تالار گفتمان مانشت
انتخاب موضوع پروژه برای درس الگوریتم موازی - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع پروژه برای درس الگوریتم موازی - Bache Mosbat - 01 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  برای ارائه در درس الگوریتم موازی موضوع لازم دارم؟ میشه هرکسی اطلاعاتی داره بذارهز

اتفاقا منم موضوع لازم دارم برای همین درس Big Grin . نکنه هم دانشگاهی ایم !!

RE: ارائه برای درس الگوریتم موازی - MEHDI_M - 06 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  برای ارائه در درس الگوریتم موازی موضوع لازم دارم؟ میشه هرکسی اطلاعاتی داره بذارهز

اتفاقا منم موضوع لازم دارم برای همین درس Big Grin . نکنه هم دانشگاهی ایم !!

موضوعات:
parallel DB
parallel clustering
shortest path

RE: ارائه برای درس الگوریتم موازی - sigma1360 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ

من این موضوع رو برای اراه خودم انتخاب کردم:
الگوریتمی موازی برای برچسب گذاری نقشه ها بصورت تقریبی،مقاله اون رو می تونی از سایت HamkelasY.comبگیری
بچه های دیگه پیاده سازی انواع درخت ها بصورت موازی،حل مساله کوله پشتی بصورت موازی و... رو انتخاب کردن

RE: ارائه برای درس الگوریتم موازی - لهمشد - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ)sigma1360 نوشته شده توسط:  من این موضوع رو برای اراه خودم انتخاب کردم:
الگوریتمی موازی برای برچسب گذاری نقشه ها بصورت تقریبی،مقاله اون رو می تونی از سایت HamkelasY.comبگیری
بچه های دیگه پیاده سازی انواع درخت ها بصورت موازی،حل مساله کوله پشتی بصورت موازی و... رو انتخاب کردن

ممنون از جوابتون میشه لینکش رو بذارید برام .

پروژه الگوریت های موازی - rezvan.h - 12 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ

سلام به همه دوستان
من یک راهنمایی می خوام ازتون برای پروژه الگوریتم های موازی می خوام بدونم با کدوم زبان راحت تر می شه تو این شاخه برنامه نویسی کرد با جاوا یا سی شارپ ؟البته من به صورت حرفه ای هیچ کدوم و کار نکردم و می خوام بدونم بهتره رو کدوم سرمایه گذاری کنم که بدرد بخور باشه . ممنون از راهنماییتون

موضوع مقاله برای الگوریتم موازی - شاپری - ۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ

سلام به همگی

من این ترم الگوریتم موازی دارم و استاد از ما یه ارائه میخواد و گفته که باید توی متلب هم پباده سازی کنید برام.

من نمیدونم حتی رو چی کار کنم Sad

کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا؟ که چه موضوعاتی خوبه واسه کار کردن؟
و چند تا موضوع پیشنهاد بدین لطفا ؟

ممنونم از راهنماییتون

RE: انتخاب موضوع ارائه و پروژه برای درس الگوریتم موازی - crevice - 19 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سلام به همگی

من این ترم الگوریتم موازی دارم و استاد از ما یه ارائه میخواد و گفته که باید توی متلب هم پباده سازی کنید براTongue

ممنونم از راهنماییتون

توی مطلب هم مگه میشه از موازی کار کرد؟!!!
ولی در کل موضوعی که من کار کردم نحوه تولید اعداد اول ۱ تا n بود که خیلی اینکار واسه کریپتوگرافی کاربرد داره.

RE: انتخاب موضوع ارائه و پروژه برای درس الگوریتم موازی - fabasi91 - 21 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سلام به همگی

من این ترم الگوریتم موازی دارم و استاد از ما یه ارائه میخواد و گفته که باید توی متلب هم پباده سازی کنید برام.

ممنونم از راهنماییتون

آره منم نیاز دارم واسه منم بفرستید

۱- الگوریتم موازی
۲- مهندسی نرم افزار پ

انتخاب موضوع ارائه و پروژه برای درس الگوریتم موازی - *Najmeh* - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ

کسی موضوعی برای سمینار این درس ندار؟

انتخاب موضوع ارائه و پروژه برای درس الگوریتم موازی - miss_mx - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سلام به همگی

من این ترم الگوریتم موازی دارم و استاد از ما یه ارائه میخواد و گفته که باید توی متلب هم پباده سازی کنید براTongue

ممنونم از راهنماییتون

توی مطلب هم مگه میشه از موازی کار کرد؟!!!
ولی در کل موضوعی که من کار کردم نحوه تولید اعداد اول ۱ تا n بود که خیلی اینکار واسه کریپتوگرافی کاربرد داره.
آره میشه.
من یه مقاله دارم که پیاده سازیش با متلب هست.

انتخاب مقاله در درس الگوریتم موازی - arezoo174 - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

سلام ی موضوع مقاله برا درس الگوریتم موازی میخوام استادم دکتر صادق زاده هست و ایشون پیاده سازی هم میخوان حالا نمیدونم چ موضوعی رو انتخاب کنم ک پیاده سازی ساده ای داشته باشهHuh

انتخاب موضوع پروژه برای درس مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری - ۹SHAN - 10 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ

حذف......................................................