تالار گفتمان مانشت
بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - mohammads11ba - 04 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ

سلام دوستان من تو شهر زاهدان دارم کار شبکه انجام میدم یعنی اجرای شبکه
حدودا ۴ سال دارم انجام میدم بعد خواست مبدونم حقوقا یا دسمزد تو ی شهرای دیگه چطورین .
من کارم بیشتر اداره جاتا بوده مثل استانداری یا شهرداری یا فرمانداری دکل هم را ه اندازی کردم از طریق وایرلس حالا بی زحمت بهم بگید
یک شرک تبرای را ه اندازی یک شبکه اداری به کسایی که اجرای شبکه میکنن حقوقشون چقدره ممنون میشم

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - barabox - 04 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ

خوب این که مشخصه هزینه هر قسمت از کار

مثلا سوکت زنی
کابل کشی
راه اندازی و ...

همه تعرفه خودشو داره

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - mohammads11ba - 05 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ

اره کابل کشی داکت کشی سوکت زنی کانفیگ سویچ نصب سویچ پچ پنل و رک میتونید یک قیمت بگید
اخه من ماهی ۵۰۰ میگیرم میخوام ببینم چطوریه بقیه جاها

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - barabox - 13 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ

ماهی ۵۰۰ خیلی کمه بنظرم

شرکتی که من کار میکردم پروژه برمیداشتیم
وسایل و تجهیزات هم خود شرکت میاورد

یعنی هم تجهیزاتش فروش میرفت هم پیاده سازی رو میگرفت

بیشتر بانکها رو هم ساپورت میکرد

۹۰ درصد کاری که تو این شرکت انجام دادم تو بانکها بود

در کل بهتره خودتون اگه تجریه و پول کافی دارین شرکت بزنین

۵۰۰ خیلی کمه بنظرم

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - mcse2010 - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ

بازارکار شبکه تو کشور افتضاحه!!!!!!!!!!!!!!!
فقط برنامه نویسییییییییییییییییییییییییییییییییی

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - barabox - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ

افتضاح دیگه چیه :|
اولا هر چیزی جای خودش
شبکه به جای خ‌ودش و برنامه نویسی هم به جای خودش

شرکتی که من کار میکردم درامدشون خیلی خوب بود
و اصلا قابل قیاس با برنامه نویسی نبود

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - mcse2010 - 13 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ

حقوق یک برنامه نویس مثلا تو شرکتی که یزر نظر بانک هست مثل بهسازان ملت بین ۴ تا۶ میلیون تومانهههههههههه
تو شبکه اولا دست زیاد شده دوما اگر ادمین شه شرکت گردن کلفت باشی نهایت ۲/۵ تا۳ حقوق میدن
بنده خودمccnp دارم.جالبه چندین مصاحبه که رفتم میگفتند حقوق وزارت کار؟؟؟؟؟؟!!!یعنی من با ابدارچی شرکت حقوق یکسان!!!!!!!

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن - barabox - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ

منم گفتم هر چیزی به جای خودش
شما از برنامه نویسی میگین که با این شرایط حقوق میگیره
هرچند زیادم نیست ۶ میلیون ماهی
شرایط تمام برنامه نویسا که اینطوری نیست
تو شبکه هم به همین شکل

یعنی برتری خاصی بهم ندارن
هر کدوم تو بهترین شرایطش بیشترین حقوق هم داره
پس بستگی داره طرف چی بلد باشه
صرفا برنامه نویس بودن یا شبکه کار بودن مهم نیست
تو همون شرکت کارمند بخش تعمیرات حداقل روزی بالای یک میلیون
واسه شرکت پول درمباورد

پس مهم کاربلد بودن و داشتن تخصص کافی و بالای نه اسم تخصص