تو بازار هست و مابقی مطالب توی جلد دو,ولی ظاهرا جلد دوش تو بازار نیست,درسته؟