تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم دیگه دختر تحصیلکرده ای بخواد بشینه توو خونه صب تا شب جارو کنه و غذا بپزه
چند وقته به کلمه هایی مثل تحصیل کرده و متخصص حساس شدم. تحصیل کرده یعنی پاس کردن ۱۴۰ تا واحد اونم تو دانشگاه هایی که اکثرش شهر بازیه؟ با استادای فسیل؟ با نمره های ناپلیونی؟ با امتحانایی که بعضیاش حتی حفظیه؟ با سیستم دانشگاهی که دانشجو توش نخودیه؟
واقعا فکر کردید شما وقتی مدرک رو میگیرید و برید یه شرکت قراره بهتون کار خوبی بدن؟!
یادمه اولین جایی که کار می کردم برای استخدام میومدن. جالبه که اکثرشون هیچ هنری نداشتن. ته هنرشون دونستن سینتکس (اونم نصفه و نیمه) یه زبان بود. حالا کار بلد نبودن یه طرف، پر مدعا بودنش دیگه جالب تره. نه تنها چیزی بلد نیستن بلکه ادعا هم دارن و فکر می کنن باید کار تخصصی بهشون بدن! و تازه علاوه بر اینها تنبل هم هستن بعضیاشون و زبانشون هم ضعیفه. خوب واقعا چنین فردی غیر از فقر نیروی کار دلیل دیگه ای برای استخدامش وجود نداره.
خلاصه اینکه با ۱۴۰ واحد پاس کردن اونم تو دانشگاه های ایران نه فرهیخته میشید نه دانشجو (به معنای درستش) نه کاری یاد میگیرید. توقعاتتون رو مطابق داشته هاتون تراز کنید.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ب.ظ

اقای بلک چیزایی که گفتید ربطی به حرفای من نداشت

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ

کلا گفتم. دختر و سر نداشت حرفم.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ

الان نه صحبت کاری بود نه پاس کردن ۱۴۰ واحد توو بهترین دانشگاه ایران( اشاره ی مستقیم نباشه یوخت)
همون کسی هم که ۱۴۰ واحد جای پرت پاس کرده طرز تفکرش به خونه نشینی بعد ازدواج فرق میکنه، لازمم نیس کار کنه حتما، شاید دلش بخواد درس بخونه دوباره که بقول خییییلی از دخترا(!!!!!) یه مادر تحصیلکرده خیلی بهتره ( بستش نمیدم که بهتره بدتره مادرای قدیم ال بودن بل بودن، گفتم نظر خیلیا اینه)

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  همون کسی هم که ۱۴۰ واحد جای پرت پاس کرده طرز تفکرش به خونه نشینی بعد ازدواج فرق میکنه، لازمم نیس کار کنه حتما، شاید دلش بخواد درس بخونه دوباره که بقول خییییلی از دخترا(!!!!!) یه مادر تحصیلکرده خیلی بهتره ( بستش نمیدم که بهتره بدتره مادرای قدیم ال بودن بل بودن، گفتم نظر خیلیا اینه)
احتمالا من که ارشد دارم فردا روزی اگه بچه دار شدم میتونم باهاش هوش کار کنم!

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ

اره دیگه بچتون نابغه میشه

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اره دیگه بچتون نابغه میشه
هوش مصنوعی منظورم بود.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اره دیگه بچتون نابغه میشه
هوش مصنوعی منظورم بود.
خوبه حداقل موبایل بازی نمیکنه

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اره دیگه بچتون نابغه میشه
هوش مصنوعی منظورم بود.
خوبه حداقل موبایل بازی نمیکنه
:|
منظورم اینه که واحد پاس کردن ربطی به ازدواج و تربیت بچه نداره.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - maryam.raz - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ

یه نصف روز ما نبودیم ، ظاهرا بحث مهریه و دخالت خانواده و جهیزیه و ... همه ختم به خیر شده و همه بسلامتی رفتن سر خونه و زندگیشون Smile الان دیگه بحث تربیت بچه اومده وسط
خدا قوت دوستان Smile

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  :|
منظورم اینه که واحد پاس کردن ربطی به ازدواج و تربیت بچه نداره.
علامت تعجب های من گویای نظرم در این مورد بود

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  یه نصف روز ما نبودیم ، ظاهرا بحث مهریه و دخالت خانواده و جهیزیه و ... همه ختم به خیر شده و همه بسلامتی رفتن سر خونه و زندگیشون Smile الان دیگه بحث تربیت بچه اومده وسط
خدا قوت دوستان Smile
مشکلی داره آدم نظرات مختلف رو بشنوه؟ مخصوصا اینکه فردا روزی دقیقه نود رو به رو نشه با این نظرات و یه تصمیم بدون فکر بگیره.

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  تاثیر داره، ولی رابطه مستقیم نه! درسته.
اینکه چه چیز باید باشد و چه چیز هست با هم فرق داره. من فکر نمی کنم از نظر طرز فکر تفاوت چندانی باشه بین یه فرد تحصیل کرده (!!!) و غیر تحصیل کرده.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ

اره لابد چون ۱۴۰ واحد یه جای پرت درس خونده و تخصصم نداره، نمیتونه تلاش هم کنه تا داشته باشه،بهتره بره غذاشو بپزه!!! :|

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اره لابد چون ۱۴۰ واحد یه جای پرت درس خونده و تخصصم نداره، نمیتونه تلاش هم کنه تا داشته باشه،بهتره بره غذاشو بپزه!!! :|
الان این رو با من بودید؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - A V A - 12 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ

اخه دیگه مشخص بود Big Grin
با tapatalk میام باید ادیت کنم نقل قولام طولانی نشه